plasma-workspace - en to eo translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
eo: Ekrano Detektita

en: A display has been plugged in.
eo: Ekrano estis enŝtopita.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
eo: Ekrano Forigita

en: A display has been unplugged.
eo: Ekrano estis malŝtopita.

en: %1 has been plugged in.
eo: %1 estis enŝtopita.

en: A USB device has been plugged in.
eo: USB-aparato estis enŝtopita.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
eo: USB-Aparato Detektita

en: %1 has been unplugged.
eo: %1 estis malŝtopita.

en: A USB device has been unplugged.
eo: USB-aparato estis malŝtopita.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
eo: USB-Aparato Forigita
