powerdevil - en to lv translation catalogue (54 entries)

[ctx: Name for powerdevil shortcuts category]
en: Power Management
lv: Energokontroles sistēma

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Turn Off Screen
lv: Izslēgt ekrānu

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Suspend
lv: Iesnaudināt

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
lv: Hibernēt

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Power Off
lv: Izslēgt

[ctx: @action:inmenu Global shortcut, used for long presses of the power button]
en: Power Down
lv: Piespiedu izslēgt

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
lv: Palielināt tastatūras spilgtumu

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
lv: Samazināt tastatūras spilgtumu

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
lv: Pārslēgt tastatūras apgaismojumu

en: Switch Power Profile
lv: Pārslēgt jaudas profilu

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
lv: Palielināt ekrāna spilgtumu

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness by 1%
lv: Palielināt ekrāna spilgtumu par 1%

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
lv: Samazināt ekrāna spilgtumu

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness by 1%
lv: Samazināt ekrāna spilgtumu

[ctx: Display label]
en: Built-in Screen
lv: Iebūvētais ekrāns

[ctx: Display label: vendor + product name]
en: %1 %2
lv: „%1“ „%2“

en: KDE Power Management System
lv: KDE energokontroles sistēma

[ctx: @title]
en: PowerDevil, an advanced, modular and lightweight power management daemon
lv: „PowerDevil“ ir moderns, modulārs un efektīvs energokontroles dēmons

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2015-2019 Kai Uwe Broulik
lv: (c) 2015—2019 Kai Uwe Broulik

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
lv: Uzturētājs

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Replace an existing instance
lv: Aizvietot eksistējošu instanci

en: Activity Manager
lv: Aktivitāšu pārvaldnieks

en: This activity's policies prevent the system from going to sleep
lv: Šīs aktivitātes politika liedz sistēmai iemigt

en: This activity's policies prevent screen power management
lv: Šīs aktivitātes politika liedz ekrāna energokontroli

en: Extra Battery Added
lv: Pievienota papildu baterija

en: The system will no longer go to sleep.
lv: Sistēma vairs neieies miega režīmā.

[ctx: %1 is vendor name, %2 is product name]
en: %1 %2
lv: „%1“ „%2“

[ctx: The battery in an external device]
en: Device Battery Low (%1% Remaining)
lv: Ierīces baterijas līmenis ir zems (atlicis %1 %)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
lv: „%1“ baterijas līmenis ir zems un ierīce jebkurā brīdī var izslēgties. Uzlādējiet vai nomainiet bateriju.

en: Mouse Battery Low (%1% Remaining)
lv: Peles baterijas līmenis ir zems (atlicis %1 %)

en: Keyboard Battery Low (%1% Remaining)
lv: Tastatūras baterijas līmenis ir zems (atlicis %1 %)

en: Bluetooth Device Battery Low (%1% Remaining)
lv: „Bluetooth“ ierīces baterijas līmenis ir zems (atlicis %1 %)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in Bluetooth device "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
lv: „Bluetooth“ ierīces „%1“ baterijas līmenis ir zems un ierīce var jebkurā brīdī izslēgties. Uzlādējiet vai nomainiet bateriju.

en: Ensure that the power cord is plugged in all the way and provides enough power.
lv: Pārliecinieties, ka strāvas vads ir pievienots un nodrošina pietiekamu enerģiju.

en: Plug in the power cord.
lv: Piespraudiet datoru strāvai.

en: The system will shut down in 60 seconds.
lv: Sistēma izslēgsies pēc 60 sekundēm.

[ctx: @action:button Shut down without waiting for the battery critical timer]
en: Shut Down Now
lv: Izslēgt tagad

en: The system will hibernate in 60 seconds.
lv: Sistēma hibernēsies pēc 60 sekundēm.

[ctx: @action:button Enter hibernation mode without waiting for the battery critical timer]
en: Hibernate Now
lv: Hibernēt tagad

en: The system will go to sleep in 60 seconds.
lv: Sistēma iesnaudināsies pēc 60 sekundēm.

[ctx: @action:button Suspend to ram without waiting for the battery critical timer]
en: Sleep Now
lv: Iesnaudināt tagad

en: Please save your work.
lv: Saglabājiet visu iesākto darbu.

[ctx: Cancel timeout that will automatically put system to sleep because of low battery]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Battery Low (%1% Remaining)
lv: Baterijas līmenis ir zems (atlicis %1 %)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
lv: Baterijas līmenis ir kritiski zemes (atlicis %1 %)

en: Power Cord Plugged In
lv: Ierīce pievienota strāvai

en: The computer will no longer go to sleep.
lv: Dators vairs neieies miega režīmā.

en: Running on AC power
lv: Darbojas no elektrotīkla

en: The power cord has been plugged in.
lv: Ir iesprausts strāvas vads.

en: Running on Battery Power
lv: Darbojas no baterijas

en: The power cord has been unplugged.
lv: Strāvas vads ir atvienots.

en: Charging Complete
lv: Uzlāde ir pabeigta

en: Battery now fully charged.
lv: Baterija ir pilnībā uzlādēta.
