kwin - en to lt translation catalogue (695 entries)

en: Press right control to ungrab pointer
lt: Paspauskite dešinįjį valdymo klavišą norėdami paleisti rodyklę

en: Press right control key to grab pointer
lt: Paspauskite dešinįjį valdymo klavišą norėdami pagriebti rodyklę

[ctx: Title of nested KWin Wayland with Wayland socket identifier as argument]
en: KDE Wayland Compositor %1
lt: KDE Wayland kompozitorius %1

en: - Output disabled
lt: – Išvedimas išjungtas

en: - Output dimmed
lt: – Išvedimas pritemdytas

en: Press right control to ungrab input
lt: Paspauskite dešinįjį valdymo klavišą norėdami paleisti įvestį

en: Press right control key to grab input
lt: Paspauskite dešinįjį valdymo klavišą norėdami pagriebti įvestį

en: KDE Wayland Compositor
lt: KDE Wayland kompozitorius

en: Desktop effects were restarted due to a graphics reset
lt: Darbalaukio efektai buvo paleisti iš naujo dėl grafikos atstatymo

en: Suspend Compositing
lt: Pristabdyti komponavimą

en: <b>OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.</b><br>This was most likely due to a driver bug.<p>If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,<br>you can reset this protection but <b>be aware that this might result in an immediate crash!</b></p>
lt: <b>OpenGL komponavimas (numatytasis) praeityje yra užstrigdinęs Kwin.</b><br>Tai greičiausiai įvyko dėl klaidos tvarkyklėje.<p>Jei manote, kad nuo to laiko tvarkyklę atnaujinote į stabilią versiją,<br>galite atstatyti šią apsaugą, tačiau <b>turėkite omenyje, kad tai gali nedelsiant sukeltį strigtį!</b></p>

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
lt: Privaloma X praplėtimai  (XComposite and XDamage) nerasti.

en: GLX/OpenGL is not available.
lt: GLX/OpenGL neprieinama.

en: Timestamp
lt: Laiko žyma

en: Timestamp (µsec)
lt: Laiko žyma (µsek.)

[ctx: A mouse button]
en: Left
lt: Kairysis

[ctx: A mouse button]
en: Right
lt: Dešinysis

[ctx: A mouse button]
en: Middle
lt: Vidurinysis

[ctx: A mouse button]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: A mouse button]
en: Forward
lt: Pirmyn

[ctx: A mouse button]
en: Task
lt: Užduotis

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 4
lt: Papildomas mygtukas 4

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 5
lt: Papildomas mygtukas 5

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 6
lt: Papildomas mygtukas 6

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 7
lt: Papildomas mygtukas 7

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 8
lt: Papildomas mygtukas 8

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 9
lt: Papildomas mygtukas 9

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 10
lt: Papildomas mygtukas 10

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 11
lt: Papildomas mygtukas 11

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 12
lt: Papildomas mygtukas 12

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 13
lt: Papildomas mygtukas 13

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 14
lt: Papildomas mygtukas 14

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 15
lt: Papildomas mygtukas 15

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 16
lt: Papildomas mygtukas 16

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 17
lt: Papildomas mygtukas 17

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 18
lt: Papildomas mygtukas 18

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 19
lt: Papildomas mygtukas 19

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 20
lt: Papildomas mygtukas 20

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 21
lt: Papildomas mygtukas 21

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 22
lt: Papildomas mygtukas 22

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 23
lt: Papildomas mygtukas 23

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 24
lt: Papildomas mygtukas 24

en: Input Device
lt: Įvedimo įrenginys

[ctx: The input device of the event is not known]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: A mouse pointer motion event]
en: Pointer Motion
lt: Rodyklės judėjimas

[ctx: The relative mouse movement]
en: Delta (not accelerated)
lt: Delta (nespartinama)

[ctx: The global mouse pointer position]
en: Global Position
lt: Visuotinė pozicija

[ctx: A mouse pointer button press event]
en: Pointer Button Press
lt: Rodyklės mygtuko paspaudimas

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Button
lt: Mygtukas

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Native Button code
lt: Savas mygtuko kodas

[ctx: All currently pressed buttons in a mouse press/release event]
en: Pressed Buttons
lt: Paspausti mygtukai

[ctx: A mouse pointer button release event]
en: Pointer Button Release
lt: Rodyklės mygtuko atleidimas

[ctx: A mouse pointer axis (wheel) event]
en: Pointer Axis
lt: Rodyklės ašis

[ctx: The orientation of a pointer axis event]
en: Orientation
lt: Orientacija

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Horizontal
lt: Horizontali

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Vertical
lt: Vertikali

[ctx: A key press event]
en: Key Press
lt: Klavišo paspaudimas

[ctx: A key release event]
en: Key Release
lt: Klavišo atleidimas

[ctx: A keyboard modifier]
en: Shift
lt: Lyg2

[ctx: A keyboard modifier]
en: Control
lt: Vald

[ctx: A keyboard modifier]
en: Keypad
lt: Pagalbinė klaviatūra

[ctx: A keyboard modifier]
en: Group-switch
lt: Grupės perjungiklis

[ctx: Whether the event is an automatic key repeat]
en: Repeat
lt: Kartojimas

[ctx: The code reported by the kernel]
en: Keycode
lt: Klavišo kodas

[ctx: Key according to Qt]
en: Qt::Key code
lt: Qt::Klavišo kodas

[ctx: The translated code to an Xkb symbol]
en: Xkb symbol
lt: Xkb simbolis

[ctx: The currently active modifiers]
en: Modifiers
lt: Modifikatoriai

[ctx: A touch down event]
en: Touch down
lt: Prilietimas žemyn

[ctx: The id of the touch point in the touch event]
en: Point identifier
lt: Taško identifikatorius

[ctx: The global position of the touch point]
en: Global position
lt: Visuotinė pozicija

[ctx: A touch motion event]
en: Touch Motion
lt: Prilietimo judesys

[ctx: A touch up event]
en: Touch Up
lt: Prilietimas aukštyn

[ctx: A pinch gesture is started]
en: Pinch start
lt: Žnybtelėjimo pradžia

[ctx: Number of fingers in this pinch gesture]
en: Finger count
lt: Pirštų skaičius

[ctx: A pinch gesture is updated]
en: Pinch update
lt: Žnybtelėjimo atnaujinimas

[ctx: Current scale in pinch gesture]
en: Scale
lt: Mastelis

[ctx: Current angle in pinch gesture]
en: Angle delta
lt: Kampo delta

[ctx: A pinch gesture ended]
en: Pinch end
lt: Žnybtelėjimo pabaiga

[ctx: A pinch gesture got cancelled]
en: Pinch cancelled
lt: Žnybtelėjimo atsisakyta

[ctx: A swipe gesture is started]
en: Swipe start
lt: Perbraukimo pradžia

[ctx: Number of fingers in this swipe gesture]
en: Finger count
lt: Pirštų skaičius

[ctx: A swipe gesture is updated]
en: Swipe update
lt: Perbraukimo atnaujinimas

[ctx: A swipe gesture ended]
en: Swipe end
lt: Perbraukimo pabaiga

[ctx: A swipe gesture got cancelled]
en: Swipe cancelled
lt: Perbraukimo atsisakyta

[ctx: A hardware switch (e.g. notebook lid) got toggled]
en: Switch toggled
lt: Perjungiklis perjungtas

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Notebook lid
lt: Nešiojamojo kompiuterio dangtis

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Tablet mode
lt: Planšetės veiksena

[ctx: A hardware switch]
en: Switch
lt: Perjungiklis

[ctx: The hardware switch got turned off]
en: Off
lt: Išjungta

[ctx: The hardware switch got turned on]
en: On
lt: Įjungta

[ctx: State of a hardware switch (on/off)]
en: State
lt: Būsena

en: Tablet Tool
lt: Planšetės įrankis

en: EventType
lt: Įvykio tipas

en: Position
lt: Pozicija

en: Tilt
lt: Palenkimas

en: Rotation
lt: Pasukimas

en: Pressure
lt: Spaudimas

en: Buttons
lt: Mygtukai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, modifiersBox)
en: Modifiers
lt: Modifikatoriai

en: Tablet Tool Button
lt: Planšetės įrankio mygtukas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Pressed
lt: Paspaustas

en: Tablet
lt: Planšetė

en: Tablet Pad Button
lt: Planšetės kilimėlio mygtukas

en: Tablet Pad Strip
lt: Planšetės kilimėlio juosta

en: Number
lt: Skaičius

en: isFinger
lt: Yra pirštas

en: Tablet Pad Ring
lt: Planšetės kilimėlio žiedas

[ctx: @label]
en: Effects
lt: Efektai

en: No Mouse Buttons
lt: Nėra pelės mygtukų

[ctx: Mouse Button]
en: left
lt: kairysis

[ctx: Mouse Button]
en: right
lt: dešinysis

[ctx: Mouse Button]
en: middle
lt: vidurinysis

[ctx: Mouse Button]
en: back
lt: atgal

[ctx: Mouse Button]
en: forward
lt: pirmyn

[ctx: Mouse Button]
en: extra 1
lt: papildomas 1

[ctx: Mouse Button]
en: extra 2
lt: papildomas 2

[ctx: Mouse Button]
en: extra 3
lt: papildomas 3

[ctx: Mouse Button]
en: extra 4
lt: papildomas 4

[ctx: Mouse Button]
en: extra 5
lt: papildomas 5

[ctx: Mouse Button]
en: extra 6
lt: papildomas 6

[ctx: Mouse Button]
en: extra 7
lt: papildomas 7

[ctx: Mouse Button]
en: extra 8
lt: papildomas 8

[ctx: Mouse Button]
en: extra 9
lt: papildomas 9

[ctx: Mouse Button]
en: extra 10
lt: papildomas 10

[ctx: Mouse Button]
en: extra 11
lt: papildomas 11

[ctx: Mouse Button]
en: extra 12
lt: papildomas 12

[ctx: Mouse Button]
en: extra 13
lt: papildomas 13

[ctx: Mouse Button]
en: extra 14
lt: papildomas 14

[ctx: Mouse Button]
en: extra 15
lt: papildomas 15

[ctx: Mouse Button]
en: extra 16
lt: papildomas 16

[ctx: Mouse Button]
en: extra 17
lt: papildomas 17

[ctx: Mouse Button]
en: extra 18
lt: papildomas 18

[ctx: Mouse Button]
en: extra 19
lt: papildomas 19

[ctx: Mouse Button]
en: extra 20
lt: papildomas 20

[ctx: Mouse Button]
en: extra 21
lt: papildomas 21

[ctx: Mouse Button]
en: extra 22
lt: papildomas 22

[ctx: Mouse Button]
en: extra 23
lt: papildomas 23

[ctx: Mouse Button]
en: extra 24
lt: papildomas 24

[ctx: Mouse Button]
en: task
lt: užduotis

en: X11 Windows
lt: X11 langai

en: X11 Unmanaged Windows
lt: X11 netvarkomi langai

en: Wayland Windows
lt: Wayland langai

en: Internal Windows
lt: Vidiniai langai

[ctx: @action:button unload an effect]
en: Unload
lt: Iškelti

[ctx: @action:button load an effect]
en: Load
lt: Įkelti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, quitButton)
en: Quit Debug Console
lt: Išeiti iš derinimo pulto

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
lt: Langai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, input)
en: Input Events
lt: Įvedimo įvykiai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, inputDevices)
en: Input Devices
lt: Įvedimo įrenginiai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noOpenGLLabel)
en: No OpenGL compositor running
lt: Neveikia joks OpenGL kompozitorius

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, driverInfoBox)
en: OpenGL (ES) driver information
lt: OpenGL (ES) tvarkyklės informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Vendor:
lt: Tiekėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Renderer:
lt: Vaizdavimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Version:
lt: Versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Shading Language Version:
lt: Šešėliavimo kalbos versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Driver:
lt: Tvarkyklė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: GPU class:
lt: Vaizdo plokštės klasė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: OpenGL Version:
lt: OpenGL versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: GLSL Version:
lt: GLSL versija:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, platformExtensionsBox)
en: Platform Extensions
lt: Platformos plėtiniai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, glExtensionsBox)
en: OpenGL (ES) Extensions
lt: OpenGL (ES) plėtiniai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, keyboard)
en: Keyboard
lt: Klaviatūra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, layoutBox)
en: Keymap Layouts
lt: Klaviatūros klavišų schemos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Current Layout:
lt: Dabartinis išdėstymas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeModifiersBox)
en: Active Modifiers
lt: Aktyvūs modifikatoriai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ledsBox)
en: LEDs
lt: Šviesos diodai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeLedsBox)
en: Active LEDs
lt: Aktyvūs šviesos diodai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, clipboard) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Clipboard
lt: Iškarpinė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Primary Selection
lt: Pirminis pasirinkimas

en: Window Manager
lt: Langų tvarkytuvė

en: PID of the application to terminate
lt: Programos, kurios darbą baigti, PID

en: Hostname on which the application is running
lt: Mazgas, kuriame veikia paleista programa

en: hostname
lt: mazgo pavadinimas

en: Caption of the window to be terminated
lt: Lango, kurio darbą baigti, antraštė

en: caption
lt: antraštė

en: Name of the application to be terminated
lt: Programos, kurios darbą baigti, pavadinimas

en: name
lt: pavadinimas

en: ID of resource belonging to the application
lt: Programai priklausančio ištekliaus ID

en: Time of user action causing termination
lt: Naudotojo veiksmo, sukėlusio programos darbo baigimą, laikas

en: time
lt: laikas

en: KWin helper utility
lt: KWin pagelbiklio paslaugų programa

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
lt: Šio pagelbiklio paslaugų programos negalima iškviesti tiesiogiai.

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> is not responding. Do you want to terminate this application?</para>
lt: <para><application>%1</application> nereaguoja. Ar norite nutraukti šios programos darbą?</para>

[ctx: @info "window title" of application name is not responding.]
en: <para>"%1" of <application>%2</application> is not responding. Do you want to terminate this application?</para>
lt: <para>„%1“ iš <application>%2</application> nereaguoja. Ar norite nutraukti šios programos darbą?</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>Terminating this application will close all of its windows. Any unsaved data will be lost.</emphasis></para>
lt: <para><emphasis strong='true'>Nutraukus programos darbą, bus užverti visi jos langai. Bet kokie neįrašyti duomenys bus prarasti.</emphasis></para>

[ctx: @action:button Terminate app]
en: &Terminate %1
lt: &Nutraukti programos %1 darbą

[ctx: @action:button Wait for frozen app to maybe respond again]
en: &Wait Longer
lt: &Palaukti ilgiau

[ctx: @title:window]
en: Not Responding
lt: Nereaguoja

[ctx: @info]
en: Process ID: %1
lt: Proceso ID: %1

[ctx: @info]
en: Host name: %1
lt: Mazgo pavadinimas: %1

en: Touchpad
lt: Jutiklinis kilimėlis

en: Keyboard Layout Switcher
lt: Klaviatūros išdėstymo perjungiklis

en: Select window to force close with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lt: Pasirinkite langą, kurį priverstinai užverti,
    naudodami kairiojo pelės mygtuko spustelėjimą ar Įvedimo (Enter) klavišą.
    Norėdami atsisakyti, paspauskite Grįžties (Escape) klavišą arba
    spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku.

en: KDE window manager
lt: KDE langų tvarkytuvė

en: (c) 1999-2019, The KDE Developers
lt: (c) 1999-2019, KDE programuotojai

en: Disable configuration options
lt: Išjungti konfigūracijos parinktis

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
lt: Rodoma, kad KWin neseniai nulūžo n kartų

en: Start a rootless Xwayland server.
lt: Paleisti bešaknį Xwayland serverį.

en: Name of the Wayland socket to listen on. If not set "wayland-0" is used.
lt: Wayland lizdo, kurio klausytis, pavadinimas. Jei nenustatyta, bus naudojamas „wayland-0“.

en: The X11 Display to use in windowed mode on platform X11.
lt: X11 ekranas, kurį naudoti lango veiksenoje, X11 platformoje.

en: The Wayland Display to use in windowed mode on platform Wayland.
lt: Wayland ekranas, kurį naudoti lango veiksenoje, Wayland platformoje.

en: Render to a virtual framebuffer.
lt: Atvaizduoti į virtualų vaizdų atnaujinimo buferį.

en: The width for windowed mode. Default width is 1024.
lt: Lango veiksenos plotis. Numatytasis plotis yra 1024.

en: The height for windowed mode. Default height is 768.
lt: Lango veiksenos aukštis. Numatytasis aukštis yra 768.

en: The scale for windowed mode. Default value is 1.
lt: Lango veiksenos mastelis. Numatytoji reikšmė yra 1.

en: The number of windows to open as outputs in windowed mode. Default value is 1
lt: Langų, kuriuos atverti kaip išvestis lango veiksenoje, skaičius. Numatytoji reiškmė yra 1

en: Wayland socket to use for incoming connections. This can be combined with --socket to name the socket
lt: Wayland lizdas, naudojamas gaunamiesiems ryšiams. Tai gali būti naudojama kartu su --socket, kad būtų išvardytas lizdas

en: XWayland socket to use for Xwayland's incoming connections. This can be set multiple times
lt: XWayland lizdas, skirtas naudoti Xwayland gaunamiesiems ryšiams. Tai gali būti nustatyta kelis kartus

en: Name of the xwayland display that has been pre-set up
lt: Xwayland ekrano, kuris iš anksto nustatytas, pavadinimas

en: Name of the xauthority file
lt: Xauthority failo pavadinimas

en: Exits this instance so it can be restarted by kwin_wayland_wrapper.
lt: Išeina iš šio egzemplioriaus, kad kwin_wayland_wrapper galėtų paleisti jį iš naujo.

en: Render through drm node.
lt: Atvaizduoti per drm mazgą.

en: Extract locale information from locale1 rather than the user's configuration
lt: Išpakuoti lokalės informaciją iš locale1, o ne iš naudotojo konfigūracijos

en: Input method that KWin starts.
lt: Įvedimo metodas, kurį KWin paleidžia.

en: Starts the session in locked mode.
lt: Paleidžia seansą užrakintoje veiksenoje.

en: Starts the session without lock screen support.
lt: Paleidžia seansą be ekrano užrakto palaikymo.

en: Starts the session without global shortcuts support.
lt: Paleidžia seansą be visuotinių sparčiųjų klavišų palaikymo.

en: Disable KActivities integration.
lt: Išjungti KActivities integraciją.

en: Exit after the session application, which is started by KWin, closed.
lt: Išeiti po to, kai KWin paleista seanso programa yra užverta.

en: Applications to start once Wayland and Xwayland server are started
lt: Programos, kurias paleisti, kuomet yra paleidžiamas Wayland ir Xwayland serveris

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
lt: KWin yra nestabili.
    Atrodo, kad langų tvarkytuvė kelis kartus iš eilės užstrigo.
    Galite pasirinkti paleisti kitą langų tvarkytuvę:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
lt: kwin: nepavyksta rezervuoti tvarkytuvės pasirinkimo, gal veikia kita langų tvarkytuvė? (pabandykite naudoti --replace)

en: kwin: another window manager is running (try using --replace)
lt: kwin: veikia kita langų tvarkytuvė (pabandykite naudoti --replace)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
lt: Pakeisti jau veikiančią, su ICCCM2.0 suderinamą, langų tvarkytuvę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurDescription)
en: Blur strength:
lt: Suliejimo stiprumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
lt: Silpnas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
lt: Stiprus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseDescription)
en: Noise strength:
lt: Triukšmo stiprumas:

en: Select a position for color picking with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lt: Pasirinkite spalvos parinkimo vietą,
    naudodami kairiojo pelės mygtuko spustelėjimą ar Įvedimo (Enter) klavišą.
    Norėdami atsisakyti, paspauskite Grįžties (Escape) klavišą arba
    spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strength)
en: Strength:
lt: Stiprumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Dim)
en: Dim:
lt: Pritemdyti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimPanels)
en: Docks and panels
lt: Dokai ir skydeliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimDesktop)
en: Desktop
lt: Darbalaukis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimKeepAbove)
en: Keep above windows
lt: Laikyti aukščiau langų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimByGroup)
en: By window group
lt: Pagal lango grupę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimFullScreen)
en: Fullscreen windows
lt: Viso ekrano langai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Duration)
en: Duration:
lt: Trukmė:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
lt: Numatytoji

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en:  milliseconds
lt:  milisek.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_InAnimation)
en: Window Open Animation
lt: Lango atvėrimo animacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationEdge)
en: Rotation edge:
lt: Pasukimo kraštas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
lt: Viršuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
lt: Dešinysis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
lt: Apačioje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
lt: Kairysis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationAngle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationAngle)
en: Rotation angle:
lt: Pasukimo kampas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InDistance) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutDistance)
en: Distance:
lt: Atstumas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_OutAnimation)
en: Window Close Animation
lt: Lango užvėrimo animacija

[ctx: @item:inmenu never hide cursor on inactivity]
en: Never
lt: Niekada

en: %1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundė
lt[1]: %1 sekundės
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InactivityDuration)
en: Hide cursor on inactivity:
lt: Slėpti žymeklį esant neveiklumui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideOnTyping)
en: Hide cursor on typing
lt: Slėpti žymeklį rašant tekstą

en: Toggle Invert Effect
lt: Perjungti invertavimo efektą

en: Toggle Invert Effect on Window
lt: Perjungti invertavimo efektą langui

en: Invert Screen Colors
lt: Invertuoti ekrano spalvas

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
lt: Mažytis

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
lt: Labai didelis

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
lt: Didžiulis

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
lt: Milžiniškas

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
lt: Per didelis

en: Button size:
lt: Mygtukų dydis:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
lt: Konfigūracijos dialogas

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
lt: Antraščių &lygiavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
lt: Centras

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad langų rėmeliai būtų piešiami naudojant antraštės juostos spalvas. Priešingu atveju, jie bus piešiami naudojant įprastas fono spalvas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
lt: Spalvotas lango rėmelis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad mygtukai, užvedus ant jų pelę, laipniškai išryškėtų, o po to, pelę patraukus, vėl laipsniškai išnyktų.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
lt: Animuoti mygtukus

en: The Caps Lock key has been activated
lt: Aktyvintas didžiųjų raidžių klavišas

en: The Caps Lock key is now inactive
lt: Dabar didžiųjų raidžių klavišas yra pasyvus

en: The Num Lock key has been activated
lt: Aktyvintas skaitmenų klaviatūros klavišas

en: The Num Lock key is now inactive
lt: Dabar skaitmenų klaviatūros klavišas yra pasyvus

en: The Scroll Lock key has been activated
lt: Aktyvintas slinkties klavišas

en: The Scroll Lock key is now inactive
lt: Dabar slinkties klavišas yra pasyvus

en: The Shift key is now active.
lt: Dabar Lyg2 klavišas yra aktyvus.

en: The Shift key is now inactive.
lt: Dabar Lyg2 klavišas yra pasyvus.

en: The Control key is now active.
lt: Dabar Vald klavišas yra aktyvus.

en: The Control key is now inactive.
lt: Dabar Vald klavišas yra pasyvus.

en: The Alt key is now active.
lt: Dabar Alt klavišas yra aktyvus.

en: The Alt key is now inactive.
lt: Dabar Alt klavišas yra pasyvus.

en: The Meta key is now active.
lt: Dabar Meta klavišas yra aktyvus.

en: The Meta key is now inactive.
lt: Dabar Meta klavišas yra pasyvus.

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: activate
lt: aktyvuoti

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: close
lt: užverti

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: min
lt: sus

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: minimize
lt: suskleisti

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: max
lt: išs

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: maximize
lt: išskleisti

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: fullscreen
lt: visas ekranas

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: shade
lt: pridengti

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep above
lt: laikyti aukščiau

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep below
lt: laikyti žemiau

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: window
lt: langas

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: name
lt: pavadinimas

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: appname
lt: programos_pavadinimas

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: desktop
lt: darbalaukis

en: Switch to desktop %1
lt: Perjungti į darbalaukį %1

en: Close running window on %1
lt: Užverti langą, veikiantį ties %1

en: (Un)minimize running window on %1
lt: Suskleisti (grąžinti iš suskleidimo) langą, veikianti ties %1

en: Maximize/restore running window on %1
lt: Išskleisti/atkurti langą, veikiantį ties %1

en: Toggle fullscreen for running window on %1
lt: Perjungti viso ekrano veikseną langui, veikiančiam ties %1

en: (Un)shade running window on %1
lt: (Atidengti) pridengti langą, veikiantį ties %1

en: Toggle keep above for running window on %1
lt: Perjungti laikymo aukščiau veikseną langui, veikiančiam ties %1

en: Toggle keep below running window on %1
lt: Perjungti laikymo žemiau veikseną langui, veikiančiam ties %1

en: Activate running window on %1
lt: Aktyvuoti langą, veikiantį ties %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
lt: Pamažu išblukti į juodą (Tik viso ekrano prisistatymo languose)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
lt: Animacijų trukmė:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
lt: Numatytoji

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
lt: Dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
lt: &Plotis:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Height)
en:  px
lt:  piks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
lt: A&ukštis:

[ctx: Left mouse button]
en: Left
lt: Kairysis

[ctx: Middle mouse button]
en: Middle
lt: Vidurinysis

[ctx: Right mouse button]
en: Right
lt: Dešinysis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
lt: Pagrindinės nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en: Left Mouse Button Color:
lt: Kairiojo pelės mygtuko spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en: Middle Mouse Button Color:
lt: Viduriniojo pelės mygtuko spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en: Right Mouse Button Color:
lt: Dešiniojo pelės mygtuko spalva:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en: Advanced Settings
lt: Išplėstinės nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
lt: Žiedai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
lt: Linijos plotis:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_LineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingSize)
en:  pixel
lt:  piks.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
lt:  milisek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
lt: Žiedo trukmė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
lt: Žiedo spindulys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
lt: Žiedų skaičius:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
lt: Tekstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en: Font:
lt: Šriftas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en: Show Text:
lt: Rodyti tekstą:

en: Clear All Mouse Marks
lt: Išvalyti visus žymėjimus pele

en: Clear Last Mouse Mark
lt: Išvalyti paskutinį žymėjimą pele

en: Clear Mouse Marks
lt: Išvalyti žymėjimus pele

[ctx: Suffix]
en:  pixel |  pixels
lt[0]:  pikselis
lt[1]:  pikseliai
lt[2]:  pikselių
lt[3]:  pikselis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
lt: Išvaizda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Wid&th:
lt: P&lotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
lt: &Spalva:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Draw with the mouse by holding modifier keys and moving the mouse
lt: Pieškite pele, laikydami nuspaustus modifikavimo klavišus ir judindami pelę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FreedrawModifierKeys)
en: Free draw modifier keys:
lt: Laisvo piešimo modifikavimo klavišai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Freedrawcontrol) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Arrowdrawcontrol) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Control)
en: Ctrl
lt: Vald

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Freedrawshift) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Arrowdrawshift) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Shift)
en: Shift
lt: Lyg2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ArrowdrawModifierKeys)
en: Arrow draw modifier keys:
lt: Rodyklės piešimo modifikavimo klavišai:

[ctx: Night Light was temporarily disabled]
en: Night Light Suspended
lt: Naktinė šviesa pristabdyta

[ctx: Night Light was reenabled from temporary suspension]
en: Night Light Resumed
lt: Naktinė šviesa pratęsta

[ctx: Temporarily disable/reenable Night Light]
en: Suspend/Resume Night Light
lt: Pristabdyti/Pratęsti naktinę šviesą

en: Color Temperature Preview
lt: Spalvos temperatūros peržiūra

[ctx: @label]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: @action Overview and Grid View are the name of KWin effects]
en: Cycle through Overview and Grid View
lt: Perjunginėti tarp apžvalgos ir tinklelio rodinio

[ctx: @action Grid View and Overview are the name of KWin effects]
en: Cycle through Grid View and Overview
lt: Perjunginėti tarp tinklelio rodinio ir apžvalgos

[ctx: @action Overview is the name of a KWin effect]
en: Toggle Overview
lt: Perjungti apžvalgą

[ctx: @action Grid View is the name of a KWin effect]
en: Toggle Grid View
lt: Perjungti tinklelio rodinį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Ignore minimized windows:
lt: Nepaisyti suskleistų langų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Organize windows in the Grid View:
lt: Susisteminti langus į tinklelio rodinį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FilterWindows)
en: Search results include filtered windows:
lt: Įtraukti filtruotus langus į paieškos rezultatus:

[ctx: @action Grid View and Overview are the name of KWin effects]
en: Cycle through Overview and Grid View
lt: Perjunginėti tarp apžvalgos ir tinklelio rodinio

[ctx: @action Overview is the name of a Kwin effect]
en: Toggle Overview
lt: Perjungti apžvalgą

[ctx: @action Grid view is the name of a Kwin effect]
en: Toggle Grid View
lt: Perjungti tinklelio rodinį

en: Delete Virtual Desktop
lt: Ištrinti virtualų darbalaukį

en: Add Virtual Desktop
lt: Pridėti virtualų darbalaukį

[ctx: @info:placeholder]
en: No other Virtual Desktops to show
lt: Nėra kitų virtualių darbalaukių

[ctx: @action:button]
en: Add Virtual Desktop
lt: Pridėti virtualų darbalaukį

[ctx: @action:button]
en: Configure Virtual Desktops…
lt: Konfigūruoti virtualius darbalaukius…

[ctx: @info:placeholder]
en: No matching windows
lt: Nėra paiešką atitinkančių langų

en: Drag Down To Close
lt: Tempkite žemyn norėdami užverti

[ctx: @info:tooltip as in: 'close this window']
en: Close window
lt: Užverti langą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InScale)
en: Window open scale:
lt: Lango atvėrimo mastelis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutScale)
en: Window close scale:
lt: Lango užvėrimo mastelis:

en: Failed to start main PipeWire loop
lt: Nepavyko paleisti pagrindinio PipeWire ciklo

en: Failed to create PipeWire context
lt: Nepavyko sukurti PipeWire konteksto

en: Failed to connect PipeWire context
lt: Nepavyko prisijungti prie PipeWire konteksto

en: Could not find window id %1
lt: Nepavyko rasti lango id %1

en: Could not find output
lt: Nepavyko rasti išvesties

en: Invalid region
lt: Neteisinga sritis

en: OpenGL compositing is required for screencasting
lt: Reikia OpenGL komponavimo, kad būtų įrašomas ekranas

en: Failed to create PipeWire stream
lt: Nepavyko sukurti PipeWire srauto

en: Select window to screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lt: Pasirinkite langą, kurio ekrano kopiją norite padaryti,
    naudodami kairiojo pelės mygtuko spustelėjimą ar Įvedimo (Enter) klavišą.
    Norėdami atsisakyti, paspauskite Grįžties (Escape) klavišą arba
    spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku.

en: Create screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lt: Darykite ekrano kopiją,
    naudodami kairiojo pelės mygtuko spustelėjimą ar Įvedimo (Enter) klavišą.
    Norėdami atsisakyti, paspauskite Grįžties (Escape) klavišą arba
    spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku.

[ctx: @label]
en: Compositing
lt: Komponavimas

[ctx: @label]
en: This effect is not a benchmark
lt: Šis efektas nėra našumo testas

[ctx: @label]
en: Paint Duration
lt: Piešimo trukmė

[ctx: @label]
en: Paint Amount
lt: Piešimo kiekis

[ctx: @label]
en: Current FPS
lt: Šiuo metu kadr./sek.

[ctx: @label]
en: Maximum FPS
lt: Daugiausia kadr./sek.

en: Toggle Show Paint
lt: Perjungti piešimo rodymą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Gaps)
en: Gap between desktops
lt: Tarpas tarp darbalaukių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HorizontalGap)
en: Horizontal:
lt: Horizontalus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_VerticalGap)
en: Vertical:
lt: Vertikalus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SlideBackground)
en: Slide desktop background
lt: Slinkti darbalaukio foną

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Lyg2 klavišas užrakintas ir dabar yra aktyvus bet kokiems sekantiems klavišų paspaudimams.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Vald klavišas užrakintas ir dabar yra aktyvus bet kokiems sekantiems klavišų paspaudimams.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Alt klavišas užrakintas ir dabar yra aktyvus bet kokiems sekantiems klavišų paspaudimams.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Meta klavišas užrakintas ir dabar yra aktyvus bet kokiems sekantiems klavišų paspaudimams.

en: The AltGr key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: AltGr klavišas užrakintas ir dabar yra aktyvus bet kokiems sekantiems klavišų paspaudimams.

en: Toggle Thumbnail for Current Window
lt: Perjungti esamo lango miniatiūrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
lt: Didžiausias &plotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
lt: &Tarpai:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en:  pixels
lt:  piks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
lt: Nepermat&omumas:

en: Toggle Tiles Editor
lt: Perjungti plytelių redaktorių

en: Padding:
lt: Užpildas:

en: Load Layout…
lt: Įkelti išdėstymą…

en: Close
lt: Užverti

en: Split Left/Right
lt: Padalyti kairė/dešinė

en: Split Top/Bottom
lt: Padalyti viršus/apačia

en: Add Floating Tile
lt: Pridėti slankią plytelę

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Track mouse
lt: Pelės sekimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Trigger effect with:
lt: Paleisti efektą naudojant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_KeyboardShortcut)
en: Keyboard shortcut:
lt: Spartusis klavišas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ModifierKeys)
en: Modifier keys:
lt: Modifikavimo klavišai:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
lt: Dalinis permatomumas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
lt: Bendros dalinio permatomumo nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
lt: Iškylantieji jungtiniai langeliai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
lt: Nepermatomas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
lt: Dialogai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
lt: Permatomas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
lt: Meniu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
lt: Perkeliami langai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
lt: Neaktyvūs langai:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
lt: Atskirai nustatyti dalinį meniu permatomumą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
lt: Išskleidžiamieji meniu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
lt: Iškylantieji meniu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
lt: Atskiri meniu:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
lt: Vaizdo siena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
lt: Taikyti

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
lt: Kableliais atskirtų, langų klasių sąrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
lt: Visi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
lt: Nepaisyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
lt: Nėra

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
lt: Perjungti langų pateikimą (Dabartinis darbalaukis)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
lt: Perjungti langų pateikimą (Visi darbalaukiai)

en: Toggle Present Windows (Window class)
lt: Perjungti langų pateikimą (Lango klasė)

en: Toggle Present Windows (Window class on current desktop)
lt: Perjungti langų pateikimą (Lango klasė dabartiniame darbalaukyje)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
lt: Nepaisyti susk&leistų langų

en: No Matches
lt: Nėra atitikmenų

en: No Windows
lt: Nėra langų

en: Filter windows…
lt: Filtruoti langus…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
lt: Išplėstiniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
lt: &Standumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
lt: Tem&pimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
lt: &Perkėlimo faktorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
lt: Svirduliuoti &perkeliant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
lt: Svirduliuoti &keičiant dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
lt: Įjungti &išplėstinę veikseną

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
lt: &Svirduliavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
lt: Mažiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
lt: Daugiau

en: Move Zoomed Area to Left
lt: Perkelti pakeisto mastelio sritį kairėn

en: Move Zoomed Area to Right
lt: Perkelti pakeisto mastelio sritį dešinėn

en: Move Zoomed Area Upwards
lt: Perkelti didintą sritį į viršų

en: Move Zoomed Area Downwards
lt: Perkelti didintą sritį į apačią

en: Move Mouse to Focus
lt: Perkelti pelę į fokusavimą

en: Move Mouse to Center
lt: Perkelti pelę į centrą

en: Move Left
lt: Perkelti kairėn

en: Move Right
lt: Perkelti dešinėn

en: Move Up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move Down
lt: Perkelti žemyn

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
lt: Didinant ir mažinant keisti mastelį nurodytu faktoriumi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
lt: Didinimo faktorius:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable tracking of the focused location. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
lt: Įjungti fokusuojamos vietos sekimą. Tai reikalauja, kad kiekvienai programai būtų įjungta QAccessible ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
lt: Įjungti fokusavimo sekimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable tracking of the text cursor. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
lt: Įjungti teksto žymeklio sekimą. Tai reikalauja, kad kiekvienai programai būtų įjungta QAccessible ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable Text Cursor Tracking
lt: Įjungti teksto žymeklio sekimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
lt: Pelės rodyklė:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
lt: Pelės rodyklės matomumas.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
lt: Keisti mastelį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
lt: Palikti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
lt: Slėpti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
lt: Sekti pelės judėjimą.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
lt: Proporcionalus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
lt: Per vidurį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
lt: Stumti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
lt: Išjungtas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
lt: Pelės sekimas:

note: i18n: ectx: label, entry (count), group (General)
en: Total rules count (legacy)
lt: Bendras taisyklių skaičius (pasenę)

note: i18n: ectx: label, entry (ruleGroupList), group (General)
en: Ordered list of rules groups
lt: Taisyklių grupių tvarkusis sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry (description), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description
lt: Taisyklės aprašas

note: i18n: ectx: label, entry (descriptionLegacy), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description (legacy)
lt: Taisyklės aprašas (pasenęs)

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteRule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Delete this rule (for use in imports)
lt: Ištrinti šią taisyklę (naudojimui importavimuose)

note: i18n: ectx: label, entry (wmclass), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class (application)
lt: Lango klasė (programa)

note: i18n: ectx: label, entry (wmclassmatch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class string match type
lt: Lango klasės eilutės atitikimo tipas

note: i18n: ectx: label, entry (wmclasscomplete), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Match whole window class
lt: Atitikti visą lango klasę

note: i18n: ectx: label, entry (windowrole), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role
lt: Lango vaidmuo

note: i18n: ectx: label, entry (windowrolematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role string match type
lt: Lango vaidmens eilutės atitikimo tipas

note: i18n: ectx: label, entry (title), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title
lt: Lango antraštė

note: i18n: ectx: label, entry (titlematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title string match type
lt: Lango antraštės eilutės atitikimo tipas

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachine), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine (hostname)
lt: Kompiuteris (mazgo pavadinimas)

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachinematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine string match type
lt: Kompiuterio eilutės atitikimo tipas

note: i18n: ectx: label, entry (types), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window types that match
lt: Lango tipai, kurie atitinka

note: i18n: ectx: label, entry (placement), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement
lt: Pradinis išdėstymas

note: i18n: ectx: label, entry (placementrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement rule type
lt: Pradinio išdėstymo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (position), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position
lt: Lango pozicija

note: i18n: ectx: label, entry (positionrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position rule type
lt: Lango pozicijos taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (size), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size
lt: Lango dydis

note: i18n: ectx: label, entry (sizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size rule type
lt: Lango dydžio taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (minsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size
lt: Mažiausias lango dydis

note: i18n: ectx: label, entry (minsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size rule type
lt: Mažiausio lango dydžio taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (maxsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size
lt: Didžiausias lango dydis

note: i18n: ectx: label, entry (maxsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size rule type
lt: Didžiausio lango dydžio taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity
lt: Aktyvaus nepermatomumas

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity rule type
lt: Aktyvaus nepermatomumo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity
lt: Pasyvaus nepermatomumas

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity rule type
lt: Pasyvaus nepermatomumo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry
lt: Nepaisyti užklaustos geometrijos

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry rule type
lt: Užklaustos geometrijos nepaisymo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (desktops), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: List of Desktop Ids
lt: Darbalaukio ID sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry (desktopsrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop Ids rule type
lt: Darbalaukio ID taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (screen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number
lt: Ekrano numeris

note: i18n: ectx: label, entry (screenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number rule type
lt: Ekrano numerio taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (activity), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity
lt: Veikla

note: i18n: ectx: label, entry (activityrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity rule type
lt: Veiklos taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevert), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically
lt: Išskleistas vertikaliai

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevertrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically rule type
lt: Išskleidimo vertikaliai taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehoriz), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally
lt: Išskleistas horizontaliai

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehorizrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally rule type
lt: Išskleidimo horizontaliai taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (minimize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized
lt: Suskleistas

note: i18n: ectx: label, entry (minimizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized rule type
lt: Suskleidimo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (shade), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded
lt: Pridengtas

note: i18n: ectx: label, entry (shaderule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded rule type
lt: Pridengimo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbar), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar
lt: Praleisti užduočių juostą

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbarrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar rule type
lt: Užduočių juostos praleidimo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (skippager), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager
lt: Praleisti darbalaukių perjungiklį

note: i18n: ectx: label, entry (skippagerrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager rule type
lt: Praleidimo darbalaukių perjungiklyje taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcher), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher
lt: Praleisti perjungiklį

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcherrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher rule type
lt: Perjungiklio praleidimo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (above), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above
lt: Laikyti aukščiau

note: i18n: ectx: label, entry (aboverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above rule type
lt: Laikymo aukščiau taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (below), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below
lt: Laikyti žemiau

note: i18n: ectx: label, entry (belowrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below rule type
lt: Laikymo žemiau taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen rule type
lt: Viso ekrano taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (noborder), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar and frame
lt: Be antraštės juostos ir rėmelio

note: i18n: ectx: label, entry (noborderrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar rule type
lt: Be antraštės juostos taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (decocolor), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color and scheme
lt: Antraštės juostos spalva ir rinkinys

note: i18n: ectx: label, entry (decocolorrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color rule type
lt: Antraštės juostos spalvos taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositing), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing
lt: Blokuoti komponavimą

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositingrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing rule type
lt: Komponavimo blokavimo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention
lt: Fokusavimo vogimo prevencija

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention rule type
lt: Fokusavimo vogimo prevencijos taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection
lt: Fokusavimo apsauga

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection rule type
lt: Fokusavimo apsaugos taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocus), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus
lt: Priimti fokusavimą

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocusrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus rule type
lt: Fokusavimo priėmimo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (closeable), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable
lt: Užveriamas

note: i18n: ectx: label, entry (closeablerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable rule type
lt: Užveriamo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (autogroup), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical
lt: Automatiškai grupuoti su identiškais

note: i18n: ectx: label, entry (autogrouprule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical rule type
lt: Automatinio grupavimo su identiškais taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfg), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground
lt: Automatiškai grupuoti priekiniame plane

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfgrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground rule type
lt: Automatinio grupavimo priekiniame plane taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupid), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID
lt: Automatiškai grupuoti pagal ID

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupidrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID rule type
lt: Automatinio grupavimo pagal ID taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions
lt: Paklusti geometrijos apribojimams

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions rule type
lt: Paklusimo geometrijos apribojimams taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (shortcut), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut
lt: Spartusis klavišas

note: i18n: ectx: label, entry (shortcutrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut rule type
lt: Sparčiojo klavišo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcuts), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts
lt: Nepaisyti visuotinių sparčiųjų klavišų

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcutsrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts rule type
lt: Visuotinių sparčiųjų klavišų nepaisymo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfile), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name
lt: Darbalaukio failo pavadinimas

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfilerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name rule type
lt: Darbalaukio failo pavadinimo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (layer), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Layer
lt: Sluoksnis

note: i18n: ectx: label, entry (layerrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Layer rule type
lt: Sluoksnio taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (adaptivesync), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: AdaptiveSync
lt: „AdaptiveSync“

note: i18n: ectx: label, entry (adaptivesyncrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: AdaptiveSync rule type
lt: „AdaptiveSync“ taisyklės tipas

note: i18n: ectx: label, entry (tearing), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Allow Tearing
lt: Leisti plėšymą

note: i18n: ectx: label, entry (tearingrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Tearing rule type
lt: Plėšymo taisyklės tipas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ShortcutDialog)
en: Dialog
lt: Dialogas

en: The following applications did not close:
    %1
lt: Šios programos neužsivėrė:
    %1

[ctx: @action:button]
en: Cancel Logout
lt: Atsisakyti atsijungimo

[ctx: @action::button]
en: Log Out Anyway
lt: Vis tiek atsijungti

[ctx: Special entry in alt+tab list for minimizing all windows]
en: Show Desktop
lt: Rodyti darbalaukį

[ctx: @info:placeholder no entries in the task switcher]
en: No open windows
lt: Nėra atvertų langų

en: Walk Through Windows
lt: Pereiti per langus

en: Walk Through Windows (Reverse)
lt: Pereiti per langus (atvirkščiai)

en: Walk Through Windows Alternative
lt: Pereiti per langus alternatyviai

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
lt: Pereiti per langus alternatyviai (atvirkščiai)

en: Walk Through Windows of Current Application
lt: Pereiti per esamos programos langus

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
lt: Pereiti per esamos programos langus (atvirkščiai)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
lt: Pereiti per esamos programos langus alternatyviai

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
lt: Pereiti per esamos programos langus alternatyviai (atvirkščiai)

en: The Window Switcher installation is broken, resources are missing.
    Contact your distribution about this.
lt: Langų perjungiklio diegimas yra sugadintas, trūksta išteklių.
    Susisiekite dėl šio reikalo su savo platinimuoju paketu.

en: Move the tablet to the next output
lt: Perkelti planšetę į kitą išvedimą

en: Tablet moved to %1
lt: Planšetė perkelta į %1

en: Tablets switched outputs
lt: Planšetės pakeitė išvedimus

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
lt: Jūs pasirinkote rodyti langą be rėmelio.
    Be rėmelio, negalėsite vėl įjungti rėmelį, naudodami pelę: vietoje pelės, naudokite lango operacijų meniu, kurį galite aktyvuoti sparčiaisiais klavišais %1.

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
lt: Jūs pasirinkote rodyti langą visame ekrane.
    Jei pati programa neturi parinkties išjungti viso ekrano veikseną, tuomet negalėsite išjungti veikseną naudodami pelę. Vietoje to, naudokite lango operacijų meniu, kurį galite aktyvuoti sparčiaisiais klavišais %1.

en: &Move
lt: Perke&lti

en: &Resize
lt: Keisti &dydį

en: Keep &Above Others
lt: Laikyti &virš kitų

en: Keep &Below Others
lt: Laikyti &po kitais

en: &Fullscreen
lt: Visas &ekranas

en: &Shade
lt: Pri&dengti

en: &No Titlebar and Frame
lt: &Be antraštės juostos ir rėmelio

en: Set Window Short&cut…
lt: Nustatyti lango &spartųjį klavišą…

en: Configure Special &Window Settings…
lt: Konfigūruoti specialias lango nu&ostatas…

en: Configure S&pecial Application Settings…
lt: Konfigūruoti s&pecialias programos nuostatas…

en: Ma&ximize
lt: &Išskleisti

en: Mi&nimize
lt: &Suskleisti

en: &More Actions
lt: &Daugiau veiksmų

en: &Close
lt: &Užverti

en: &Extensions
lt: &Plėtiniai

en: &Desktops
lt: &Darbalaukiai

en: Move to &Desktop
lt: Perkelti į &darbalaukį

en: Move to &Screen
lt: Perkelti į &ekraną

en: Show in &Activities
lt: Rodyti &veiklose

en: Move &To Current Desktop
lt: Perkelti į dabartinį &darbalaukį

en: &All Desktops
lt: &Visi darbalaukiai

[ctx: Create a new desktop and move the window there]
en: &New Desktop
lt: &Naujas darbalaukis

en: Move to %1
lt: Perkelti į %1

[ctx: Create a new desktop and add the window to that desktop]
en: Add to &New Desktop
lt: Pridėti į &naują darbalaukį

[ctx: Create a new desktop and move the window to that desktop]
en: Move to New Desktop
lt: Perkelti į naują darbalaukį

[ctx: @item:inmenu List of all Screens to send a window to. First argument is a number, second the output identifier. E.g. Screen 1 (HDMI1)]
en: Screen &%1 (%2)
lt: Ekranas &%1 (%2)

en: &All Activities
lt: Vi&sos veiklos

[ctx: '%1' is a keyboard shortcut like 'ctrl+w']
en: <b>%1</b> is already in use
lt: <b>%1</b> jau yra naudojamas

[ctx: keyboard shortcut '%1' is used by action '%2' in application '%3']
en: <b>%1</b> is used by %2 in %3
lt: Spartieji klavišai <b>%1</b> yra naudojami veiksmui %2, programoje %3

en: Window Operations Menu
lt: Lango operacijų meniu

en: Close Window
lt: Užverti langą

en: Maximize Window
lt: Išskleisti langą

en: Maximize Window Vertically
lt: Išskleisti langą vertikaliai

en: Maximize Window Horizontally
lt: Išskleisti langą horizontaliai

en: Minimize Window
lt: Suskleisti langą

en: Shade Window
lt: Pridengti langą

en: Move Window
lt: Perkelti langą

en: Resize Window
lt: Keisti lango dydį

en: Raise Window
lt: Iškelti langą į pirmą planą

en: Lower Window
lt: Nuleisti langą į antrą planą

en: Toggle Window Raise/Lower
lt: Perkelinėti langą į pirmą/antrą planą

en: Make Window Fullscreen
lt: Išskleisti langą per visą ekraną

en: Toggle Window Titlebar and Frame
lt: Perjungti lango antraštės juostą ir rėmelį

en: Keep Window Above Others
lt: Laikyti langą virš kitų

en: Keep Window Below Others
lt: Langą langą po kitais

en: Activate Window Demanding Attention
lt: Aktyvuoti langą, reikalaujantį dėmesio

en: Setup Window Shortcut
lt: Nustatyti lango sparčiuosius klavišus

en: Move Window to the Center
lt: Perkelti langą į centrą

en: Move Window Right
lt: Perkelti langą dešinėn

en: Move Window Left
lt: Perkelti langą kairėn

en: Move Window Up
lt: Perkelti langą aukštyn

en: Move Window Down
lt: Perkelti langą žemyn

en: Expand Window Horizontally
lt: Išplėsti langą horizontaliai

en: Expand Window Vertically
lt: Išplėsti langą vertikaliai

en: Shrink Window Horizontally
lt: Sumažinti langą horizontaliai

en: Shrink Window Vertically
lt: Sumažinti langą vertikaliai

en: Quick Tile Window to the Left
lt: Greitai iškloti langą kairėje

en: Quick Tile Window to the Right
lt: Greitai iškloti langą dešinėje

en: Quick Tile Window to the Top
lt: Greitai iškloti langą viršuje

en: Quick Tile Window to the Bottom
lt: Greitai iškloti langą apačioje

en: Quick Tile Window to the Top Left
lt: Greitai iškloti langą viršuje kairėje

en: Quick Tile Window to the Bottom Left
lt: Greitai iškloti langą apačioje kairėje

en: Quick Tile Window to the Top Right
lt: Greitai iškloti langą viršuje dešinėje

en: Quick Tile Window to the Bottom Right
lt: Greitai iškloti langą apačioje dešinėje

en: Switch to Window Above
lt: Perjungti į langą aukščiau

en: Switch to Window Below
lt: Perjungti į langą žemiau

en: Switch to Window to the Right
lt: Perjungti į langą dešinėje

en: Switch to Window to the Left
lt: Perjungti į langą kairėje

en: Increase Opacity of Active Window by 5%
lt: Padidinti 5% aktyvaus lango nepermatomumą

en: Decrease Opacity of Active Window by 5%
lt: Sumažinti 5% aktyvaus lango nepermatomumą

en: Keep Window on All Desktops
lt: Laikyti langą visuose darbalaukiuose

en: Window to Desktop %1
lt: Langą į darbalaukį %1

en: Window to Next Desktop
lt: Langą į kitą darbalaukį

en: Window to Previous Desktop
lt: Langą į ankstesnį darbalaukį

en: Window One Desktop to the Right
lt: Langą vienu darbalaukiu į dešinę

en: Window One Desktop to the Left
lt: Langą vienu darbalaukiu į kairę

en: Window One Desktop Up
lt: Langą vienu darbalaukiu į viršų

en: Window One Desktop Down
lt: Langą vienu darbalaukiu į apačią

en: Move Window to Screen %1
lt: Perkelti langą į ekraną %1

en: Move Window to Next Screen
lt: Perkelti langą į kitą ekraną

en: Move Window to Previous Screen
lt: Perkelti langą į ankstesnį ekraną

en: Move Window One Screen to the Right
lt: Perkelti langą vienu ekranu į dešinę

en: Move Window One Screen to the Left
lt: Perkelti langą vienu ekranu į kairę

en: Move Window One Screen Up
lt: Perkelti langą vienu ekranu aukštyn

en: Move Window One Screen Down
lt: Perkelti langą vienu ekranu žemyn

en: Switch to Screen %1
lt: Perjungti į ekraną %1

en: Switch to Next Screen
lt: Perjungti į kitą ekraną

en: Switch to Previous Screen
lt: Perjungti į ankstesnį ekraną

en: Switch to Screen to the Right
lt: Perjungti į ekraną dešinėje

en: Switch to Screen to the Left
lt: Perjungti į ekraną kairėje

en: Switch to Screen Above
lt: Perjungti į ekraną aukščiau

en: Switch to Screen Below
lt: Perjungti į ekraną žemiau

en: Peek at Desktop
lt: Žvilgsnis į darbalaukį

en: Kill Window
lt: Nutraukti lango darbą

en: Activate Window (%1)
lt: Aktyvuoti langą (%1)

en: unknown
lt: nežinoma

en: Desktop %1
lt: Darbalaukis %1

en: Switch to Next Desktop
lt: Perjungti į kitą darbalaukį

en: Switch to Previous Desktop
lt: Perjungti į ankstesnį darbalaukį

en: Switch One Desktop to the Right
lt: Perjungti vienu darbalaukiu į dešinę

en: Switch One Desktop to the Left
lt: Perjungti vienu darbalaukiu į kairę

en: Switch One Desktop Up
lt: Perjungti vienu darbalaukiu į viršų

en: Switch One Desktop Down
lt: Perjungti vienu darbalaukiu į apačią

en: Switch to Desktop %1
lt: Perjungti į darbalaukį %1

[ctx: Application is not responding, appended to window title]
en: (Not Responding)
lt: (Nereaguoja)

[ctx: Introductory text shown in the support information.]
en: KWin Support Information:
    The following information should be used when requesting support on e.g. https://discuss.kde.org.
    It provides information about the currently running instance, which options are used,
    what OpenGL driver and which effects are running.
    Please post the information provided underneath this introductory text to a paste bin service
    like https://paste.kde.org instead of pasting into support threads.
lt: KWin palaikymo informacija:
    Ši informacija turėtų būti pateikiama prašant palaikymo pvz., forume https://discuss.kde.org.
    Čia pateikiama informacija apie šiuo metu veikiantį egzempliorių, kokios yra naudojamos parinktys,
    kokia naudojama OpenGL tvarkyklė ir kokie yra įjungti efektai.
    Prašome žemiau pateiktą informaciją įterpti į teksto įdėjimo paslaugas, pvz., 
    https://paste.kde.org, o ne į palaikymo gijas forumuose.

en: Xwayland has crashed
lt: Xwayland užstrigo
