plasma-workspace - en to eo translation catalogue (51 entries)

en: Open with:
eo: Malfermi kun:

en: Properties
eo: Propraĵoj

en: Add to Desktop
eo: Aldoni al Labortablo

en: Pin to Task Manager
eo: Alpingli al Task Manager

en: Add to Panel (Widget)
eo: Aldoni al Panelo (Fenestraĵo)

en: Recent Files
eo: Lastatempaj Dosieroj

en: Forget Recent Files
eo: Forgesi Lastajn Dosierojn

en: Edit Application…
eo: Redakti Aplikon…

[ctx: @action opens a software center with the application]
en: Uninstall or Manage Add-Ons…
eo: Malinstali aŭ Administri Aldonaĵojn…

en: Hide Application
eo: Kaŝi Aplikon

en: Applications
eo: Aplikoj

en: Unhide Applications in this Submenu
eo: Malkaŝi Aplikojn en ĉi tiu Submenuo

en: Unhide Applications in '%1'
eo: Malkaŝi Aplikojn en '%1'

en: Show KRunner
eo: Montri KRunner

en: Search, calculate, or run a command
eo: Serĉi, kalkuli aŭ lanĉi komandon

en: Computer
eo: Komputilo

note: i18n.
en: Favorites
eo: Plej ŝatataj

en: Recently Used
eo: Lastatempe Uzita

en: Files
eo: Dosieroj

en: Forget Application
eo: Forgesi Aplikaĵon

en: Open Containing Folder
eo: Malfermi Enhavan Dosierujon

en: Forget File
eo: Forgesi Dosieron

en: Forget All
eo: Forgesi Ĉion

en: Forget All Applications
eo: Forgesi Ĉiujn Aplikaĵojn

en: Forget All Files
eo: Forgesi ĉiujn dosierojn

en: Hide %1
eo: Kaŝi %1

en: All Applications
eo: Ĉiuj Aplikoj

en: This shouldn't be visible! Use KICKER_FAVORITES_MODEL
eo: Ĉi tio ne devus esti videbla! Uzu KICKER_FAVORITES_MODEL

en: Often Used Files
eo: Ofte Uzataj Dosieroj

en: Recent Applications
eo: Lastatempaj Aplikoj

en: Often Used Applications
eo: Ofte Uzataj Aplikoj

en: Power / Session
eo: Potenco / Seanco

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Lock
eo: Ŝlosi

en: Log Out
eo: Elsaluti

en: Save Session
eo: Konservi Seancon

en: Switch User
eo: Ŝanĝi Uzanton

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
eo: Dormi

en: Hibernate
eo: Pasivumigi

en: Restart
eo: Rekomenci

en: Shut Down
eo: Fermi sistemon

en: Session
eo: Seanco

en: System
eo: Sistemo

en: Lock screen
eo: Ŝlosi ekranon

en: End session
eo: Fini la seancon

en: Start a parallel session as a different user
eo: Komenci paralelan seancon kiel malsama uzanto

en: Suspend to RAM
eo: Suspendi al RAM

en: Suspend to disk
eo: Suspendi al disko

en: Restart computer
eo: Rekomenci komputilon

en: Turn off computer
eo: Malŝalti komputilon

en: System actions
eo: Sistemaj agoj
