kdelibs4 - en to lv translation catalogue (20 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Not installed:
lv: Nav instalēts:

[ctx: @action:inmenu]
en: More
lv: Vairāk

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure...
lv: Konfigurēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Visit homepage
lv: Apmeklēt mājaslapu

[ctx: @action:inmenu]
en: Install
lv: Instalēt

[ctx: @action:inmenu]
en: No further information available.
lv: Vairāk informācijas nav pieejama

en: Configure menu
lv: Konfigurēt izvēlni

en: Configure menu - %1
lv: Konfigurēt izvēlni — „%1“

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current folder
lv: %1 — pašreizējā mape

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current device
lv: %1 — pašreizējā ierīce

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - all devices
lv: %1 — visas ierīces

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbMainSection)
en: Main section
lv: Galvenā nodaļa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveDown)
en: Move down
lv: Pārvietot lejup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveUp)
en: Move up
lv: Pārvietot augšup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveToMain)
en: Move to Main section
lv: Pārvietot uz galveno sadaļu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveToMore)
en: Move to More section
lv: Pārvietot uz „Vairāk“ sadaļu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
lv: Atiestatīt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbMoreSection)
en: More section
lv: Vairāk sadaļu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: For this menu there are some more tools suggested which are currently not installed:
lv: Šai izvēlnei ir vairāk ieteiktu rīku, kas šobrīd nav instalēti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNotInstalledTools)
en: More tools...
lv: Vairāk rīku...
