ksmserver - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Logout canceled by '%1'
lt: „%1“ atsisakė atsijungimo

en: $HOME not set!
lt: $HOME nenustatyta!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
lt: Katalogo $HOME (%1) nėra.

[ctx: @info]
en: No write access to $HOME directory (%1). If this is intentional, set <envar>KDE_HOME_READONLY=1</envar> in your environment.
lt: Nėra rašymo prieigos prie $HOME katalogo (%1). Jeigu tai yra padaryta tyčia, nustatykite savo aplinkoje <envar>KDE_HOME_READONLY=1</envar>.

en: No read access to $HOME directory (%1).
lt: Nėra skaitymo prieigos prie katalogo $HOME (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
lt: Kataloge $HOME (%1) nėra vietos.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
lt: Rašymas į katalogą $HOME (%2) patyrė nesėkmę su klaida "%1"

en: No write access to '%1'.
lt: Nėra rašymo prieigos prie "%1".

en: No read access to '%1'.
lt: Nėra skaitymo prieigos prie "%1".

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
lt: Laikinajame kataloge (%1) nėra vietos.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
lt: Rašymas į laikinąjį katalogą (%2) patyrė nesėkmę su
        klaida "%1"

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
lt: Bandant paleisti Plasma, buvo aptikta ši
    įdiegimo problema:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
lt: 
    
    Nepavyko paleisti Plasma.

en: Plasma Workspace installation problem!
lt: Plasma darbo srities įdiegimo problema!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
lt: Patikima Plasma seansų tvarkytuvė, naudojanti standartinį X11R6 
    seansų tvarkymo protokolą (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
lt: Atkuria įrašytą naudotojo seansą, jeigu jis prieinamas

en: Also allow remote connections
lt: Taip pat leisti nuotolinius ryšius

en: Starts the session in locked mode
lt: Paleidžia seansą užrakintoje veiksenoje

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
lt: Paleidžia be ekrano užrakto palaikymo. Reikalinga tik tuo atveju, jei kitas komponentas pateikia ekrano užraktą.

[ctx: @label an unknown executable is using resources]
en: [unknown]
lt: [nežinoma]

[ctx: @label notification; %1 is a list of executables]
en: Unable to manage some apps because the system's session management resources are exhausted. Here are the top three consumers of session resources:
    %1
lt: Nepavyko tvarkyti tam tikrų programų, nes yra išeikvoti sistemos seanso valdymo ištekliai. Štai trys didžiausi seanso išteklių vartotojai:
    %1

[ctx: @label notification; %1 is an executable name]
en: Unable to restore <application>%1</application> because it is broken and has exhausted the system's session restoration resources. Please report this to the app's developers.
lt: Nepavyko atkurti <application>%1</application> vykdomojo, nes jis sugadintas ir išeikvojo sistemos seanso atkūrimo išteklius. Prašome pranešti apie tai programos kūrėjams.
