plasma-workspace - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
it: Gestione della sessione

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
it: Mostra la schermata di chiusura della sessione

en: Log Out
it: Disconnetti

en: Shut Down
it: Spegni

en: Reboot
it: Riavvia

en: Log Out Without Confirmation
it: Uscita senza conferma

en: Shut Down Without Confirmation
it: Spegnimento senza conferma

en: Reboot Without Confirmation
it: Riavvio senza conferma
