powerdevil - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Do nothing
bg: Без действие

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
bg: Приспиване

en: Hibernate
bg: Хибернация

[ctx: Power down the computer]
en: Shut down
bg: Изключване

en: Lock screen
bg: Заключване на екрана

en: Show logout screen
bg: Показване на екран за напускане на сесията

en: Turn off screen
bg: Изключване на екрана

en: Toggle screen on/off
bg: Включване и изключване на екрана

[ctx: @option:combobox Power profile]
en: Power Save
bg: Пестене на енергия

[ctx: @option:combobox Power profile]
en: Balanced
bg: Балансирано

[ctx: @option:combobox Power profile]
en: Performance
bg: Производителност

en: Leave unchanged
bg: Без промяна

[ctx: Suspend to RAM]
en: Standby
bg: Приспиване

[ctx: Subtitle description for 'Standby' sleep option]
en: Save session to memory
bg: Запазване на сесията в паметта

en: Hybrid sleep
bg: Хибридно приспиване

[ctx: Subtitle description for 'Hybrid sleep' sleep option]
en: Save session to both memory and disk
bg: Запазване на сесията в паметта и диска

en: Standby, then hibernate
bg: Приспиване, след това хибернация

[ctx: Subtitle description for 'Standby, then hibernate' sleep option]
en: Switch to hibernation after a period of inactivity
bg: При период на бездействие да се извърши хибернация
