plasma-workspace - en to az translation catalogue (26 entries)

[ctx: Note this is a KRunner keyword; 'power' as in 'power saving mode']
en: power
az: güc;elektrik qidalanması

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: suspend
az: dayanma

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: to ram
az: RAM-a

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: sleep
az: yuxu

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: hibernate
az: gözləmə

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: to disk
az: diskə

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: hybrid sleep
az: hibrid yuxu

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: hybrid
az: hibrid

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: dim screen
az: ekranın qaralması

en: Lists system suspend (e.g. sleep, hibernate) options and allows them to be activated
az: Sistemin dayandırılması (məs., yuxu, gözləmə) seçimlərinin siyahısını verir  və onların aktiv edilməsinə icazə verir

en: Suspends the system to RAM
az: RAM-da saxlamaqla sistemi dayandırmaq

en: Suspends the system to disk
az: Diskdə saxlamaqla sistemi dayandırmaq

en: Sleeps now and falls back to hibernate
az: Əməliyyat yaddaşında və diskdə saxla

[ctx: Note this is a KRunner keyword, <> is a placeholder and should be at the end]
en: screen brightness <percent value>
az: ekran parlaqlığı <percent value>

en: Lists screen brightness options or sets it to the brightness defined by the search term; e.g. screen brightness 50 would dim the screen to 50% maximum brightness
az: Ekranın parlaqlığı rejimini göstərir və ya axtarış qaydası ilə müəyyən edilmiş parlaqlıq səviyyəsini təyin edir; məs., "ekran parlaqlığı 50", ekranın parlaqlığını, ən yüksək parlaqlığın 50% qədər azaldacaq

en: Set Brightness to %1%
az: Parlaqlığı %1% təyin etmək

en: Dim screen totally
az: Ekranı tam qaraltmaq

en: Dim screen by half
az: Ekranı yarı qaranlıq etmək

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
az: Yuxu

en: Suspend to RAM
az: RAM-da saxlamaqla dayandırmaq

[ctx: Suspend to disk]
en: Hibernate
az: Gözləmə

en: Suspend to disk
az: Diskdə saxlamaqla dayandırmaq

[ctx: Suspend to both RAM and disk]
en: Hybrid sleep
az: Hibrid yuxu rejimi

en: Sleep now and fall back to hibernate
az: Əməliyyat yaddaşında və diskdə saxlamaqla yuxu rejiminə keçid

[ctx: Note this is a KRunner keyword, it should end with a space]
en: screen brightness
az: ekran parlaqlığı

[ctx: Note this is a KRunner keyword, it should end with a space]
en: dim screen
az: ekranın qaralması
