plasma-workspace - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: &Execute
eo: &Efektivigi

[ctx: Toolbar Button to switch to Plasma Scripting Mode]
en: Plasma
eo: Plasmo

en: Templates
eo: Ŝablonoj

en: Desktop Shell Scripting Console
eo: Labortabla Ŝelskripta Konzolo

en: Editor
eo: Redaktilo

en: Load
eo: Ŝargi

en: Use
eo: Uzo

en: Output
eo: Eligo

en: Unable to load script file <b>%1</b>
eo: Neebla ŝargi skriptodosieron <b>%1</b>

en: Open Script File
eo: Malfermi Skriptodosieron

en: Save Script File
eo: Konservi Skriptodosieron

en: Executing script at %1
eo: Rulante skripton je %1

en: Runtime: %1ms
eo: Rultempo: %1ms
