plasma-desktop - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: The system must be restarted before changes to the middle-click paste setting can take effect.
lv: Pirms izmaiņu pielietošanas saistībā ar vidējā klikšķa ielīmēšanu, sistēma ir jāpārstartē.

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Visual behavior:
lv: Vizuālā uzvedība:

note: i18n: ectx: label, entry (delay), group (PlasmaToolTips)
en: Display informational tooltips on mouse hover
lv: Parādīt informācijas paskaidres, uzliekot virsū peles kursoru

note: i18n: ectx: label, entry (osdEnabled), group (OSD)
en: Display visual feedback for status changes
lv: Parādīt vizuālu atgriezenisko saiti statusa izmaiņām

en: Animation speed:
lv: Animāciju ātrums:

[ctx: Animation speed]
en: Slow
lv: Lēnas

[ctx: Animation speed]
en: Instant
lv: Tūlītējas

[ctx: @label]
en: Scrolling:
lv: Ritināšana:

[ctx: @option:check]
en: Prefer smooth scrolling
lv: Dot priekšroku gludai ritināšanai

[ctx: @info:tooltip]
en: This setting enables or disables animated transitions when scrolling with a mouse wheel or the keyboard. Some applications may not honor this setting because they either do not support smooth scrolling, or have their own setting for enabling and disabling it.
lv: Šis iestatījums ieslēdz vai izslēdz pārejas animāciju, kad ritināt ar peles rullīti vai tastatūru. Dažas programmas šo iestatījumu var ignorēt, jo neatbalsta gludo ritināšanu vai tām ir savi iestatījumi šīs funkcijas ieslēgšanai vai izslēgšanai.

[ctx: part of a sentence: 'Clicking files or folders [opens them/selects them]']
en: Clicking files or folders:
lv: Klikšķis uz datnēm vai mapēm:

[ctx: part of a sentence: 'Clicking files or folders selects them']
en: Selects them
lv: Tās atlasa

en: Open by double-clicking instead
lv: Atver ar dubultklikšķi

[ctx: part of a sentence: 'Clicking files or folders opens them']
en: Opens them
lv: Tās atver

en: Select by clicking on item's selection marker
lv: Atlasīt, klikšķinot uz vienuma atlases marķiera

en: Clicking in scrollbar track:
lv: Klikšķis uz ritjoslas:

[ctx: @radio part of a complete sentence: 'Clicking in scrollbar track scrolls to the clicked location']
en: Scrolls to the clicked location
lv: Ritina līdz norādītajai vietai

[ctx: @radio part of a complete sentence: 'Clicking in scrollbar track scrolls one page up or down']
en: Scrolls one page up or down
lv: Ritina vienu lapu uz priekšu vai atpakaļ

en: Middle-click to scroll to clicked location
lv: Vidējais klikšķis pārvieto un noklikšķinātās vietas

[ctx: @label for checkbox, part of a complete sentence: 'Middle-click pastes selected text']
en: Middle-click:
lv: Vidējais klikšķis:

[ctx: @option:check part of a complete sentence: 'Middle click pastes selected text']
en: Pastes selected text
lv: Ielīmē atlasīto tekstu

en: Touch Mode:
lv: Skārienjutīgais režīms:

[ctx: As in: 'Touch Mode is automatically enabled as needed']
en: Automatically enable as needed
lv: Ieslēgt automātiska pēc vajadzības

[ctx: As in: 'Touch Mode is never enabled']
en: Never enabled
lv: Nekad neieslēgt

en: Touch Mode will be automatically activated whenever the system detects a touchscreen but no mouse or touchpad. For example: when a transformable laptop's keyboard is flipped around or detached.
lv: Skārienjutīgais režīms automātiski ieslēdzas, kad sistēma konstatē pievienotu skārienjutīgu ekrāni un nepievienotu peli vai skārienpaliktni. Piemēram, ja pārveidojama portatīvā datora tastatūra tiek apgriezta otrādi vai atvienota.

[ctx: As in: 'Touch Mode is always enabled']
en: Always enabled
lv: Vienmēr ieslēgts

en: In Touch Mode, many elements of the user interface will become larger to more easily accommodate touch interaction.
lv: Skārienjutīgajā režīmā daudzi lietotāja saskarnes elementi kļūst lielāki, lai tos būtu vieglāk izmantot pieskaroties.

en: Double-click interval:
lv: Dubultklikšķa intervāls:

en: Two clicks within this duration are considered a double-click. Some applications may not honor this setting.
lv: Divi klikšķi šī intervāla ietvaros ir uzskatāmi par dubultklikšķi. Atsevišķas programmas šos iestatījumus var ignorēt.

note: i18n: ectx: label, entry (singleClick), group (KDE)
en: Single click to open files
lv: Viens klikšķis atver datnes

note: i18n: ectx: label, entry (animationDurationFactor), group (KDE)
en: Animation speed
lv: Animāciju ātrums

note: i18n: ectx: label, entry (smoothScroll), group (KDE)
en: Smooth scrolling
lv: Gludā ritināšana

note: i18n: ectx: label, entry (scrollbarLeftClickNavigatesByPage), group (KDE)
en: Left-click in scrollbar track moves scrollbar by one page
lv: Kreisais klikšķis uz ritjoslas pārvieto pa vienu lapu

note: i18n: ectx: label, entry (doubleClickInterval), group (KDE)
en: Double click interval
lv: Dubultklikšķa intervāls

note: i18n: ectx: label, entry (tabletMode), group (Input)
en: Automatically switch to touch-optimized mode
lv: Automātiski pārslēgties uz skārienekrānam optimizētu režīmu

note: i18n: ectx: label, entry (primarySelection), group (Wayland)
en: Enable middle click selection pasting
lv: Ieslēgt atlases vidējā klikšķa ielīmēšanu

note: i18n: ectx: tooltip, entry (osdEnabled), group (OSD)
en: Show an on-screen display to indicate status changes such as brightness or volume
lv: Ekrānā parādīt virsekrāna indikatoru par statusa izmaiņām, piemēram, ekrāna spilgtumu vai skaļumu

note: i18n: ectx: label, entry (osdKbdLayoutChangedEnabled), group (OSD)
en: OSD on layout change
lv: Virsekrāna logs, parādot izkārtojuma izmaiņas

note: i18n: ectx: tooltip, entry (osdKbdLayoutChangedEnabled), group (OSD)
en: Show a popup on layout changes
lv: Parādīt uznirstošu logu, izmainot izkārtojumu
