plasma-workspace - en to eo translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
eo: Aŭdvidaĵa Regilo

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
eo: Ludi/Paŭzi aŭdvidaĵan ludadon

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
eo: Aŭdvidaĵa ludado sekvanta

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
eo: Aŭdvidaĵa ludado antaŭa

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
eo: Halti aŭdvidaĵan ludadon

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
eo: Paŭzi aŭdvidaĵan ludadon

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
eo: Ludi aŭdvidaĵon

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
eo: Aŭdvidaĵa laŭteco supren

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
eo: Aŭdvidaĵa laŭteco malsupren

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
eo: Elekti ludanton aŭtomate
