ksysguard - en to lt translation catalogue (170 entries)

[ctx: @title]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title]
en: Total Usage
lt: Bendras naudojimas

[ctx: @title, Short for 'Total Usage']
en: Usage
lt: Naudojimas

[ctx: @title]
en: System Usage
lt: Sistemos naudojimas

[ctx: @title, Short for 'System Usage']
en: System
lt: Sistema

[ctx: @title]
en: User Usage
lt: Naudotojo naudojimas

[ctx: @title, Short for 'User Usage']
en: User
lt: Naudotojas

[ctx: @title]
en: Wait Usage
lt: Laukimo naudojimas

[ctx: @title, Short for 'Wait Load']
en: Wait
lt: Laukimas

[ctx: @title]
en: Current Frequency
lt: Dabartinis dažnis

[ctx: @info]
en: Current frequency of the CPU
lt: Dabartinis procesoriaus dažnis

[ctx: @title]
en: Current Temperature
lt: Dabartinė temperatūra

[ctx: @title]
en: All
lt: Visi

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Frequency
lt: Didžiausias procesoriaus dažnis

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Frequency']
en: Max Frequency
lt: Didžiausias dažnis

[ctx: @info]
en: Current maximum frequency between all CPUs
lt: Dabartinis didžiausias dažnis tarp visų procesorių

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Frequency
lt: Mažiausias procesoriaus dažnis

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Frequency']
en: Min Frequency
lt: Mažiausias dažnis

[ctx: @info]
en: Current minimum frequency between all CPUs
lt: Dabartinis mažiausias dažnis tarp visų procesorių

[ctx: @title]
en: Average CPU Frequency
lt: Vidutinis procesorių dažnis

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Frequency']
en: Average Frequency
lt: Vidutinis dažnis

[ctx: @info]
en: Current average frequency between all CPUs
lt: Dabartinis vidutinis dažnis tarp visų procesorių

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Temperature
lt: Didžiausia procesorių temperatūra

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Temperature']
en: Max Temperature
lt: Didžiausia temperatūra

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Temperature
lt: Mažiausia procesorių temperatūra

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Temperature']
en: Min Temperature
lt: Mažiausia temperatūra

[ctx: @title]
en: Average CPU Temperature
lt: Vidutinė procesorių temperatūra

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Temperature']
en: Average Temperature
lt: Vidutinė temperatūra

[ctx: @title]
en: Number of CPUs
lt: Procesorių skaičius

[ctx: @title, Short fort 'Number of CPUs']
en: CPUs
lt: Procesoriai

[ctx: @info]
en: Number of physical CPUs installed in the system
lt: Sistemoje įtaisytų fizinių procesorių skaičius

[ctx: @title]
en: Number of Cores
lt: Branduolių skaičius

[ctx: @title, Short fort 'Number of Cores']
en: Cores
lt: Branduoliai

[ctx: @info]
en: Number of CPU cores across all physical CPUS
lt: Visuose fiziniuose procesoriuose esančių procesorių branduolių skaičius

en: CPUs
lt: Procesoriai

[ctx: @title]
en: CPU %1
lt: Procesorius %1

[ctx: @title]
en: Core %1
lt: Branduolys %1

[ctx: @title]
en: CPU %1 Core %2
lt: Procesorius %1 Branduolys %2

[ctx: @title]
en: Load Averages
lt: Apkrovos vidurkiai

[ctx: @title]
en: Load average (1 minute)
lt: Apkrovos vidurkis (1 minutė)

[ctx: @title]
en: Load average (5 minutes)
lt: Apkrovos vidurkis (5 minutės)

[ctx: @title]
en: Load average (15 minute)
lt: Apkrovos vidurkis (15 minučių)

[ctx: @title, Short for 'Load average (1 minute)]
en: Load average (1m)
lt: Apkrovos vidurkis (1 min.)

[ctx: @title, Short for 'Load average (5 minutes)]
en: Load average (5m)
lt: Apkrovos vidurkis (5 min.)

[ctx: @title, Short for 'Load average (15 minutes)]
en: Load average (15m)
lt: Apkrovos vidurkis (15 min.)

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 1 minute
lt: Užduočių paleidimo eilėje skaičiaus 1 minutės vidurkis

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 5 minutes
lt: Užduočių paleidimo eilėje skaičiaus 5 minučių vidurkis

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 15 minutes
lt: Užduočių paleidimo eilėje skaičiaus 15 minučių vidurkis

[ctx: @title]
en: Total Space
lt: Bendra vieta

[ctx: @title Short for 'Total Space']
en: Total
lt: Iš viso

[ctx: @title]
en: Read Rate
lt: Skaitymo sparta

[ctx: @title Short for 'Read Rate']
en: Read
lt: Skaitymas

[ctx: @title]
en: Write Rate
lt: Rašymo sparta

[ctx: @title Short for 'Write Rate']
en: Write
lt: Rašymas

[ctx: @title]
en: Used Space
lt: Naudojama vietos

[ctx: @title Short for 'Used Space']
en: Used
lt: Naudojama

[ctx: @title]
en: Free Space
lt: Laisva vieta

[ctx: @title Short for 'Free Space']
en: Free
lt: Laisva

[ctx: @title]
en: Percentage Used
lt: Naudojama procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Percentage Free
lt: Laisva procentinė dalis

en: Disks
lt: Diskai

[ctx: @title]
en: All Disks
lt: Visi diskai

[ctx: @title, Short for `Percentage Free]
en: Free
lt: Laisva

[ctx: @title, Short for `Percentage Used]
en: Used
lt: Naudojama

[ctx: @title]
en: All GPUs
lt: Visi grafikos procesoriai

[ctx: @title]
en: All GPUs Usage
lt: Visų grafikos procesorių naudojimas

[ctx: @title Short for 'All GPUs Usage']
en: Usage
lt: Naudojimas

[ctx: @title]
en: All GPUs Total Memory
lt: Visų grafikos procesorių bendra atmintis

[ctx: @title Short for 'All GPUs Total Memory']
en: Total
lt: Iš viso

[ctx: @title]
en: All GPUs Used Memory
lt: Visų grafikos procesorių naudojama atmintis

[ctx: @title Short for 'All GPUs Used Memory']
en: Used
lt: Naudojama

[ctx: @title]
en: Usage
lt: Naudojimas

[ctx: @title]
en: Total Video Memory
lt: Bendra vaizdo atmintis

[ctx: @title Short for Total Video Memory]
en: Total
lt: Iš viso

[ctx: @title]
en: Video Memory Used
lt: Naudojama vaizdo atmintis

[ctx: @title Short for Video Memory Used]
en: Used
lt: Naudojama

[ctx: @title]
en: Frequency
lt: Dažnis

[ctx: @title]
en: Memory Frequency
lt: Atminties dažnis

[ctx: @title]
en: Temperature
lt: Temperatūra

[ctx: @title]
en: Power
lt: Maitinimas

[ctx: @title]
en: GPU
lt: Grafikos procesorius

[ctx: @title %1 is GPU number]
en: GPU %1
lt: Grafikos procesorius %1

en: Hardware Sensors
lt: Aparatinės įrangos jutikliai

[ctx: @title]
en: Physical Memory
lt: Fizinė atmintis

[ctx: @title]
en: Swap Memory
lt: Sukeitimų atmintis

[ctx: @title]
en: Total Physical Memory
lt: Bendra fizinė atmintis

[ctx: @title, Short for 'Total Physical Memory']
en: Total
lt: Iš viso

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory
lt: Naudojama fizinė atmintis

[ctx: @title, Short for 'Used Physical Memory']
en: Used
lt: Naudojama

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory Percentage
lt: Naudojamos fizinės atminties procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory
lt: Laisva fizinė atmintis

[ctx: @title, Short for 'Free Physical Memory']
en: Free
lt: Laisva

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory Percentage
lt: Laisvos fizinės atminties procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Application Memory
lt: Programų atmintis

[ctx: @title, Short for 'Application Memory']
en: Application
lt: Programų

[ctx: @title]
en: Application Memory Percentage
lt: Programų atminties procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Cache Memory
lt: Podėlio atmintis

[ctx: @title, Short for 'Cache Memory']
en: Cache
lt: Podėlis

[ctx: @title]
en: Cache Memory Percentage
lt: Podėlio atminties procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Buffer Memory
lt: Buferio atmintis

[ctx: @title, Short for 'Buffer Memory']
en: Buffer
lt: Buferis

en: Amount of memory used for caching disk blocks
lt: Atminties, naudojamos disko blokų podėliavimui, kiekis

[ctx: @title]
en: Buffer Memory Percentage
lt: Buferio atminties procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Total Swap Memory
lt: Bendra sukeitimų atmintis

[ctx: @title, Short for 'Total Swap Memory']
en: Total
lt: Iš viso

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory
lt: Naudojama sukeitimų atmintis

[ctx: @title, Short for 'Used Swap Memory']
en: Used
lt: Naudojama

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory Percentage
lt: Naudojamos sukeitimų atminties procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory
lt: Laisva sukeitimų atmintis

[ctx: @title, Short for 'Free Swap Memory']
en: Free
lt: Laisva

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory Percentage
lt: Laisvos sukeitimų atminties procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Memory
lt: Atmintis

[ctx: @title]
en: All Network Devices
lt: Visi tinklo įrenginiai

[ctx: @title]
en: Download Rate
lt: Atsiuntimo greitis

[ctx: @title Short for Download Rate]
en: Download
lt: Atsiuntimas

[ctx: @title]
en: Upload Rate
lt: Išsiuntimo greitis

[ctx: @title Short for Upload Rate]
en: Upload
lt: Išsiuntimas

[ctx: @title]
en: Total Downloaded
lt: Iš viso atsiųsta

[ctx: @title Short for Total Downloaded]
en: Downloaded
lt: Atsiųsta

[ctx: @title]
en: Total Uploaded
lt: Iš viso išsiųsta

[ctx: @title Short for Total Uploaded]
en: Uploaded
lt: Išsiųsta

[ctx: @title]
en: Network Name
lt: Tinklo pavadinimas

[ctx: @title Short of Network Name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title]
en: Signal Strength
lt: Signalo stiprumas

[ctx: @title Short of Signal Strength]
en: Signal
lt: Signalas

[ctx: @title]
en: IPv4 Address
lt: IPv4 adresas

[ctx: @title]
en: IPv4 Gateway
lt: IPv4 tinklų sietuvas

[ctx: @title Short of IPv4 Gateway]
en: IPv4 Gateway
lt: IPv4 tinklų sietuvas

[ctx: @title]
en: IPv4 Subnet Mask
lt: IPv4 potinklio kaukė

[ctx: @title Short of IPv4 Subnet Mask]
en: IPv4 Subnet Mask
lt: IPv4 potinklio kaukė

[ctx: @title]
en: IPv4 with Prefix Length
lt: IPv4 su priešdėlio ilgiu

[ctx: @title]
en: IPv6 Address
lt: IPv6 adresas

[ctx: @title]
en: IPv6 Gateway
lt: IPv6 tinklų sietuvas

[ctx: @title Short of IPv6 Gateway]
en: IPv6 Gateway
lt: IPv6 tinklų sietuvas

[ctx: @title]
en: IPv6 Subnet Mask
lt: IPv6 potinklio kaukė

[ctx: @title Short of IPv6 Subnet Mask]
en: IPv6 Subnet Mask
lt: IPv6 potinklio kaukė

[ctx: @title]
en: IPv6 with Prefix Length
lt: IPv6 su priešdėlio ilgiu

[ctx: @title]
en: Network Devices
lt: Tinklo įrenginiai

[ctx: @title]
en: Operating System
lt: Operacinė sistema

[ctx: @title]
en: Kernel
lt: Branduolys

[ctx: @title]
en: Kernel Name
lt: Branduolio pavadinimas

[ctx: @title]
en: Kernel Version
lt: Branduolio versija

[ctx: @title]
en: Kernel Name and Version
lt: Branduolio pavadinimas ir versija

[ctx: @title Kernel Name and Version]
en: Kernel
lt: Branduolys

[ctx: @title]
en: System
lt: Sistema

[ctx: @title]
en: Hostname
lt: Mazgo pavadinimas

[ctx: @title]
en: Operating System Name
lt: Operacinės sistemos pavadinimas

[ctx: @title]
en: Operating System Version
lt: Operacinės sistemos versija

[ctx: @title]
en: Operating System Name and Version
lt: Operacinės sistemos pavadinimas ir versija

[ctx: @title]
en: Operating System Logo
lt: Operacinės sistemos logotipas

[ctx: @title]
en: Operating System URL
lt: Operacinės sistemos URL

[ctx: @title]
en: Uptime
lt: Darbingosios būsenos laikas

[ctx: @title]
en: Qt Version
lt: Qt versija

[ctx: @title]
en: KDE Frameworks Version
lt: KDE Frameworks versija

[ctx: @title]
en: KDE Plasma Version
lt: KDE Plasma versija

[ctx: @title]
en: Window System
lt: Langų sistema

[ctx: @info]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: @title]
en: Design Capacity
lt: Suprojektuota talpa

en: Amount of energy that the Battery was designed to hold
lt: Energijos, kurį akumuliatorius buvo suprojektuotas laikyti, kiekis

[ctx: @title]
en: Current Capacity
lt: Dabartinė talpa

en: Amount of energy that the battery can currently hold
lt: Energijos, kurį akumuliatorius šiuo metu gali laikyti, kiekis

[ctx: @title]
en: Health
lt: Naudingumas

en: Percentage of the design capacity that the battery can hold
lt: Suprojektuotos talpos ,kurią akumuliatorius gali laikyti, procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Charge
lt: Įkrova

en: Amount of energy that the battery is currently holding
lt: Šiuo metu akumuliatoriuje laikomos energijos kiekis

[ctx: @title]
en: Charge Percentage
lt: Įkrovos procentinė dalis

en: Percentage of the current capacity that the battery is currently holding
lt: Šiuo metu akumuliatoriuje laikomos talpos procentinė dalis

[ctx: @title]
en: Charging Rate
lt: Įkrovimo sparta

[ctx: @title]
en: Charging  Rate
lt: Įkrovimo sparta

en: Power that the battery is being charged with (positive) or discharged (negative)
lt: Energija, kuria yra įkraunamas (teigiama) ar iškraunamas (neigiama) akumuliatorius
