kwin - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
tr: Yazar: %1
    Lisans: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
tr: Videoyu Göster/Gizle

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
tr: Yapılandır…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
tr: Yeni Al…

en: Configure Filter
tr: Süzgeci Yapılandır

en: Exclude unsupported effects
tr: Desteklenmeyen Efektleri Dışla
