powerdevil - en to bg translation catalogue (51 entries)

[ctx: Name for powerdevil shortcuts category]
en: Power Management
bg: Управление на енергията

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Turn Off Screen
bg: Изключване на екрана

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Suspend
bg: Спиране

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
bg: Хибернация

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Power Off
bg: Изключване

[ctx: @action:inmenu Global shortcut, used for long presses of the power button]
en: Power Down
bg: Изключване

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
bg: Увеличаване яркостта на клавиатурата

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
bg: Намаляване яркостта на клавиатурата

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
bg: Превключване на подсветката на клавиатурата

en: Switch Power Profile
bg: Превключване на енергийния профил

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
bg: Увеличаване яркостта на екрана

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness by 1%
bg: Увеличаване яркостта на екрана 1%

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
bg: Намаляване яркостта на екрана

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness by 1%
bg: Намаляване яркостта на екрана 1%

[ctx: Display label]
en: Built-in Screen
bg: Вграден екран

en: KDE Power Management System
bg: Система за управление на захранването на KDE

[ctx: @title]
en: PowerDevil, an advanced, modular and lightweight power management daemon
bg: PowerDevil, усъвършенстван, модулен и лек демон за управление на захранването

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
bg: Поддръжка

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer
bg: Предишен поддържащ

en: Replace an existing instance
bg: Заменяне на съществуваща инстанция

en: Activity Manager
bg: Управление на дейностите

en: This activity's policies prevent the system from going to sleep
bg: Политиките на тази дейност предотвратяват приспиването на системата

en: This activity's policies prevent screen power management
bg: Политиките на тази дейност не позволяват управление на енергоспестяването на монитора

en: Extra Battery Added
bg: Добавена е допълнителна батерия

en: The system will no longer go to sleep.
bg: Системата вече няма да преминава в режим приспиване.

[ctx: The battery in an external device]
en: Device Battery Low (%1% Remaining)
bg: Ниско ниво на батерията на устройството (остават %1%)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
bg: Батерията в "%1" е изтощена и устройството може да се изключи по всяко време. Моля, презаредете или сменете батерията.

en: Mouse Battery Low (%1% Remaining)
bg: Ниско ниво на батерията на мишката (остават %1%)

en: Keyboard Battery Low (%1% Remaining)
bg: Ниско ниво на батерията на клавиатурата (остават %1%)

en: Bluetooth Device Battery Low (%1% Remaining)
bg: Ниско ниво на батерията на Bluetooth устройството (остават %1%)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in Bluetooth device "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
bg: Батерията в Bluetooth устройство "%1" е изтощена и устройството може да изключи по всяко време. Моля, презаредете или сменете батерията.

en: Ensure that the power cord is plugged in all the way and provides enough power.
bg: Уверете се, че захранващият адаптер е включен и осигурява достатъчно енергия.

en: Plug in the power cord.
bg: Включете компютъра към ел. мрежа.

en: The system will shut down in 60 seconds.
bg: Системата ще се изключи след 60 секунди.

[ctx: @action:button Shut down without waiting for the battery critical timer]
en: Shut Down Now
bg: Моментално изключване

en: The system will hibernate in 60 seconds.
bg: Системата ще влезе в хибернация след 60 секунди.

[ctx: @action:button Enter hibernation mode without waiting for the battery critical timer]
en: Hibernate Now
bg: Моментална хибернация

en: The system will go to sleep in 60 seconds.
bg: Системата ще заспи след 60 секунди.

[ctx: @action:button Suspend to ram without waiting for the battery critical timer]
en: Sleep Now
bg: Моментално приспиване

en: Please save your work.
bg: Моля, запазете работата си.

[ctx: Cancel timeout that will automatically put system to sleep because of low battery]
en: Cancel
bg: Отказ

en: Battery Low (%1% Remaining)
bg: Ниско ниво на батерията (остават %1%)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
bg: Критично ниво на батерията (Остават още %1%)

en: Power Cord Plugged In
bg: Захранването от ел. мрежа е включено

en: The computer will no longer go to sleep.
bg: Компютърът вече няма да преминава в режим приспиване.

en: Running on AC power
bg: Работи на захранване от ел. мрежа

en: The power cord has been plugged in.
bg: Захранващият адаптер е включен.

en: Running on Battery Power
bg: Работи на захранване от батерията

en: The power cord has been unplugged.
bg: Захранващият адаптер е изключен.

en: Charging Complete
bg: Зареждането завърши

en: Battery now fully charged.
bg: Батерията сега е напълно заредена.
