klipper - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Add Action...
kk: Әрекетті қосу...

en: Edit Action...
kk: Әрекетті өңдеу...

en: Delete Action
kk: Әрекетті өшіру

[ctx: General Config]
en: General
kk: Жалпы

en: General Configuration
kk: Жалпы баптау

en: Actions Configuration
kk: Әрекеттерді баптау

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
kk: Тіркесімдер

en: Shortcuts Configuration
kk: Тркесімдерді баптау

en: Clipboard is empty
kk: Алмасу буфері бос

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Replace Clipboard
kk: Алмасу буферіндегіні алмастыру

en: Add to Clipboard
kk: Алмасу буферіне қосу

en: Command
kk: Команда

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Action Properties
kk: Әрекеттің қасиеттері

en: Description:
kk: Сипаттамасы:

en: Mobile Barcode
kk: QR штрихкоды

en: Clipboard history
kk: Алмасу буферінің журналы

en: up
kk: жоғары

en: current
kk: назардағы

en: down
kk: төмен

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
kk: Klipper нұсқасы

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
kk: Тек мәтінді таңдау

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
kk: Графикалық үлгі өрнек өңдгіші істесін

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
kk: WM_CLASS үшін әрекеттер жоқ

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
kk: Әрекеттер бұтағы виджетте жасалған өзгерістерді белгілейтін шартты жазу

en: Disable This Popup
kk: Осы мәзір бұғатталсын

en: &Cancel
kk: Қ&айту
