plasma-workspace - en to vi translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
vi: %1 của %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
vi[0]: %2 trong %1 tệp vào %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
vi[0]: %1 tệp vào %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
vi[0]: %2 trong %1 tệp

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
vi[0]: %1 tệp

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
vi[0]: %2 trong %1 thứ

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
vi[0]: %1 thứ

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
vi: %1 vào %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
vi[0]: %1 thứ vào %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
vi: vào %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
vi: %1 của %2

en: Application closed unexpectedly.
vi: Ứng dụng đã bất ngờ bị đóng.
