libksysguard - en to az translation catalogue (18 entries)

[ctx: Gigabytes unit symbol]
en: GiB
az: QiB

[ctx: Bytes per second unit symbol]
en: B/s
az: B/san

[ctx: Kilobytes per second unit symbol]
en: KiB/s
az: KiB/san

[ctx: Megabytes per second unit symbol]
en: MiB/s
az: MiB/san

[ctx: Gigabytes per second unit symbol]
en: GiB/s
az: QiB/san

[ctx: Terabytes per second unit symbol]
en: TiB/s
az: TiB/san

[ctx: Petabytes per second unit symbol]
en: PiB/s
az: PiB/san

[ctx: Bits per second unit symbol]
en: bps
az: bit/san

[ctx: Kilobits per second unit symbol]
en: Kbps
az: Kb/san

[ctx: Megabits per second unit symbol]
en: Mbps
az: Mb/san

[ctx: Gigabits per second unit symbol]
en: Gbps
az: Qb/san

[ctx: Terabits per second unit symbol]
en: Tbps
az: Tb/san

[ctx: Petabits per second unit symbol]
en: Pbps
az: Pb/san

[ctx: Gigahertz unit symbol]
en: GHz
az: QHz

[ctx: Watt-hours unit symbol]
en: Wh
az: Vatt/saat

[ctx: Revolutions per minute unit symbol]
en: RPM
az: dövr/dəq

[ctx: Seconds unit symbol]
en: s
az: san

[ctx: Rate unit symbol]
en: s⁻¹
az: san⁻¹
