kcmkeyboard - en to lv translation catalogue (69 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
lv: Tastatūras izkārtojuma pārslēdzējs

en: Switch to Next Keyboard Layout
lv: Pārslēgt uz nākamo izkārtojumu

en: Switch to Last-Used Keyboard Layout
lv: Pārslēgt uz pēdējo lietoto tastatūras izkārtojumu

en: Switch keyboard layout to %1
lv: Kļūda, mainot izkārtojumu uz „%1“

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
lv: Tastatūras priekšskatījums

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
lv: Tastatūras izkārtojuma vizualizācija

[ctx: @label]
en: The keyboard geometry failed to load. This often indicates that the selected model does not support a specific layout or layout variant. This problem will likely also present when you try to use this combination of model, layout and variant.
    Previewing layouts that are defined outside your systems xkb directory is not supported and  will also trigger this message. These might still work fine if applied
lv: Tastatūras ģeometrija neielādējās. Tas bieži nozīmē, ka atlasītajam modelim trūkst attiecīgā izkārtojuma vai tā varianta. Šī problēma var rasties, mēģinot izmantot attiecīgo modeļa, izkārtojuma un varianta kombināciju.
    Izkārtojumu, kas ir definēti ārpus „xkb“ mapes, priekšskatīšana nav atbalstīta un arī var izraisīt šādu ziņojumu, tomēr šāds izkārtojums var darboties.

[ctx: @title]
en: Key Bindings
lv: Taustiņu sasaistes

[ctx: @label:checkbox]
en: Configure keyboard options
lv: Konfigurēt tastatūras opcijas

[ctx: @title:window]
en: Add Layout
lv: Pievienot izkārtojumu

[ctx: @label:textbox]
en: Short layout name
lv: Rādīt izkārtojuma nosaukumu

[ctx: @info]
en: The abbreviated name of the selected layout, which will be displayed in the system tray. You can change this setting yourself.
lv: Atlasītā izkārtojuma saīsināts nosaukums, kas parādīsies sistēmas ikonu joslā. Šo iestatījumu varat mainīt.

[ctx: @option:textbox]
en: Shortcut:
lv: Saīsne:

[ctx: @action:button]
en: Preview
lv: Priekšskatījums

[ctx: @action:button]
en: Configure Switching…
lv: Pielāgot pārslēgšanu…

[ctx: @action:button accessible]
en: Configure Switching
lv: Pielāgot pārslēgšanu

[ctx: @action:button]
en: Key Bindings
lv: Taustiņu sasaistes

[ctx: @action:button accessible]
en: Key Bindings
lv: Taustiņu sasaistes

[ctx: @action:button Layout]
en: Add…
lv: Pievienot…

[ctx: @action:button accessible]
en: Add layout
lv: Pievienot izkārtojumu

[ctx: @label:checkbox configure layouts option]
en: Enable
lv: Ieslēgt

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Configure Layouts
lv: Konfigurēt izkārtojumus

[ctx: @label:listbox Keyboard model]
en: Model:
lv: Modelis:

[ctx: @label:listbox]
en: NumLock on startup:
lv: „NumLock“ statuss pēc sistēmas ieslēgšanās:

[ctx: @item:inlistbox Turn on "NumLock" on startup]
en: Turn on
lv: Ieslēgts

[ctx: @item:inlistbox Turn off "NumLock" on startup]
en: Turn off
lv: Izslēgts

[ctx: @item:inlistbox Leave "NumLock" at whatever it was set to before Plasma started up]
en: Leave unchanged
lv: Atstāt nemainītu

[ctx: @label:checkbox]
en: Key repeat:
lv: Taustiņu atkārtošana:

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Key repeat
lv: Taustiņu atkārtošana

[ctx: @label:textbox Key repeat delay]
en: Delay:
lv: Aizture:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat delay %1
lv: Taustiņu atkārtošanas aizture %1

[ctx: @label:textbox Key repeat rate]
en: Rate:
lv: Ātrums:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat rate %1
lv: Taustiņu atkārtošanas ātrums %1

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: %1 repeats/s
lv: %1 atkārtojumi/sek.

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: repeats/s
lv: atkārtojumi/sek.

[ctx: @label:textbox]
en: Test area:
lv: Izmēģinājuma lauks:

[ctx: @info:placeholder]
en: Type here to test settings
lv: Rakstiet, lai izmēģinātu iestatījumus

[ctx: @title:view]
en: Layouts
lv: Izkārtojumi

[ctx: @action:button]
en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout up
lv: Pārvietot „%1“ izkārtojumu augšup

[ctx: @action:button]
en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout Down
lv: Pārvietot „%1“ izkārtojumu lejup

[ctx: @action:button accessible]
en: Preview
lv: Priekšskatījums

[ctx: @action:button]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @action:button accessible]
en: Remove layout %1
lv: Noņemt izkārtojumu „%1“

[ctx: @label:checkbox]
en: Spare layouts:
lv: Rezerves izkārtojumi:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of spared main layouts
lv: Pamata rezerves izkārtojumu skaits

[ctx: @label:textbox completes spinbox, x main layouts]
en: main layouts
lv: pamata izkārtojumi

[ctx: @info]
en: You can have up to 4 main layouts, all other layouts are spare. Spare layouts are not included when cycling through the layouts, but can be accessed through the keyboard indicator applet or by setting a custom shortcut.
lv: Sistēmā var būt līdz četriem pamata izkārtojumiem, bet visi pārējie izkārtojumi ir rezerves. Rezerves izkārtojumi nav iekļauti, ejot cauri izkārtojumiem, bet tiem iespējams piekļūt ar tastatūras indikatora sīklietotni vai pielāgotu saīsni.

[ctx: @label:group Shortcut to change the keyboard layout. Keep it short]
en: Change layout shortcut:
lv: Mainīt izkārtojuma saīsni:

[ctx: @label Change layout shortcut or "Configure Switching"]
en: or
lv: vai

[ctx: @title]
en: Configure Switching
lv: Konfigurēt pārslēgšanos

[ctx: @title:group]
en: Behavior
lv: Uzvedība

[ctx: @label:listbox]
en: Switching layout affects:
lv: Izkārtojumu pārslēgšana ietekmē:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows
lv: Visus logus

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows on current desktop
lv: Visus logus darbvirsmā

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows of current application
lv: Visus aktīvās programmas logus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Current window only
lv: Tikai aktīvo logu

[ctx: @label:checkbox]
en: Show notification on layout change
lv: Mainot izkārtojumu, rādīt paziņojumu

[ctx: @title:group]
en: Shortcuts
lv: Saīsnes

[ctx: @option:textbox]
en: Change layout:
lv: Mainīt izkārtojumu:

[ctx: @option:textbox]
en: Switch to last used layout:
lv: Pārslēgties uz pēdējo izmantoto izkārtojumu:

[ctx: @title:group]
en: Legacy Shortcuts
lv: Novecojušās saīsnes

[ctx: @info]
en: Legacy X11 shortcuts allow finer control of modifier-only shortcuts and have slightly better support on X11 in edge cases. They can also be used on Wayland.<nl/><nl/>Setting these shortcuts will take you to the Key bindings page.
lv: Novecojušās X1 sasaistes ļauj sīkāk pārvaldīt vai modificēt saīsnes un tām ir nedaudz labāks atbalsts retākos X11 gadījumos. Tās iespējams izmantot arī „Wayland“ protokolā<nl/><nl/>Šo saīšņu iestatīšana jūs aizvedīs uz taustiņu sasaistes lapu.

[ctx: @option:textbox]
en: Alternative symbols:
lv: Alternatīvie simboli:

[ctx: @info]
en: Modifier keys can be used to type additional characters, symbols, and diacritical marks.
lv: Modifikatorus taustiņus var izmantot papildu rakstzīmju, simbolu un diakritisko zīmju rakstīšanai.

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
lv[0]: %1 saīsne
lv[1]: %1 saīsnes
lv[2]: %1 saīšņu

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
lv: Nav
