plasma-nm - en to lv translation catalogue (75 entries)

en: Failed to initialize software token: %1
lv: Neizdevās inicializēt programmatūras marķieri: %1

en: Contacting host, please wait…
lv: Savienojas ar resursdatoru, uzgaidiet...

[ctx: Verb, to proceed with login]
en: Login
lv: Ierakstīšanās

en: Check failed for certificate from VPN server "%1".
    Reason: %2
    Accept it anyway?
lv: Neizdevās VPN servera „%1“ sertifikāta pārbaude.
    Iemesls: %2
    Vai to pieņemt tik un tā?

en: Connection attempt was unsuccessful.
lv: Savienojums neizdevās.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectAuth)
en: OpenConnect VPN Authentication
lv: „OpenConnect“ VPN autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: VPN Host
lv: VPN resursdators

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
lv: Savienoties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoconnect)
en: Automatically start connecting next time
lv: Nākamreiz automātiski sākt savienoties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePasswords)
en: Store passwords
lv: Uzglabāt paroles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, viewServerLog)
en: View Log
lv: Skatīt žurnālu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLogLevel)
en: Log Level:
lv: Žurnāla līmenis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Error
lv: Kļūda

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Info
lv: Informācija

[ctx: like in Debug log level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Debug
lv: Atkļūdot

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Trace
lv: Izsekot

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectProp)
en: OpenConnect Settings
lv: „OpenConnect“ iestatījumi

[ctx: like in General settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_general)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_41)
en: Gateway:
lv: Vārteja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CA Certificate:
lv: CA sertifikāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Proxy:
lv: Starpniekserveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User Agent:
lv: Lietotāja aģents:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: CSD Wrapper Script:
lv: CSD apvalka skripts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowTrojan)
en: Allow Cisco Secure Desktop trojan
lv: Atļaut „Cisco Secure Desktop“ trojieti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: VPN Protocol:
lv: VPN protokols:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Reported OS:
lv: Ziņotā OS:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Reported Version
lv: Ziņotā versija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Certificate Authentication
lv: Sertifikāta autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaCertLabel)
en: Machine Certificate:
lv: Mašīnas sertifikāts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaPrivateKeyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key:
lv: Privātā atslēga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Certificate:
lv: Lietotāja sertifikāts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseFsid)
en: Use FSID for key passphrase
lv: Atslēgu parolei izmantot FSID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preventInvalidCert)
en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
lv: Neļaut lietotājam manuāli piekrist nederīgiem sertifikātiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buTokens)
en: Token Authentication
lv: Autentifikācija ar marķieri

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenConnectToken)
en: OpenConnect OTP Tokens
lv: „OpenConnect“ OTP marķieri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbToken)
en: Software Token Authentication
lv: Autentifikācija ar programmatūras marķieri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Token Mode:
lv: Marķiera režīms:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Token Secret:
lv: Marķiera noslēpums:

en: Choose a Passkey
lv: Izvēlieties ieejas atslēgu

en: Which passkey do you want to use for %1?
lv: Kuru ieejas atslēgu vēlaties lietot priekš „%1“?

en: Ok
lv: Labi

en: Use your security key with %1
lv: Izmantojiet savu drošības atslēgu ar „%1“

en: Touch your security key again to complete the request.
lv: Lai pabeigtu pieprasījumu, vēlreiz pieskarieties savai drošības atslēgai

en: Next
lv: Tālāk

en: PIN Required
lv: Jāievada PIN

en: Enter the PIN for your security key
lv: Ievadiet drošības atslēgas PIN

en: New PIN Required
lv: Nepieciešamas jauns PIN

en: Set new PIN for your security key
lv: Ievadiet drošības atslēgai jaunu PIN

en: Change PIN Required
lv: Nepieciešama PIN maiņa

en: Change PIN for your security key
lv: Nomainiet savas drošības atslēgas PIN

en: Internal User Verification Locked
lv: Iekšējā lietotāja verifikācija ir slēgta

en: Wrong PIN. %1 attempts remaining.
lv: Nepareizs PIN. Atlikuši %1 mēģinājumi.

en: Too Short. %1 attempts remaining.
lv: Pārāk īss. Atlikuši %1 mēģinājumi.

en: Invalid Characters. %1 attempts remaining.
lv: Nederīgas rakstzīmes. Atlikuši %1 mēģinājumi.

en: Same as current PIN. %1 attempts remaining.
lv: Tāds pats, kāds pašreizējais PIN. Atlikuši %1 mēģinājumi.

en: Something went wrong
lv: Kaut kas notika nepareizi

en: Request Timeout
lv: Pieprasīt noildzi

en: Key not registered
lv: Atslēga nav reģistrēta

en: You already registered this device.Try again with device
lv: Jūs jau reģistrējāt šo ierīci. Mēģiniet atkala ar ierīci

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times.To unlock it, remove and reinsert it.
lv: Drošības atslēga ir bloķēta, jo pārāk daudz reižu ir ievadīts nepareizs PIN kods. Lai to atbloķētu, atslēgu izņemiet un ielieciet no jauna.

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times. You'll need to reset the security key.
lv: Drošības atslēga ir bloķēta, jo pārāk daudz reižu ir ievadīts nepareizs PIN. Jums vajadzēs atiestatīt drošības atslēgu.

en: Authenticator removed during verification. Please reinsert and try again
lv: Verifikācijas laikā ir izņemts autentificētājs. Ievietojiet vēlreiz un mēģiniet no jauna

en: Authenticator doesn't have resident key support
lv: Autentificētājam nav rezidenta atslēgas atbalsta

en: Authenticator missing user verification
lv: Autentificētājam trūkst lietotāja verifikācijas

en: Authenticator missing Large Blob support
lv: Autentificētājam trūkst „Large Blob“ atbalsta

en: No common algorithms
lv: Nav kopīgu algoritmu

en: Storage Full
lv: Krātuvē vairs nav vietas

en: User consent denied
lv: Lietotāja piekrišana ir noraidīta

en: User Cancelled Request
lv: Lietotājs pieprasījumu atcēla

en: Close
lv: Aizvērt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Dialog)
en: WebAuth
lv: Tīmekļa autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headingLabel)
en: Heading
lv: Galvene

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: Description
lv: Apraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, confirmPinLabel)
en: Confirm PIN
lv: Apstiprināt PIN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinEntryErrorLabel)
en: TextLabel
lv: Teksta etiķete
