powerdevil - en to et translation catalogue (15 entries)

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: suspend
et: passiivseisund

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: to ram
et: mälus

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: sleep
et: uni

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: hibernate
et: talveuni

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: to disk
et: kettal

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: dim screen
et: ekraani tumendamine

en: Lists system suspend (e.g. sleep, hibernate) options and allows them to be activated
et: Loetleb süsteemi magamapaneku valikud (nt passiivseisund, talveuni) ja võimaldab neid aktiveerida.

en: Suspends the system to RAM
et: Süsteemi viimine passiivseisundisse mälus

en: Suspends the system to disk
et: Süsteemi viimine passiivseisundisse kettal

en: Dim screen totally
et: Ekraani täielik tumendamine

en: Dim screen by half
et: Ekraani tumendamine poole võrra

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
et: Unne

en: Suspend to RAM
et: Passiivseisundisse mälus

[ctx: Suspend to disk]
en: Hibernate
et: Talveuni

en: Suspend to disk
et: Passiivseisundisse kettal
