krunner_powerdevil - en to sl translation catalogue (26 entries)

[ctx: Note this is a KRunner keyword; 'power' as in 'power saving mode']
en: power
sl: napajanje

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: suspend
sl: začasno zaustavi

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: to ram
sl: v pomnilnik

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: sleep
sl: spanje

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: hibernate
sl: v mirovanje

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: to disk
sl: na disk

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: hybrid sleep
sl: hibridno spanje

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: hybrid
sl: hibridno

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: dim screen
sl: zatemni zaslon

en: Lists system suspend (e.g. sleep, hibernate) options and allows them to be activated
sl: Navede možnosti za začasno zaustavitev sistema (npr. spanje, mirovanje) in jim dovoli, da soaktivirani

en: Suspends the system to RAM
sl: Začasno zaustavi sistem v pomnilnik

en: Suspends the system to disk
sl: Začasno zaustavi sistem na disk

en: Sleeps now and falls back to hibernate
sl: Zdaj spi in gre nazaj v mirovanje

[ctx: Note this is a KRunner keyword, <> is a placeholder and should be at the end]
en: screen brightness <percent value>
sl: svetlost zaslona <vrednost v odstotkih>

en: Lists screen brightness options or sets it to the brightness defined by the search term; e.g. screen brightness 50 would dim the screen to 50% maximum brightness
sl: Izpiše seznam možnosti za svetlost zaslona, ali pa jo nastavi na svetlost določeno z določbo iskanja: npr. svetlost zaslona 50 zatemni zaslon na 50% največje svetlosti

en: Set Brightness to %1%
sl: Nastavi svetlost na %1%

en: Dim screen totally
sl: Popolnoma zatemni zaslon

en: Dim screen by half
sl: Zatemni zaslon na polovico

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
sl: Spanje

en: Suspend to RAM
sl: Začasno zaustavi v pomnilnik

[ctx: Suspend to disk]
en: Hibernate
sl: V mirovanje

en: Suspend to disk
sl: Začasno zaustavi na disk

[ctx: Suspend to both RAM and disk]
en: Hybrid sleep
sl: Hibridno spanje

en: Sleep now and fall back to hibernate
sl: Zdaj spi in pojdi nazaj v mirovanje

[ctx: Note this is a KRunner keyword, it should end with a space]
en: screen brightness
sl: svetlost zaslona

[ctx: Note this is a KRunner keyword, it should end with a space]
en: dim screen
sl: zatemni zaslon
