plasma-workspace - en to pa translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਖੋਜਿਆ ਗਿਆ

en: A display has been plugged in.
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਦਾ ਪਲੱਗ ਲਾਇਆ ਗਿਆ।

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਨੂੰ ਹਟਾਇਆ ਗਿਆ

en: A display has been unplugged.
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਦਾ ਪਲੱਗ ਕੱਢਿਆ ਗਿਆ।

en: %1 has been plugged in.
pa: %1 ਨੂੰ ਜੋੜਿਆ ਗਿਆ ਹੈ।

en: A USB device has been plugged in.
pa: USB ਡਿਵਾਈਸ ਨੂੰ ਜੋੜਿਆ ਗਿਆ ਹੈ।

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
pa: USB ਡਿਵਾਈਸ ਖੋਜਿਆ ਗਿਆ

en: %1 has been unplugged.
pa: %1 ਨੂੰ ਬਾਹਰ ਕੱਢਿਆ ਗਿਆ

en: A USB device has been unplugged.
pa: USB ਡਿਵਾਈਸ ਨੂੰ ਕੱਢਿਆ ਗਿਆ ਹੈ।

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
pa: USB ਡਿਵਾਈਸ ਨੂੰ ਹਟਾਇਆ
