kweather - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: %1 km/h
lt: %1 km/val.

en: %1 m/s
lt: %1 m/sek.

[ctx: in as inches]
en: %1 in
lt: %1 col.

en: Weather
lt: Orai

en: A convergent weather application for Plasma
lt: Konverguojanti orų programa, skirta Plasma

en: © 2020-2024 Plasma Development Team
lt: © 2020–2024 Plasma plėtotojų komanda

en: No location found on system, please add some in kweather
lt: Sistemoje nerasta jokios vietos, pridėkite ją kweather programėlėje

en: Please select the location
lt: Pasirinkite vietą

en: Select Location
lt: Pasirinkti vietą

en: Open KWeather
lt: Atverti KWeather

en: Forecast
lt: Orų prognozė

en: Network error when obtaining current location
lt: Gaunant dabartinę vietą, įvyko klaida

en: Add Location
lt: Pridėti vietą

en: Weather refreshed for %1
lt: Atnaujinti orai: %1

en: Updated at %1
lt: Atnaujinta ties %1

en: Locations
lt: Vietos

en: Choose location
lt: Pasirinkti vietą

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Hourly
lt: Kas valandą

en: Daily
lt: Kasdien

en: Precipitation
lt: Krituliai

en: Humidity
lt: Drėgnumas

en: Pressure
lt: Slėgis

en: UV Index
lt: UV indeksas

en: Search for a location…
lt: Ieškoti vietos…

en: Unable to connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: Search for a location
lt: Ieškoti vietos

en: No results
lt: Nėra rezultatų

en: Add location
lt: Pridėti vietą

en: Unable to fetch timezone information
lt: Nepavyko gauti laiko juostos informacijos

en: Add a location
lt: Pridėti vietą

en: Delete
lt: Ištrinti

en: General
lt: Bendra

en: Forecast Style
lt: Orų prognozės stilius

en: Flat
lt: Plokščias

en: Dynamic
lt: Dinaminis

en: About
lt: Apie

en: Units
lt: Vienetai

en: Speed Units
lt: Greičio vienetai

[ctx: kilometers per hour]
en: kph
lt: km/val.

[ctx: meters per second]
en: m/s
lt: m/sek.

en: Pressure Units
lt: Slėgio matavimo vienetai

en: Precipitation Units
lt: Kritulių vienetai

[ctx: Inches]
en: in
lt: col.

en: Temperature Units
lt: Temperatūros vienetai

en: Use System Default
lt: Naudoti sistemos numatytuosius

en: Celsius
lt: Celsijus

en: Fahrenheit
lt: Farenheitas

en: Back
lt: Atgal

en: Sunrise
lt: Saulėtekis

en: Sunset
lt: Saulėlydis

en: Moon Phase
lt: Mėnulio fazė

en: temperature
lt: temperatūra
