kcmkio - en to fa translation catalogue (930 entries)

en: Could not modify the ownership of file %1
fa: ناتوانی در تغییر مالکیت برای پروندهٔ %1

en: Could not modify the ownership of file <filename>%1</filename>. You have insufficient access to the file to perform the change.
fa: ناتوانی در تغییر مالکیت پروندهٔ <filename>%1</filename>. دسترسی‌تان برای اعمال تغییر در پرونده ناکافی است.

[ctx: The first arg is the path to the symlink that couldn't be created, the secondarg is the filesystem type (e.g. vfat, exfat)]
en: Could not create symlink "%1".
    The destination filesystem (%2) doesn't support symlinks.
fa: ناتوانی در ایجاد پیوند نمادین «%1».
    سامانه‌پروندهٔ مقصد (%2) از پیوند نمادین پشتیبانی نمی‌کند.

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in folder names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination folder name) with an underscore "_".
fa: ناتوانی در ایجاد «%1».
    سامانه‌پروندهٔ مقصد (%2) نویسه‌های زیر را در نام پوشه‌ها منع کرده است: %3
    گزینش جایگزینی، هر نویسهٔ نامعتبر (در نام پوشهٔ مقصد) را با زیرخط «_» جایگزین می‌کند.

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in file names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination file name) with an underscore "_".
fa: نتوانست «%1» را ایجاد کند.
    پرونده‌سامانهٔ مقصد (%2) این نویسه‌ها را در نام پرونده‌ها منع کرده است: %3
    گزینش جایگزینی، تمام نویسه‌های نامعتبر (در نام پروندهٔ مقصد) را با زیرخط «_» جایگزین خواهد کرد.

en: Folder Already Exists
fa: در حال حاضر، پوشه موجود است

en: File Already Exists
fa: پرونده هم‌اکنون موجود است

en: Already Exists as Folder
fa: در حال حاضر، به عنوان پوشه موجود است

en: Trash
fa: زباله‌دان

en: No Exec field in %1
fa: فیلد اجرایی‌ای در %1 وجود ندارد

en: Could not find the program '%1'
fa: نتوانست برنامه «%1» را پیدا کند

en: The program '%1' was found at '%2' but it is missing executable permissions.
fa: برنامهٔ «%1» در «%2» پیدا شد؛ اما اجازهٔ اجرا شدن ندارد.

en: The program '%1' is missing executable permissions.
fa: برنامهٔ «%1» اجازهٔ اجرا شدن ندارد.

en: Syntax error in command %1 coming from %2
fa: خطای نحو در فرمان %1 از %2

en: Terminal %1 not found while trying to run %2
fa: پایانهٔ %1 هنگام تلاش برای اجرای %2 پیدا نشد

en: Syntax error in command %1 while trying to run %2
fa: خطای نحو در فرمان %1 هنگام تلاش برای اجرای %2

[ctx: folders, files (size)]
en: %1, %2 (%3)
fa: %1 (%2، %3)

[ctx: folders, files]
en: %1, %2
fa: %1، %2

[ctx: @title job]
en: Moving
fa: انتقال

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
fa: مبدأ

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
fa: مقصد

[ctx: @title job]
en: Renaming
fa: تغییر نام‌

[ctx: @title job]
en: Copying
fa: رونوشت

[ctx: @title job]
en: Creating directory
fa: ایجاد شاخه

en: Directory
fa: فهرست راهنما

[ctx: @title job]
en: Deleting
fa: حذف

en: File
fa: پرونده

[ctx: @title job]
en: Examining
fa: بررسی

[ctx: @title job]
en: Transferring
fa: انتقال

[ctx: @title job]
en: Mounting
fa: سوار کردن

en: Device
fa: دستگاه

en: Mountpoint
fa: نقطه سوار کردن

[ctx: @title job]
en: Unmounting
fa: پیاده کردن

en: Change Attribute
fa: تغییر ارجاع

en: Copy Files
fa: رونوشت از پرونده‌ها

en: Delete Files
fa: حذف پرونده‌ها

en: Create Folder
fa: ایجاد پوشه

en: Move Items
fa: انتقال موارد

en: Rename
fa: تغییر نام‌

en: Create Symlink
fa: ایجاد پیوند نمادین

en: Transfer data
fa: انتقال داده

en: Could not read %1.
fa: نتوانست %1 را بخواند.

en: Could not write to %1.
fa: نتوانست در %1 بنویسد.

en: Could not start process %1.
fa: نتوانست فرآیند %1 را آغاز کند.

en: Internal Error
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org
    %1
fa: خطای درونی
    لطفاً یک گزارش اشکال کامل به نشانی http://bugs.kde.org ارسال کنید
    %1

en: Malformed URL %1.
fa: نشانی وب بدشکل %1.

en: The protocol %1 is not supported.
fa: قرارداد %1 پشتیبانی نمی‌شود.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
fa: قرارداد %1 فقط یک قرارداد پالایه است.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
fa: %1یک پوشه است، اما انتظار می‌رفت که یک پرونده باشد.

en: %1 is a file, but a folder was expected.
fa: %1 یک پرونده است، اما انتظار می‌رفت یک پوشه باشد.

en: The file or folder %1 does not exist.
fa: پرونده یا پوشه %1 موجود نیست.

en: A file named %1 already exists.
fa: پرونده‌ای با نام %1 از قبل وجود دارد.

en: A folder named %1 already exists.
fa: پوشه‌ای با نام %1 از قبل وجود دارد.

en: No hostname specified.
fa: هیچ نام میزبانی مشخص نشده است.

en: Unknown host %1
fa: میزبان ناشناخته %1

en: Access denied to %1.
fa: دستیابی به %1 رد شد.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
fa: دستیابی رد شد.
    نتوانست در %1 بنویسد.

en: Could not enter folder %1.
fa: نتوانست پوشهٔ %1 را وارد کند.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
fa: قرارداد %1، خدمت پوشه را انجام نمی‌دهد.

en: Found a cyclic link in %1.
fa: یک پیوند چرخه‌ای در %1 یافت شد.

en: Found a cyclic link while copying %1.
fa: هنگام رونوشت %1، یک پیوند چرخه‌ای یافت شد.

en: Could not create socket for accessing %1.
fa: نتوانست سوکتی برای دستیابی %1 ایجاد کند.

en: Could not connect to host %1.
fa: نتوانست به میزبان %1 متصل بشود.

en: Connection to host %1 is broken.
fa: اتصال به میزبان %1 قطع شده است.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
fa: قرارداد %1 یک قرارداد پالایه نیست.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
fa: نتوانست دستگاه را سوار کند.
    خطای گزارش‌شده، این بود:
    %1

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
fa: نتوانست دستگاه را پیاده کند.
    خطای گزارش‌شده، این بود:
    %1

en: Could not read file %1.
fa: نتوانست پروندهٔ %1 را بخواند.

en: Could not write to file %1.
fa: نتوانست در پروندهٔ %1 بنویسد.

en: Could not bind %1.
fa: نتوانست %1 را مقید سازد.

en: Could not listen %1.
fa: نتوانست به %1 گوش کند.

en: Could not accept %1.
fa: نتوانست %1 را بپذیرد.

en: Could not access %1.
fa: نتوانست به %1 دست یابد.

en: Could not terminate listing %1.
fa: نتوانست به فهرست‌نویسی %1 پایان بدهد.

en: Could not make folder %1.
fa: نتوانست پوشهٔ %1 را بسازد.

en: Could not remove folder %1.
fa: نتوانست پوشهٔ %1 را حذف کند.

en: Could not resume file %1.
fa: نتوانست پروندهٔ %1 را از سر بگیرد.

en: Could not rename file %1.
fa: نتوانست نام پرونده %1 را تغییر دهد.

en: Could not change permissions for %1.
fa: نتوانست مجوزها را برای %1 تغییر دهد.

en: Could not change ownership for %1.
fa: نتوانست مالکیت را برای %1 تغییر دهد.

en: Could not delete file %1.
fa: نتوانست پروندهٔ %1 را حذف کند.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
fa: فرآیند برای قرارداد %1 یک دفعه تمام شد.

en: Error. Out of memory.
    %1
fa: خطا. خارج از حافظه.
    %1

en: Unknown proxy host
    %1
fa: میزبان پروکسی ناشناخته
    %1

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
fa: اجازه خراب شد، احراز هویت %1 پشتیبانی نشد

en: User canceled action
    %1
fa: کاربر، کنش را لغو کرد
    %1

en: Internal error in server
    %1
fa: خطای درونی در کارساز
    %1

en: Timeout on server
    %1
fa: اتمام وقت در کارساز
    %1

en: Unknown error
    %1
fa: خطای ناشناخته
    %1

en: Unknown interrupt
    %1
fa: وقفه ناشناخته
    %1

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
fa: نتوانست پروندهٔ اصلی %1 را حذف کند.
    لطفاً، مجوزها را بررسی کنید.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
fa: نتوانست پروندهٔ جزئی %1 را حذف کند.
    لطفاً، مجوزها را بررسی کنید.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
fa: نتوانست نام پرونده اصلی %1 را تغییر دهد.
    لطفاً، مجوزها را بررسی کنید.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
fa: نتوانست نام پرونده جزئی %1 را تغییر دهد.
    لطفاً، مجوزها را بررسی کنید.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
fa: نتوانست پیوند نمادی %1 را ایجاد کند.
    لطفاً، مجوزها را بررسی کنید.

en: Cannot create symlinks at %1.
    The destination filesystem doesn't support symlinks.
fa: ناتوانی در ایجاد پیوند نمادین در %1.
    سامانه‌پروندهٔ مقصد از پیوندهای نمادین پشتیبانی نمی‌کند.

en: The source and destination are the same file.
    %1
fa: مبدأ و مقصد، یک پرونده است.
    %1

en: %1 is required by the server, but is not available.
fa: %1 توسط کارساز مورد نیاز است، اما در دسترس نمی‌باشد.

en: Access to restricted port in POST denied.
fa: دستیابی به درگاه محدود در POST رد شد.

en: A file or folder cannot be dropped onto itself
fa: یک پرونده یا پوشه نمی‌تواند روی خودش انداخته شود

en: A folder cannot be moved into itself
fa: یک پوشه نمی‌تواند به خودش منتقل شود

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename> because it is too large. The destination filesystem only supports files up to 4GiB
fa: ناتوانی در انتقال <filename>%1</filename> به دلیل بزرگی بیش از حد. سامانه‌پروندهٔ مقصد فقط پرونده‌های تا ۴GiB را پشتیبانی می‌کند

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org.
fa: کد خطای ناشناخته %1
    %2
    لطفاً، یک گزارش اشکال کامل به نشانی http://bugs.kde.org ارسال کنید.

[ctx: @info url]
en: (unknown)
fa: (ناشناخته)

en: <b>Technical reason</b>:
fa: <b>دلیل فنی</b>

en: <b>Details of the request</b>:
fa: <b>جزئیات درخواست</b>:

en: <li>Protocol: %1</li>
fa: <li>قرارداد: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
fa: <li>تاریخ و زمان: %1</li>

en: <li>Additional information: %1</li>
fa: <li>اطلاعات تکمیلی: %1</li>

en: <b>Possible causes</b>:
fa: <b>علت‌های ممکن</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
fa: <b>راه حل‌های ممکن</b>:

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
fa: (ناشناخته)

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
fa: برای مساعدت بیشتر، با سامانه پشتیبانی مناسب رایانه خود، با سرپرست سامانه یا گروه پشتیبانی فنی تماس بگیرید.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
fa: برای مساعدت بیشتر، با سرپرست کارساز تماس بگیرید.

en: Check your access permissions on this resource.
fa: مجوزهای دستیابی خود را در این منبع بررسی کنید.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
fa: ممکن است برای اجرای عمل درخواست‌شده، مجوزهای دستیابیتان در این منبع کافی نباشد.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
fa: ممکن است پرونده توسط کاربر یا کاربرد دیگری در حال استفاده باشد (و بنابراین قفل بشود).

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
fa: برای اطمینان، بررسی کنید که هیچ کاربرد یا کاربر دیگری از پرونده استفاده نمی‌کند، یا پرونده را قفل نکرده است.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
fa: گرچه بعید است، اما ممکن است یک خطای سخت‌افزاری رخ داده باشد.

en: You may have encountered a bug in the program.
fa: ممکن است با یک اشکال در برنامه مواجه شده باشید.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
fa: بسیار احتمال دارد، که بر اثر اشکالی در برنامه ایجاد شود. لطفاً، یک گزارش کامل اشکال را همان‌طور که در زیر به تفصیل آمده، در نظر بگیرید.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
fa: نرم‌افزارتان را طبق جدیدترین نگارش به‌روزرسانی کنید. توزیع شما باید ابزارهایی را برای به‌روزرسانی نرم‌افزارتان فراهم کند.

en: There may have been a problem with your network connection.
fa: ممکن است در رابطه با اتصال شبکه‌تان، مسئله‌ای وجود داشته باشد.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
fa: ممکن است در رابطه با پیکربندی شبکه‌تان، مسئله‌ای وجود داشته باشد. اگر اخیراً بدون هیچ مسئله‌ای به اینترنت دسترسی دارید، این مسئله غیرمحتمل است.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
fa: ممکن است از بعضی جهات در امتداد مسیر شبکه، بین کارساز و این رایانه مسئله‌ای وجود داشته باشد.

en: Try again, either now or at a later time.
fa: یا الان یا وقت دیگری، دوباره امتحان کنید.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
fa: ممکن است یک خطای قراردادی یا یک ناهمسازی رخ داده باشد.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
fa: مطمئن شوید که منبع موجود است، و دوباره امتحان کنید.

en: The specified resource may not exist.
fa: ممکن است منبعی مشخص موجود نباشد.

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
fa: دو بار  بررسی کنید که محل را درست وارد کرده باشید، و دوباره امتحان کنید.

en: Check your network connection status.
fa: وضعیت اتصال شبکه‌تان را بررسی کنید.

en: Cannot Open Resource For Reading
fa: منبع را نمی‌توان برای خواندن باز کرد

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
fa: این بدین معناست که محتوای پرونده یا پوشه درخواست‌شده <strong>%1</strong>را نمی‌توان بازیابی کرد، همان‌طور که نمی‌توان به خواندن دست یافت.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
fa: ممکن است مجوز خواندن پرونده یا باز کردن پوشه را نداشته باشید.

en: Cannot Open Resource For Writing
fa: برای نوشتن نمی‌توان منبع را باز کرد

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
fa: این بدین معناست که پرونده <strong>%1</strong>را نمی‌توان همان‌طور که درخواست شده نوشت، زیرا برای نوشتن نمی‌توان به مجوز دسترسی داشت.

en: Cannot Launch Process required by the %1 Protocol
fa: نمی‌توان فرایند مورد نیاز شیوه‌نامهٔ %1 را اجرا کرد

en: Unable to Launch Process
fa: قادر به راه‌اندازی فرآیند نیست

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
fa: برنامه‌ای که همسازی با این قرارداد را فراهم می‌کند، ممکن است با آخرین به‌روزرسانی KDEتان به‌روزرسانی نشده باشد. این باعث می‌شود برنامه‌تان با نسخه جاری ناهمساز بشود و از این رو آغاز نمی‌شود.

en: Internal Error
fa: خطای درونی

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
fa: برنامه رایانه‌تان که دستیابی به قرارداد <strong>%1</strong>را فراهم می‌کند، یک خطای درونی را گزارش داده است.

en: Improperly Formatted URL
fa: نشانی وبی که به طور نامناسب قالب‌بندی شده

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
fa: <strong>مکان‌یاب</strong> <strong>منبع</strong> <strong>جهانی</strong> (URL) که وارد کردید، صحیح قالب‌بندی نشد. قالب نشانی وب معمولاً به صورت زیر است:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>

en: Unsupported Protocol %1
fa: قرارداد پشتیبانی‌نشده %1

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
fa: قرارداد <strong>%1</strong>که توسط برنامه‌های KDE  پشتیبانی نشده، در حال حاضر در این رایانه نصب شده است.

en: The requested protocol may not be supported.
fa: ممکن است قرارداد درخواست‌شده، پشتیبانی نشود.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
fa: ممکن است نگارش‌های %1 قرارداد پشتیبانی‌شده، توسط این رایانه و کارساز ناهمساز باشند.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
fa: نشانی وب به منبع ارجاع داده نمی‌شود.

en: Protocol is a Filter Protocol
fa: قرارداد، یک قرارداد پالایه‌ای است

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
fa: <strong>مکان‌یاب</strong> <strong>منبع</strong> <strong>جهانی</strong> (URL) که وارد کردید به یک منبع مشخص ارجاع داده نمی‌شود.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
fa: KDE قادر به ایجاد ارتباط از طریق یک قرارداد درون یک قرارداد می‌باشد؛ قرارداد مشخص‌شده، فقط برای استفاده در چنین وضعیتهایی است، هر چند، این یکی از این وضعیتها نمی‌باشد. این یک رویداد کمیاب است، و احتمالاً برای نشان دادن خطای برنامه‌سازی می‌باشد.

en: Unsupported Action: %1
fa: کنش پشتیبانی‌نشده: %1

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
fa: کنش درخواست‌شده توسط برنامه KDE که در حال پیاده‌سازی قرارداد <strong>%1</strong> می‌باشد، پشتیبانی نمی‌شود.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
fa: این خطا، به برنامه KDE بسیار وابسته است. باید اطلاعاتی مضاف بر آنچه در معماری ورودی/خروجی KDE موجود است در اختیار شما قرار گیرد.

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
fa: تلاش کنید که برای دستیابی به نتیجه مشابه، راه دیگری بیابید.

en: File Expected
fa: پرونده مورد انتظار

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
fa: درخواست مورد انتظار، یک پرونده بود، اما در عوض پوشه <strong>%1</strong> یافت شد.

en: This may be an error on the server side.
fa: این، ممکن است یک خطا از سوی کارساز باشد.

en: Folder Expected
fa: پوشه مورد انتظار

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
fa: درخواست مورد انتظار، یک پوشه بود، اما در عوض پرونده <strong>%1</strong> یافت شد.

en: File or Folder Does Not Exist
fa: پرونده یا پوشه‌ای موجود نمی‌باشد

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
fa: پرونده یا پوشه مشخص‌شده <strong>%1</strong> موجود نمی‌باشد.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
fa: پرونده درخواست‌شده را نمی‌توان ایجاد کرد، زیرا یک پرونده با همین نام در حال حاضر موجود است.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
fa: ابتدا سعی کنید پرونده جاری را به خارج حرکت دهید، و بعد دوباره امتحان کنید.

en: Delete the current file and try again.
fa: پرونده جاری را حذف کرده و دوباره امتحان کنید.

en: Choose an alternate filename for the new file.
fa: برای پرونده جدید، یک نام پرونده متناوب انتخاب کنید.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
fa: پوشه درخواست‌شده را نمی‌توان ایجادکرد، زیرا یک پوشه با همین نام در حال حاضر وجود دارد.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
fa: ابتدا سعی کنید پوشه جاری را به خارج حرکت داده و بعد دوباره امتحان کنید.

en: Delete the current folder and try again.
fa: پوشه جاری را حذف کرده و دوباره سعی کنید.

en: Choose an alternate name for the new folder.
fa: برای پوشه جدید یک نام متناوب انتخاب کنید.

en: Unknown Host
fa: میزبان ناشناخته

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
fa: خطای میزبان ناشناخته نشان می‌دهد که کار‌‌ساز با نام درخواست‌شده، <strong>%1</strong>، را نمی‌توان در اینترنت جای داد.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
fa: ممکن است نامی که تحریر کردید، %1، موجود نباشد: ممکن است اشتباه تحریر شده باشد.

en: Access Denied
fa: دستیابی رد شد

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
fa: دستیابی به منبع مشخص‌شده، <strong>%1</strong> رد شد.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
fa: ممکن است جزئيات احراز هویت را نادرست فراهم کرده باشید، یا اصلاً هیچ چیز فراهم نکرده‌اید.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
fa: ممکن است حسابتان، مجوز برای دستیابی به منبع مشخص‌شده را نداشته باشد.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
fa: درخواست را دوباره امتحان کنید، و مطمئن شوید که جزئیات احراز هویتتان درست وارد می‌شوند.

en: Write Access Denied
fa: نوشتن دستیابی رد شد

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
fa: این به این معناست که تلاش برای نوشتن در پرونده <strong>%1</strong> رد شد.

en: Unable to Enter Folder
fa: قادر به وارد کردن پوشه نیست

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
fa: این به این معناست که تلاش برای وارد کردن (به عبارت دیگر، برای باز کردن) پوشه درخواست‌شده <strong>%1</strong> رد شد.

en: Folder Listing Unavailable
fa: فهرست‌نویسی پوشه، در دسترس نیست

en: Protocol %1 is not a Filesystem
fa: قرارداد %1، یک سامانه پرونده نیست

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
fa: این به این معناست که درخواستی ایجاد شد که به تعیین محتویات پوشه نیاز دارد، و برنامه KDE که این قرارداد را پشتیبانی می‌کند، قادر به انجام این کار نیست.

en: Cyclic Link Detected
fa: پیوند چرخه‌ای آشکار شد

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
fa: معمولاً، محیطهای یونیکس قادر به پیوند یک پرونده یا یک پوشه به نام و/یا محل جداگانه می‌‌باشند. KDE، پیوند یا مجموعه‌ای از پیوندها را آشکار کرد، که منجر به یک حلقه نامتناهی می‌شود - یعنی پرونده (شاید به یک راه غیر مستقیم) به خودش پیوند داده شد.

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
fa: جزئی از حلقه را حذف کنید تا منجر به یک حلقه نامتناهی نشود، و دوباره سعی کنید.

en: Request Aborted By User
fa: درخواست توسط کاربر ساقط شد

en: The request was not completed because it was aborted.
fa: درخواست کامل نشد، زیرا ساقط شده بود.

en: Retry the request.
fa: سعی مجدد برای درخواست.

en: Cyclic Link Detected During Copy
fa: طی رونوشت، پیوند چرخه‌ای آشکار شد

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
fa: معمولاً، محیطهای یونیکس قادر به پیوند دادن یک پرونده یا یک پوشه به یک نام و/یا یک محل جداگانه می‌باشند. طی عملیات رونوشت درخواست‌شده، KDE یک پیوند یا مجموعه‌ای از پیوندها را آشکار کرد، که منجر به یک حلقه نامتناهی می‌شود - یعنی پرونده (شاید به یک راه غیر مستقیم) به خودش پیوند داده شده بود.

en: Could Not Create Network Connection
fa: نتوانست اتصال شبکه را ایجاد کند

en: Could Not Create Socket
fa: نتوانست سوکت ایجاد کند

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
fa: این، یک خطای فنی نسبتاً خوب است، که نمی‌توان در آن، دستگاه مورد نیاز برای ارتباطات شبکه (یک سوکت) را ایجاد کرد.

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
fa: ممکن است اتصال شبکه نادرست پیکر‌بندی شود، یا ممکن است واسط شبکه فعال نشود.

en: Connection to Server Refused
fa: اتصال به کار‌‌ساز رد شد

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
fa: کارساز <strong>%1</strong> اجازه نداد که این رایانه متصل شود.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
fa: ممکن است کار‌ساز در حالی که به اینترنت متصل است، برای اجازه دادن به درخواستها پیکربندی نشده باشد.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
fa: ممکن است کارساز در حالی که به اینترنت متصل است، در حال اجرای خدمت درخواست‌شده (%1) نباشد.

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
fa: باروی شبکه (دستگاهی که درخواستهای اینترنت را محدود می‌کند)، هم از شبکه شما یا شبکه کار‌ساز که ممکن است مداخله کند، محافظت می‌کند، و هم از این درخواست پیشگیری می‌کند.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
fa: اتصال به کارساز، به طور غیرمنتظره‌ای بسته شد

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
fa: اگر چه اتصال به <strong>%1</strong> برقرار شد، اما اتصال در یک نقطه غیرمنتظره‌ای از ارتباط بسته شد.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
fa: ممکن است خطای قرارداد رخ دهد، که باعث شود کار‌ساز اتصال را به عنوان پاسخ به خطا ببندد.

en: URL Resource Invalid
fa: منبع نشانی وب نامعتبر

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
fa: قرارداد %1،  قرارداد پالایه نیست

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
fa: <strong>مکان‌یاب</strong> <strong>منبع</strong> <strong>جهانی</strong> (URL) که وارد کردید، به سازوکار معتبر دستیابی به منبع مشخص، <strong>%1%2</strong> ارجاع نمی‌شود.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
fa: KDE، قادر به ارتباط از طریق یک قرارداد درون یک قرارداد می‌باشد. این درخواست قراردادی که این چنین استفاده شده را مشخص کرد، اما این قرارداد مستعد چنین کنشی نمی‌باشد. این یک رویداد کمیاب است، و احتمالاً برای نشان دادن خطای برنامه‌سازی می‌باشد.

en: Unable to Initialize Input/Output Device
fa: قادر به مقداردهی اولیه دستگاه ورودی/خروجی نیست

en: Could Not Mount Device
fa: نتوانست دستگاه را سوار کند

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
fa: دستگاه درخواست‌شده («سوارشده») را نمی‌توان مقداردهی اولیه کرد. خطای گزارش‌شده این بود: <strong>%1</strong>

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
fa: ممکن است دستگاه آماده نباشد، برای مثال ممکن است هیچ رسانه‌ای در دستگاه قابل حذف رسانه وجود نداشته باشد (یعنی هیچ دیسک فشرده‌ای در گرداننده دیسک فشرده نیست) یا ممکن است در مورد دستگاه جنبی/حمل‌پذیر، دستگاه درست متصل نشده باشد.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
fa: ممکن است برای مقداردهی اولیه («سوار کردن») دستگاه، مجوز نداشته باشید. در سامانه‌های یونیکس، اغلب امتیازهای سرپرست سامانه برای مقدار‌‌‌دهی اولیه به دستگاه مورد نیاز می‌باشند.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
fa: بررسی کنید که دستگاه آماده باشد؛ گرداننده‌های برداشتنی باید دارای رسانه باشند و دستگاههای حمل‌پذیر باید متصل شده و به کار انداخته شوند؛ و دوباره امتحان کنید.

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
fa: قادر به مقداردهی اولیه دستگاه ورودی/خروجی نیست

en: Could Not Unmount Device
fa: نتوانست دستگاه را پیاده کند

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
fa: دستگاه درخواست‌شده را نمی‌توان مقدار‌‌دهی اولیه کرد («پیاده کرد»). خطای گزارش‌شده: <strong>%1</strong>

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
fa: ممکن است دستگاه اشغال باشد، یعنی هنوز توسط کاربرد یا کاربر دیگری استفاده می‌شود. حتی چنین چیزهایی که یک پنجره مرورگر باز در محلی از این دستگاه دارد هم ممکن است باعث شوند که دستگاه در حال استفاده باقی بماند.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
fa: ممکن است برای مقداردهی اولیه («پیاده‌سازی») دستگاه، مجوز نداشته باشید. در سامانه‌های لینوکس، امتیازهای سرپرست سامانه اغلب برای مقدار‌دهی اولیه یک دستگاه مورد نیاز می‌باشند.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
fa: بررسی کنید که هیچ کاربردی به دستگاه دسترسی نداشته باشد، و دوباره امتحان کنید.

en: Cannot Read From Resource
fa: نمی‌توان از منبع خواند

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
fa: این، به این معناست که اگر چه منبع، <strong>%1</strong>، قادر به باز شدن بود؛ اما هنگام خواندن محتویات منبع خطایی رخ داد.

en: You may not have permissions to read from the resource.
fa: ممکن است برای خواندن از منبع، مجوز نداشته باشید.

en: Cannot Write to Resource
fa: نمی‌توان در منبع نوشت

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
fa: این، به این معناست که اگر چه منبع، <strong>%1</strong>، قادر به باز شدن بود؛ اما هنگام نوشتن در منبع خطایی رخ داد.

en: You may not have permissions to write to the resource.
fa: ممکن است برای نوشتن در منبع، مجوز نداشته باشید.

en: Could Not Listen for Network Connections
fa: نتوانست به اتصال‌های شبکه گوش دهد

en: Could Not Bind
fa: نتوانست مقید‌سازی کند

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
fa: این یک خطای فنی نسبتاً خوب است، که دستگاه مورد نیاز برای ارتباطات شبکه (یک سوکت) را نمی‌توان برای گوش دادن به اتصال‌های شبکه واردشونده، در آن پایه‌ریزی کرد.

en: Could Not Listen
fa: نتوانست گوش دهد

en: Could Not Accept Network Connection
fa: نتوانست اتصال شبکه را بپذیرد

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
fa: این یک خطای فنی نسبتاً خوب است، که هنگام تلاش برای پذیرش اتصال شبکه واردشونده، در آن خطایی رخ داد.

en: You may not have permissions to accept the connection.
fa: ممکن است برای پذیرش اتصال، مجوز نداشته باشید.

en: Could Not Login: %1
fa: نتوانست وارد شود: %1

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
fa: تلاش برای ورود، جهت اجرای عمل درخواست‌شده موفقیت‌آمیز نبود.

en: Could Not Determine Resource Status
fa: نتوانست وضعیت منبع را تعیین کند

en: Could Not Stat Resource
fa: نتوانست منبع را آغاز کند

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
fa: تلاش برای تعیین اطلاعات در مورد وضعیت منبع <strong>%1</strong>، نظیر نام منبع، نوع، اندازه و غیره، موفقیت‌آمیز نبود.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
fa: ممکن است منبع مشخص‌شده موجود نباشد، یا ممکن است قابل دسترس نباشد.

note: i18n( "Could not terminate listing %1" ).arg( errorText );
en: Could Not Cancel Listing
fa: نتوانست فهرست‌نویسی را لغو کند

en: FIXME: Document this
fa: FIXME: سند این

en: Could Not Create Folder
fa: نتوانست پوشهٔ ایجاد کند

en: An attempt to create the requested folder failed.
fa: تلاش برای ایجاد پوشه درخواست‌شده، خراب شد.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
fa: ممکن است محلی که قرار بود پوشه در آن ایجاد شود، موجود نباشد.

en: Could Not Remove Folder
fa: نتوانست پوشهٔ را حذف کند

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
fa: تلاش برای حذف پوشه مشخص‌شده، <strong>%1</strong>، خراب شد.

en: The specified folder may not exist.
fa: ممکن است پوشه مشخص‌شده موجود نباشد.

en: The specified folder may not be empty.
fa: ممکن است پوشه مشخص‌شده خالی نباشد.

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
fa: مطمئن شوید که پوشه موجود و خالی است، و دوباره امتحان کنید.

en: Could Not Resume File Transfer
fa: نتوانست انتقال پرونده را از سر بگیرد

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
fa: در درخواست مشخص‌شده خواسته شده بود که انتقال پرونده <strong>%1</strong> در نقطه معینی از انتقال، از سر گرفته شود. این کار ممکن نبود.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
fa: ممکن است قرارداد یا کار‌ساز ازسرگیری پرونده را پشتیبانی نکند.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
fa: سعی مجدد درخواست، بدون تلاش برای ازسرگیری انتقال.

en: Could Not Rename Resource
fa: نتوانست نام منبع را تغییر دهد

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
fa: تلاش برای تغییر نام منبع مشخص‌شده <strong>%1</strong> خراب شد.

en: Could Not Alter Permissions of Resource
fa: نتوانست مجوزهای منبع را تغییر دهد

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
fa: تلاش برای تغییر مجوزها در منبع مشخص‌شده <strong>%1</strong> خراب شد.

en: Could Not Change Ownership of Resource
fa: نتوانست مالکیت منبع را تغییر دهد

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
fa: تلاش برای تغییر مالکیت منبع مشخص‌شده <strong>%1</strong> خراب شد.

en: Could Not Delete Resource
fa: نتوانست منبع را حذف کند

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
fa: تلاش برای حذف منبع مشخص‌شده <strong>%1</strong> خراب شد.

en: Unexpected Program Termination
fa: پایان‌دهی غیر‌منتظره برنامه

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
fa: برنامه موجود در رایانه‌تان که دستیابی به قرارداد <strong>%1</strong> را فراهم می‌کند، به طور غیرمنتظره‌ای پایان یافت.

en: Out of Memory
fa: خارج از حافظه

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
fa: برنامه موجود در رایانه‌تان که دستیابی به قرارداد <strong>%1</strong> را فراهم می‌کند، نتوانست حافظه مورد نیاز برای ادامه کار را به دست آورد.

en: Unknown Proxy Host
fa: میزبان پیشکار ناشناخته

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
fa: هنگام باز‌یابی اطلاعات در مورد میزبان پیشکار مشخص‌شده، <strong>%1</strong>، با خطای میزبان ناشناخته‌ای مواجه شد. خطای میزبان ناشناخته نشان می‌دهد که نام درخواست‌شده را نمی‌توان در اینترنت جای داد.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
fa: ممکن است پیکر‌بندی شبکه‌تان، به ویژه نام میزبان پیشکارتان مسئله‌ای داشته باشد. اگر اخیراً بدون هیچ مسئله‌ای به اینترنت دسترسی داشته‌اید، این مسئله غیرمحتمل می‌باشد.

en: Double-check your proxy settings and try again.
fa: روی تنظیمات پیشکارتان دو بار  فشار دهید، و دوباره امتحان کنید.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
fa: احراز هویت خراب شد: از روش %1 پشتیبانی نمی‌شود

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
fa: اگرچه ممکن است جزئیات صحیح احراز هویت را فراهم کرده باشید، احراز هویت خراب شد؛ زیرا روشی که کار‌ساز استفاده می‌کند، توسط برنامه  KDE که قرارداد %1 را پیاده می‌کند، پشتیبانی نشده است.

en: Please file a bug at <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
fa: لطفاً برای آگاه کردن گروه KDE از روش پشتیبانی نشدهٔ اصالت‌سنجی، در <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a> برای اشکال پرونده‌سازی کنید.

en: Request Aborted
fa: درخواست ساقط شد

en: Internal Error in Server
fa: خطای درونی در کار‌ساز

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
fa: برنامه کار‌سازی که دستیابی به قرارداد <strong>%1</strong>  را فراهم می‌کند، خطای درونی را گزارش کرده است: %2.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
fa: بسیار احتمال دارد که توسط اشکالی در برنامه کار‌ساز ایجاد شود. لطفاً، ارائه گزارش کامل اشکال را که در زیر آمده، به تفضیل مورد ملاحظه قرار دهید.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
fa: با سرپرست کار‌ساز تماس بگیرید تا از مسئله آگاه شوند.

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
fa: اگر می‌خواهید بدانید نویسنده‌های نرم‌افزار کار‌ساز چه کسانی هستند، گزارش اشکال را مستقیماً به آن‌ها ارائه دهید.

en: Timeout Error
fa: خطای اتمام وقت

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
fa: کار‌ساز برای پاسخ به درخواستهای دیگری که باید پاسخ داده شوند، خیلی اشغال بود.

en: Unknown Error
fa: خطای ناشناخته

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
fa: برنامه موجود در رایانه خود که دستیابی به قرارداد <strong>%1</strong> را فراهم می‌کند، خطای ناشناخته‌ای را گزارش داده است: %2.

en: Unknown Interruption
fa: وقفه ناشناخته

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
fa: برنامه موجود در رایانه خود را که دستیابی به قرارداد <strong>%1</strong> را فراهم می‌کند، وقفه نوع ناشناخته را گزارش داده است: %2.

en: Could Not Delete Original File
fa: نتوانست پروندهٔ اصلی را حذف کند

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
fa: عمل درخواست‌شده به احتمال زیاد در پایان عمل حرکت پرونده به حذف پرونده اصلی نیاز دارد. پرونده اصلی <strong>%1</strong> را نمی‌توان حذف کرد.

en: Could Not Delete Temporary File
fa: نتوانست پروندهٔ موقت را حذف کند

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
fa: عمل درخواست‌شده به ایجاد یک پرونده موقت نیاز دارد، تا زمانی که پرونده جدید بارگیری می‌شود آن را ذخیره کند. این پرونده موقت <strong>%1</strong> را نمی‌توان حذف کرد.

en: Could Not Rename Original File
fa: نتوانست نام پرونده اصلی را تغییر دهد

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
fa: عمل درخواست‌شده به تغییر نام پرونده اصلی <strong>%1</strong> نیاز دارد، هر چند نام آن را نمی‌توان تغییر داد.

en: Could Not Rename Temporary File
fa: نتوانست نام پرونده موقت را تغییر دهد

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
fa: عمل درخواست‌شده به ایجاد پرونده موقت <strong>%1</strong> نیاز دارد، هر چند آن را نمی‌توان ایجاد کرد.

en: Could Not Create Link
fa: نتوانست پیوند ایجاد کند

en: Could Not Create Symbolic Link
fa: نتوانست پیوند نمادی ایجاد کند

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
fa: پیوند نمادی درخواست‌شده %1 را نمی‌توان ایجاد کرد.

en: No Content
fa: بدون محتوا

en: Disk Full
fa: دیسک کامل

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
fa: چون فضای دیسک کافی نبود، نتوانست در پرونده درخواست‌شده <strong>%1</strong> بنویسد.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
fa: پاک کردن فضای کافی برای دیسک با ۱) حذف پرونده‌های ناخواسته و موقت؛ ۲) بایگانی پرونده‌ها در ذخیره‌گاه برداشتنی رسانه نظیر دیسکهای قابل ضبط دیسک فشرده؛ ۳) به دست آوردن ظرفیت بیشتر ذخیره‌گاه.

en: Source and Destination Files Identical
fa: پرونده‌های یکسان مبدأ و مقصد

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
fa: عملیات را نمی‌توان کامل کرد، زیرا پرونده‌های مبدأ و مقصد، پرونده یکسانی هستند.

en: Choose a different filename for the destination file.
fa: انتخاب یک نام پرونده متفاوت برای پرونده مقصد.

en: File or Folder dropped onto itself
fa: پرونده یا پوشه روی خودش انداخته شده است

en: Drop the item into a different file or folder.
fa: مورد را به داخل پرونده یا پوشه‌ای دیگر بیندازید.

en: Folder moved into itself
fa: پوشه به خودش منتقل شده است

en: Move the item into a different folder.
fa: انتقال مورد به داخل پوشه‌ای دیگر.

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
fa: نمی‌توان شیوه‌نامهٔ %1 را آغاز کرد

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename>
fa: ناتوانی در انتقال <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> cannot be transferred, because the destination filesystem does not support files that large
fa: پروندهٔ <filename>%1</filename> نمی‌تواند انتقال یابد؛ چون سامانه‌پروندهٔ مقصد پرونده‌های به این بزرگی را پشتیبانی نمی‌کند

en: Undocumented Error
fa: خطای غیر مستند

en: (Symbolic Link to %1)
fa: (پیوند نمادی به %1)

en: (%1, Link to %2)
fa: (%1، پیوند به %2)

en:  (Points to %1)
fa:  (به %1 اشاره می‌کند)

en: Malformed URL
    %1
fa: نشانی وب بد شکل
    %1

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> does not appear to be an executable program.
fa: به نظر نمی‌رسد <filename>%1</filename> برنامه‌ای اجرایی باشد.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> was not found; please enter a valid path to an executable program.
fa: <filename>%1</filename> پیدا نشد؛ لطفاً مسیری معتبر به برنامهٔ اجرایی وارد کنید.

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
fa: باز کردن اتصال‌ها توسط قرارداد %1 پشتیبانی نمی‌شود.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
fa: بستن اتصال‌ها به وسیله قرارداد %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
fa: دستیابی به پرونده‌ها به وسیله قرارداد %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Writing to %1 is not supported.
fa: نوشتن در %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: There are no special actions available for protocol %1.
fa: هیچ کنش ویژه‌ای برای قرارداد %1 موجود نیست.

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
fa: پوشه‌های فهرست‌نویسی برای قرارداد %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Retrieving data from %1 is not supported.
fa: بازیابی داده‌ها از %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
fa: بازیابی اطلاعات نوع مایم از %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
fa: تغییر نام یا حرکت پرونده‌های موجود در %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
fa: ایجاد پیوندهای نمادی به وسیله قرارداد %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Copying files within %1 is not supported.
fa: رونوشت پرونده‌های موجود در %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Deleting files from %1 is not supported.
fa: حذف پرونده‌ها از %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
fa: ایجاد پوشه‌ها به وسیله قرارداد %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
fa: تغییر خصیصه‌های پرونده‌ها به وسیله %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
fa: تغییر مالکیت پرونده‌ها به وسیله %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
fa: باز کردن پرونده‌ها به وسیله قرارداد %1پشتیبانی نمی‌شود.

en: Protocol %1 does not support action %2.
fa: قرارداد %1 از کنش %2پشتیبانی نمی‌کند.

en: Unknown protocol '%1'.
fa: قرارداد ناشناخته «%1».

en: &Details
fa: &جزئیات‌

en: &Forever
fa: &برای همیشه‌

en: Co&ntinue
fa: &ادامه‌

en: &Current Session only
fa: فقط نشست &کنونی

en: You did not select a file to delete.
fa: پرونده‌ای برنگزیدید که حذف شود.

en: Nothing to Delete
fa: هیچ چیز برای حذف وجود ندارد

en: You did not select a file to trash.
fa: پرونده‌ای برنگزیدید که زباله شود.

en: Nothing to Trash
fa: هیچ چیزی برای زباله وجود ندارد

en: The specified folder does not exist or was not readable.
fa: پوشه مشخص‌شده موجود نمی‌باشد، یا خوانا نبود.

en: Menu
fa: گزینگان

en: Parent Folder
fa: پوشه پدر

[ctx: @info]
en: Go back
fa: پسروی

[ctx: @info]
en: Go forward
fa: پیشروی

en: Home Folder
fa: پوشه آغازه

en: Reload
fa: بارگذاری مجدد

en: Move to Trash
fa: حرکت به زباله

en: Delete
fa: حذف

en: Sorting
fa: مرتب کردن

en: Sort by Name
fa: مرتب‌سازی بر اساس نام

en: Sort by Size
fa: مرتب‌سازی بر اساس اندازه

en: Sort by Date
fa: مرتب‌سازی بر اساس تاریخ

en: Sort by Type
fa: مرتب‌سازی بر اساس نوع

en: Ascending
fa: افزایشی

en: Descending
fa: نزولی

en: Folders First
fa: ابتدا پوشه‌ها

en: Icons View
fa: نمای نقشکی

en: Compact View
fa: نمای فشرده

en: Details View
fa: نمای جزئیات

en: Icon Position
fa: موقعیت نقشک

en: Next to File Name
fa: بعدار نام پرونده

en: Above File Name
fa: بالای نام پرونده

en: Short View
fa: نمای کوتاه

en: Detailed View
fa: نمای مفصل‌

en: Tree View
fa: نمای درختی

en: Detailed Tree View
fa: نمای درختی جزئیات

en: Allow Expansion in Details View
fa: اجازهٔ گسترش در نمای جزئیات

en: Show Hidden Files
fa: نمایش پرونده‌های مخفی

en: Show Preview Panel
fa: نمایش تابلوی پیش‌‌نمایش

en: Show Preview
fa: نمایش پیش‌‌نمایش

en: Open Containing Folder
fa: گشودن پروندهٔ محتوی

en: Properties
fa: ویژگیها

en: &View Mode
fa: &حالت نما‌

[ctx: Sort descending]
en: Z-A
fa: ی-آ

[ctx: Sort ascending]
en: A-Z
fa: آ-ی

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
fa: ابتدا جدیدترین

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
fa: ابتدا قدیمی‌ترین

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
fa: ابتدا بزرگ‌ترین

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
fa: ابتدا کوچک‌ترین

en: Encoding:
fa: کدبندی:

en: Open
fa: باز‌ کردن

en: Save As
fa: ذخیره به عنوان

[ctx: @title:menu]
en: Copy To
fa: رونوشت به

[ctx: @title:menu]
en: Move To
fa: انتقال به

[ctx: @title:menu]
en: Home Folder
fa: پوشهٔ خانه

[ctx: @title:menu]
en: Root Folder
fa: پوشهٔ ریشه

[ctx: @title:menu]
en: Copy Here
fa: رونوشت به این‌جا

[ctx: @title:menu]
en: Move Here
fa: انتقال به این‌جا

[ctx: Default mime type filter that shows all file types]
en: *|All Files
fa: *|تمام پرونده‌ها

en: All Supported Files
fa: تمام پرونده‌های پشتیبانی‌شده

en: All Files
fa: همه پرونده‌ها

en: Add Places Entry
fa: افزودن ورودی مکان‌ها

en: Edit Places Entry
fa: ویرایش مدخل مکان‌ها

en: L&abel:
fa: &برچسب:

en: Enter descriptive label here
fa: برچسب توضیح را این‌جا وارد کنید

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
fa: <qt>این محل وابسته به مدخل می‌باشد. ممکن است از هر نشانی وب معتبری استفاده شود. برای مثال<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />:با فشار دکمه مجاور جعبه ویرایش متن، می‌توانید یک نشانی وب مناسب را مرور کنید.</qt>

en: &Location:
fa: &محل:

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
fa: <qt>این نقشکی است که در تابلو دستیابی سریع ظاهر می‌شود.<br /><br />برای گزینش یک نقشک متفاوت، روی دکمه فشار دهید.</qt>

en: Choose an &icon:
fa: انتخاب یک &نقشک:

en: &Only show when using this application (%1)
fa: &فقط نمایش هنگام استفاده از این کاربرد (%1)

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
fa: <qt>اگر می‌خواهید این مدخل فقط زمانی که از کاربرد جاری (%1) استفاده می‌شود، نمایش داده شود، این تنظیم را برگزینید.<br /><br />اگر این حالت انتخاب نشود، مدخل در تمام کاربردها موجود است.</qt>

[ctx: @item]
en: Places
fa: مکان‌ها

[ctx: @item]
en: Remote
fa: دوردست

[ctx: @item The place group section name for recent dynamic lists]
en: Recent
fa: اخیر

[ctx: @item]
en: Search For
fa: جست‌وجو برای

[ctx: @item]
en: Devices
fa: افزاره‌ها

[ctx: @item]
en: Removable Devices
fa: افزاره‌های جدا شدنی

[ctx: @item]
en: Tags
fa: کلیدواژه‌ها

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: All tags
fa: تمام برچسب‌ها

[ctx: KFile System Bookmarks]
note: i18nc calls has to be "KFile System Bookmarks". The real i18nc call is made later, with this context, so the two must match.
en: Home
fa: خانه

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Desktop
fa: میزکار

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Documents
fa: سندها

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Downloads
fa: بارگیری‌ها

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
fa: شبکه

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
fa: زباله

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Music
fa: آهنگ‌ها

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Pictures
fa: نگاره‌ها

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Videos
fa: ویدیوها

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Files
fa: پرونده‌های اخیر

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Locations
fa: مکان‌های اخیر

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Today
fa: امروز تغییر یافته است

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Yesterday
fa: دیروز تغییر یافته است

[ctx: Placeholder is error message]
en: Could not add to the Places panel: %1
fa: ناتوانی در افزودن به تابلوی مکان‌ها: %1

en: Only folders can be added to the Places panel.
fa: فقط پوشه‌ها می‌توانند به تابلوی مکان‌ها افزوده شوند.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Release
fa: پخش

[ctx: @action:inmenu]
en: &Safely Remove
fa: حذف &ایمن

[ctx: @action:inmenu]
en: &Unmount
fa: &پیاده کردن

[ctx: @action:inmenu]
en: &Eject
fa: &بیرون دادن

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
fa: افزارهٔ «%1» یک دیست نیست و نمی‌تواند بیرون داده شود.

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
fa: هنگام دستیابی به «%1»، خطایی رخ داد. سامانه چنین پاسخ داد: %2

en: An error occurred while accessing '%1'
fa: هنگام دستیابی به «%1» خطایی رخ داد

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
fa: %1‎ از %2‎ آزاد است (%3٪‎ استفاده شده است)

en: %1 (hidden)
fa: %1 (نهفته)

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
fa: تخلیهٔ زباله‌دان

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
fa: سوار کردن

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Tab
fa: گشودن در زبانهٔ جدید

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Window
fa: گشودن در پنجرهٔ جدید

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Entry…
fa: افزودن ورودی…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit…
fa: &ویرایش…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Hide
fa: &نهفتن

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section '%1'
fa: نهفتن بخش «%1»

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section
fa: نهفتن بخش

en: &Show All Entries
fa: &نمایش همه مدخلها‌

[ctx: @item:inmenu]
en: Icon Size
fa: اندازهٔ نقشک

[ctx: @item:inmenu Auto set icon size based on available space inthe Places side-panel]
en: Auto Resize
fa: تغییر اندازهٔ خودکار

[ctx: Small icon size]
en: Small (%1x%1)
fa: کوچک (‎%1×%1)

[ctx: Medium icon size]
en: Medium (%1x%1)
fa: متوسط (‎%1×%1)

[ctx: Large icon size]
en: Large (%1x%1)
fa: بزرگ (‎%1×%1)

[ctx: Huge icon size]
en: Huge (%1x%1)
fa: سترگ (‎%1×%1)

en: You can only select one file
fa: فقط می‌توانید یک پرونده را برگزینید

en: More than one file provided
fa: بیش‌تر از یک پرونده ارائه شده است

en: You can only select local files
fa: فقط می‌توانید پرونده‌های محلی را برگزینید

en: Remote files not accepted
fa: پرونده‌های دوردست پذیرفته نمی‌شوند

en: Unsupported URL scheme
fa: طرح نشانی وب پشتیبانی نشده

en: More than one folder provided
fa: بیش‌تر از یک پوشه ارائه شده است

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
fa: حداقل یک پوشه و یک پرونده گزیده شده است. پرونده‌های گزیده شده چشم‌پوشی و پوشه‌های گزیده شده فهرست خواهند شد

en: Files and folders selected
fa: پروند‌ه‌ها و پوشه‌های گزیده شدند

en: The file "%1" could not be found
fa: پروندهٔ «%1» نمی‌تواند پیدا شود

en: Cannot open file
fa: ناتوانی در گشودن پرونده

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
fa: این دکمه را فشار دهید، تا در تاریخچه مرور یک گام به عقب برود.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
fa: این دکمه را فشار دهید، تا در تاریخچه مرور یک گام به جلو برود.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
fa: این دکمه را فشار دهید، تا مجدداً محتوای محل جاری بارگذاری شود.

en: Click this button to create a new folder.
fa: این دکمه را فشار دهید تا یک پوشه جدید ایجاد شود.

en: Show Places Panel
fa: نمایش تابلوی مکان‌ها

en: Show Bookmarks Button
fa: نمایش دکمهٔ نشانک‌ها

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Bookmarks
fa: نشانک‌ها

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
fa: <qt>این دکمه به شما اجازه می‌دهد که محلهای مشخص را چوب الف کنید. این دکمه را فشار دهید تا گزینگان چوب الف که ممکن است در آن یک چوب الف اضافه، ویرایش یا انتخاب کنید، باز شود.<br /><br />این نشانک‌ها برای محاوره پرونده مشخص هستند، اما به صورتی دیگر نظیر نشانک‌هایی که در جاهای دیگر KDE هستند، عمل می‌کنند.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
fa: &نام:

en: This is the name to save the file as.
fa: این نامی برای ذخیره پرونده به عنوان می‌باشد.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
fa: این فهرست پرونده‌هایی است که باید باز شوند. بیش از یک پرونده را می‌توان با فهرست‌نویسی چندین پرونده که با فاصله از هم جدا شده‌اند، مشخص کرد.

en: This is the name of the file to open.
fa: این، نام پرونده‌ای است که لازم است باز شود.

[ctx: @title:window]
en: Places
fa: مکان‌ها

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
fa: در حال حاضر پرونده «%1» موجود است. می‌خواهید آن را جای‌نوشت کنید؟

en: Overwrite File?
fa: پرونده رونویسی شود؟

en: You can only select local files.
fa: فقط می‌توانید پرونده‌های محلی را برگزینید.

en: Remote Files Not Accepted
fa: پرونده‌های دور پذیرش نمی‌شوند

en: &Open
fa: &گشودن

en: Icon size: %1 pixels
fa: اندازهٔ نقشک: %1 پیکسل

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
fa: برگزیدن &پسوند نام پرونده به طور خودکار (%1)

en: the extension <b>%1</b>
fa: پسوند <b>%1</b>

en: Automatically select filename e&xtension
fa: برگزیدن &پسوند نام پرونده به طور خودکار‌

en: a suitable extension
fa: یک پسوند مناسب

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
fa: این گزینه، برخی ویژگیهای مناسب برای ذخیره پرونده‌های دارای پسوند را فعال می‌کند:<br /><ol><li>اگر نوع پرونده را برای ذخیره تغییر دهید، هر پسوند مشخص‌شده در ناحیه متن <b>%1</b> به‌ روز می‌شود.<br /><br /></li><li>اگر زمانی که <b>ذخیره</b> را فشار می‌دهید، هیچ پسوندی در ناحیه متن <b>%2</b> مشخص نشود، %3 به انتهای نام پرونده اضافه می‌شود (اگر نام پرونده در حال حاضر موجود نباشد). این پسوند بر اساس نوع پرونده‌ای است که شما آن را برای ذخیره در آن انتخاب کرده‌اید.<br /><br /> اگر نمی‌خواهید KDE پسوندی برای نام پرونده تهیه کند، یا می‌توانید این گزینه را خاموش کنید، یا می‌توانید با افزودن یک نقطه ).( در انتهای نام پرونده آن را موقوف کنید (نقطه به طور خودکار حذف خواهد شد).</li></ol>اگر مطمئن نیستید، این گزینه را تا زمانی که پرونده‌هایتان را کنترل‌پذیرتر می‌سازد، فعال نگه‌ دارید.

en: &File type:
fa: &نوع پرونده:

en: <qt>This is the file type selector. It is used to select the format that the file will be saved as.</qt>
fa: <qt>این گزینشگر گونهٔ پرونده است که برای گزینش قالبی استفاده می‌شود که پرونده به عنوان آن ذخیره خواهد شد.</qt>

en: &Filter:
fa: &پالایه:

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
fa: <qt>این، پالایه‌ای است که در فهرست پرونده به کار می‌رود. نام پرونده‌هایی که با پالایه تطبیق ندارند، نمایش داده نخواهند شد.<p>ممکن است، از یکی از پالایه‌های از پیش تنظیم شده در گزینگان پایین افت برگزینید یا ممکن است مستقیماً پالایه سفارشی را در ناحیه متن وارد کنید.</p><p> نویسه‌های عام نظیر * و ؟ مجاز می‌باشند.</p></qt>

en: Sorry
fa: پوزش

en: Name for new link:
fa: نام برای پیوند جدید:

en: Create link to URL
fa: ایجاد‌ پیوند به نشانی‌وب

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> cannot be used because it is reserved for use by the operating system.
fa: نام <filename>%1</filename> قابل استفاده نیست؛ چون توسط سیستم‌عامل رزرو شده است.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a dot, so it will be hidden by default.
fa: نام <filename>%1</filename> با نقطه شروع می‌شود، پس به طور پیش‌گزیده نهفته خواهد شد.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a space, which will result in it being shown before other items when sorting alphabetically, among other potential oddities.
fa: نام <filename>%1</filename> با فاصله شروع می‌شود، که در نتیجه، هنگام مرتب‌سازی بر اساس حروف الفبا، پیش از موارد دیگر، در کنار موارد عجیب و غریب، نمایش داده خواهد شد.

en: Slashes cannot be used in file and folder names.
fa: کج‌خط نمی‌تواند برای نام پرونده یا پوشه استفاده شود.

en: Backslashes cannot be used in file and folder names.
fa: واکج‌خط نمی‌تواند در نام پرونده‌ها و پوشه‌ها استفاده شود.

[ctx: @info]
en: A directory with name <filename>%1</filename> already exists.
fa: هم‌اکنون شاخه‌ای با نام <filename>%1</filename> وجود دارد.

[ctx: @info]
en: A file with name <filename>%1</filename> already exists.
fa: هم‌اکنون پرونده‌ای با نام <filename>%1</filename> وجود دارد.

en: Create New
fa: ایجاد‌ جدید

en: Link to Device
fa: پیوند به دستگاه

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
fa: پوشهٔ جدید

en: Create new folder in %1:
fa: ایجاد پوشهٔ جدید در %1‏:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Copy
fa: رونوشت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pasteButton)
en: Paste
fa: جایگذاری

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Tab
fa: گشودن «%1» در زبانهٔ جدید

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Window
fa: گشودن «%1» در پنجرهٔ جدید

en: Edit
fa: ویرایش

en: Navigate
fa: ناوش

en: Show Full Path
fa: نمایش مسیر کامل

[ctx: @action:inmenu]
en: More
fa: بیش‌تر

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
fa: افزاره‌ها

[ctx: @item:inmenu]
en: Subversion
fa: زیرنگارش

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
fa: دیگر

en: Edit mode
fa: حالت ویرایش

en: Click for Location Navigation
fa: برای ناوش مکان کلیک کنید

en: Click to Edit Location
fa: برای ویرایش مکان کلیک کنید

en: You are not authorized to execute this file.
fa: مجاز به اجرای این پرونده نیستید.

[ctx: Launching application]
en: Launching %1
fa: اجرای %1

en: You are not authorized to select an application to open this file.
fa: مجاز به برگزیدن کاربردی برای باز کردن این پرونده نیستید.

en: No favicon found for %1
fa: نقشکی برای %1 پیدا نشد

en: Error saving image to %1
fa: خطا در ذخیرهٔ تصویر به %1

en: Icon file too big, download aborted
fa: پروندهٔ نقشک بسیار بزرگ بود، بارگیری لغو شد

en: No mail client found
fa: کارخواه نامه‌ای یافت نشد

en: The desktop entry file
    %1
    is not valid.
fa: پروندهٔ ورودی میزکار
    %1
    نامعتبر است.

en: Launching %1
fa: راه‌اندازی %1

en: No terminal emulator found
fa: شبیه‌ساز پایانه‌ای پیدا نشد

en: Failed to open %1
fa: شکست در گشودن ‎%1

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
fa: پرونده مدخل رومیزی
    %1
    از نوع پیوند است، اما هیچ نشانی وب=…مدخل ندارد.

en: Unable to make file "%1" executable.
    %2.
fa: ناتوانی در اجرایی کردن پروندهٔ «%1».
    %2.

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
fa: پرونده %1 مدخل رومیزی هیچ نوعی=… مدخل ندارد.

en: Failed to open the file.
fa: شکست در گشودن پرونده.

en: The program "%1" could not be launched.
fa: برنامهٔ «%1» نمی‌تواند اجرا شود.

en: File Changed
fa: پرونده تغییر کرد

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Do Not Upload
fa: بارگذاری نکن

en: Invalid URL: %1
fa: نشانی نامعتبر: %1

en: File not found: %1
fa: پرونده پیدا نشد: %1

en: Do Not Delete
fa: حذف نکن

en: (c) 1998-2000,2003 The KFM/Konqueror Developers
fa: © ۱۹۹۸-۲۰۰۰,۲۰۰۳ توسعه‌دهندگان KFM/Konqueror

en: David Faure
fa: دیوید فور

en: Bernhard Rosenkraenzer
fa: برنهارد روزنکراینزر

en: Waldo Bastian
fa: والدو باستیان

en: Oswald Buddenhagen
fa: اسوالد بودنهاگن

en: Suggested file name for the downloaded file
fa: نام پیشنهادی برای پروندهٔ بارگیری شده

en: Command to execute
fa: فرمان برای اجرا

en: Setting ACL for %1
fa: تنظیم ACL برای %1

en: Could not change permissions for
    %1
fa: نتوانست مجوزها را برای
    %1 تغییر دهد

en: Could not find program "mount"
fa: نتوانست برنامه «سوار کردن» را پیدا کند

en: Could not find program "umount"
fa: نتوانست برنامه «پیاده کردن» را پیدا کند

en: Change File Permissions
fa: تغییر اجازه‌های پرونده

en: New Permissions: %1
fa: اجازه‌های جدید: %1

en: Change File Owner
fa: تغییر مالک پرونده

en: Remove File
fa: برداشتن پرونده

en: Remove Directory
fa: برداشتن شاخه

en: Create Directory
fa: ایجاد شاخه

en: Directory Permissions: %1
fa: اجازه‌های شاخه: %1

en: Open File
fa: گشودن پرونده

en: Open Directory
fa: گشودن شاخه

en: New Filename: %1
fa: نام جدید پرونده: %1

en: Target: %1
fa: هدف: %1

en: Change Timestamp
fa: تغییر برچسب‌زمانی

en: From: %1, To: %2
fa: از: %1، به: %2

en: Unknown Action
fa: کنش ناشناخته

en: Action: %1
    Source: %2
    %3
fa: کنش: %1
    منبع: %2
    %3

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
fa: پرونده را نمی‌توان از %1 به %2 رونوشت کرد. (شمارهٔ خطا: %3)

en: No media in device for %1
fa: در دستگاه، هیچ رسانه‌ای برای %1 وجود ندارد

en: Could not get user id for given user name %1
fa: نتوانست شناسه کاربر را برای نام کاربر داده‌شده %1 وارد کند

en: Could not get group id for given group name %1
fa: نتوانست شناسه گروه را برای نام گروه داده‌شده %1 به دست آورد

en: Opening connection to host %1
fa: در حال باز کردن اتصال به میزبان %1

en: Connected to host %1
fa: به میزبان %1 متصل شد

en: %1 (Error %2)
fa: %1 (خطای %2)

en: Sending login information
fa: در حال ارسال اطلاعات ورود

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
fa: پیام ارسال شد:
    نام کار‌بر مورد استفاده ورود= %1 و اسم رمز=]مخفی[
    
    کار‌ساز پاسخ داد:
    %2

en: You need to supply a username and a password to access this site.
fa: برای دستیابی به این پایگاه، لازم است یک نام کار‌بر و یک اسم رمز فراهم کنید.

en: Site:
fa: پایگاه:

en: Login OK
fa: تأیید ورود

en: Could not login to %1.
fa: نتوانست به %1 وارد شود.

en: 
    The server said: "%1"
fa: 
    کارساز گفت: «%1»

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
fa: قبل از این که به شما اجازه داده شود که به هر پایگاهی دستیابی پیدا کنید، لازم است که برای کارساز پیشکار فهرست‌شده در زیر، یک نام کاربر و یک اسم رمز فراهم کنید.

en: Proxy:
fa: پیشکار:

en: Proxy Authentication Failed.
fa: خرابی در احراز هویت پیشکار.

en: There is no documentation available for %1.
fa: هیچ مستندی برای %1 موجود نیست.

en: Preparing document
fa: آماده‌سازی سند

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
fa: پروندهٔ راهنمای درخواست شده نمی‌تواند تجزیه شود:<br />%1

en: Saving to cache
fa: ذخیره به انباره

en: Using cached version
fa: استفاده از نگارش انبارش شده

en: Could not find filename %1 in %2.
fa: نتوانست نام پروندهٔ %1 را در %2 بیابد.

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
fa: مایل هستید این گواهی‌نامه را برای همیشه و بدون اعلان بپذیرید؟

en: Server Authentication
fa: تأیید کارساز

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
fa: <b>%1</b> در <b>%2</b>

en: Otherwise, the request would have succeeded.
fa: در غیر این صورت، درخواست به نتیجه رسیده است.

[ctx: request type]
en: retrieve property values
fa: بازیابی مقادیر ویژگی

[ctx: request type]
en: set property values
fa: تنظیم مقادیر ویژگی

[ctx: request type]
en: create the requested folder
fa: ایجاد پوشهٔ درخواست‌شده

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
fa: رونویسی پرونده یا پوشهٔ تعیین‌شده

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
fa: انتقال پرونده یا پوشهٔ تعیین‌شده

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
fa: جست‌وجو در پوشهٔ تعیین‌شده

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
fa: قفل پرونده یا پوشهٔ تعیین‌شده

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
fa: باز کردن قفل پرونده یا پوشهٔ تعیین‌شده

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
fa: حذف پرونده یا پوشهٔ تعیین‌شده

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
fa: پرس‌وجوی قابلیت‌های کار‌ساز

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
fa: باز‌یابی محتویات پرونده یا پوشهٔ تعیین‌شده

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
fa: اجرای یک گزارش در پوشهٔ مشخص شده

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
fa: هنگام تلاش برای %2، خطای غیرمنتظره (%1) رخ داد.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
fa: هنگام تلاش برای %1، %2، خطایی رخ داد. خلاصه‌ای از دلایل در زیر آمده است.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
fa: هنگام تلاش برای %1، دسترسی رد شد.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
fa: یک منبع را نمی‌توان در مقصد ایجاد کرد، تا زمانی که یک یا چند مجموعه (پوشه‌) واسطه ایجاد شده باشد.

en: The requested lock could not be granted. %1
fa: نتوانست قفل درخواست‌شده را تصدیق کند. %1

en: The server does not support the request type of the body.
fa: کار‌ساز، از درخواست نوع بدنه پشتیبانی نمی‌کند.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
fa: ناتوان از %1، زیرا منبع قفل است.

en: This action was prevented by another error.
fa: این کنش توسط خطای دیگری پیشگیری شده بود.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
fa: ناتوان از %1، زیرا کار‌ساز مقصد، پرونده یا پوشه را رد نمی‌پذیرد.

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
fa: منبع مقصد، فضای کافی برای ضبط وضعیت منبع بعد از اجرای این روش را ندارد.

en: The resource cannot be deleted.
fa: منبع نمی‌تواند حذف شود.

[ctx: request type]
en: upload %1
fa: بارگذاری %1

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
fa: هنگام تلاش برای %2، خطای غیرمنتظره (%1) رخ داد.

en: Network
fa: شبکه

en: Malformed URL %1
fa: نشانی وب بدشکل %1

en: This file is already in the trash bin.
fa: پرونده هم‌اکنون در زباله‌دان است.

en: not supported
fa: پشتیبانی نمی‌شود

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
fa: خطای درونی در رونوشت یا انتقال، هرگز نباید رخ دهد

en: Empty the contents of the trash
fa: تخلیهٔ محتویات زباله‌دان

en: Restore a trashed file to its original location
fa: بازیابی یک پروندهٔ انداخته شده در زباله‌دان به مکان اصلی‌اش

en: The trash is full. Empty it or remove items manually.
fa: زباله‌دان پر است. آن را تخلیه یا موارد را دستی حذف کنید.

en: Do you want to retry?
fa: می‌خواهید دوباره تلاش کنید؟

en: Retry Authentication
fa: تلاش دوباره برای کسب اجازه

[ctx: @action:button filter-continue]
en: Retry
fa: تلاش دوباره

en: Authentication Dialog
fa: گفت‌وگوی کسب اجازه

en: Access denied
fa: دسترسی رد شد

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
fa: مجوز دستیابی به قرارداد  %1 را ندارید.

en: No preferred search providers were found.
fa: ارائه‌دهندهٔ جست‌وجوی ترجیح داده شده‌ای پیدا نشد.

en: No search providers were found.
fa: ارائه‌دهندهٔ جست‌وجویی پیدا نشد.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonNameTag)
en: Common name:
fa: نام مشترک:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonName)
en: Acme Co.
fa: شرکت خیال‌اندوزان.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
fa: سازمان:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organization)
en: Acme Sundry Products Company
fa: شرکت محصولات متفرقهٔ خیال‌اندوزان

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnitTag)
en: Organizational unit:
fa: واحد سازمانی:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnit)
en: Fraud Department
fa: بخش کلاه‌برداری

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
fa: کشور:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, country)
en: Canada
fa: کانادا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
fa: استان/ایالت:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, state)
en: Quebec
fa: آذربایجان غربی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cityTag)
en: City:
fa: شهر:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, city)
en: Lakeridge Meadows
fa: ارومیه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton,
en: Calculate
fa: محاسبه

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Click to copy the checksum to the clipboard.
fa: برای رونوشت جمع‌آزما به تخته‌گیره کلیک کنید.

en: C&ancel
fa: &لغو

en: &Move Here
fa: &انتقال به این‌جا

en: &Copy Here
fa: &رونوشت به این‌جا

en: &Link Here
fa: &پیوند به این‌جا

en: What do you wish to do with this file?
fa: می‌خواهید با این پرونده چه کنید؟

en: Do not ask again
fa: دیگر سوال نکن

en: &Execute
fa: &اجرا

en: Undo Changes
fa: برگرداندن تغییرات

en: Creating directory
fa: ایجاد فهرست راهنما

en: Moving
fa: حرکت

en: Deleting
fa: حذف

en: Und&o
fa: &برگردان

en: Und&o: Copy
fa: &برگردان: رونوشت

en: Und&o: Link
fa: &برگردان: پیوند

en: Und&o: Move
fa: &برگردان: انتقال

en: Und&o: Rename
fa: &برگردان: تغییر نام

en: Und&o: Trash
fa: &برگردان: زباله‌دان

en: Und&o: Create Folder
fa: &برگردان: ایجاد پوشه

en: Und&o: Create Folder(s)
fa: &برگردان: ایجاد پوشه(ها)

en: Und&o: Create File
fa: &برگردان: ایجاد پرونده

en: Und&o: Batch Rename
fa: &برگردان: تغییر نام دسته‌ای

en: Undo File Copy Confirmation
fa: برگرداندن تأیید رونوشت پرونده

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید این مورد را برای همیشه حذف کنید؟<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>این عمل برگشت‌ناپذیر است.</emphasis>

en: Delete Permanently
fa: حذف همیشگی

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from the Trash?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید تمامی موارد داخل زباله‌دان را برای همیشه حذف کنید؟<nl/><nl/><emphasis strong='true'>این عمل برگشت‌ناپذیر است.</emphasis>

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
fa: تخلیهٔ زباله‌دان

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this item to the Trash?<nl/><filename>%1</filename>
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید این مورد را به زباله‌دان منتقل کنید؟<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: Unix permissions]
en: Owner
fa: مالک

[ctx: UNIX permissions]
en: Owning Group
fa: گروه مالکیت

[ctx: UNIX permissions]
en: Others
fa: دیگران

[ctx: UNIX permissions]
en: Mask
fa: نقاب

[ctx: UNIX permissions]
en: Named User
fa: کاربر نام‌گذاری شده

en: Owner (Default)
fa: مالک (پیش‌گزیده)

en: Edit ACL Entry
fa: ویرایش مدخل فهرست کنترل دستیابی

en: Entry Type
fa: نوع مدخل

en: Default for new files in this folder
fa: پیش‌گزیده برای پرونده‌های جدید در این پوشه

en: Owner
fa: مالک

en: Owning Group
fa: گروه مالک

en: Others
fa: غیره

en: Mask
fa: نقاب

en: Named user
fa: کاربر نام‌گذاری شده

en: Named group
fa: گروه نام‌گذاری شده

en: User:
fa: کاربر

en: Group:
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Name
fa: نام

[ctx: read permission]
en: r
fa: خواندن

en: Effective
fa: مؤثر

en: Updating System Configuration
fa: به‌روزرسانی پیکربندی سامانه

[ctx: @title:column]
en: Name
fa: نام

[ctx: @title:column]
en: Size
fa: اندازه

[ctx: @title:column]
en: Date
fa: تاریخ

[ctx: @title:column]
en: Permissions
fa: اجازه‌ها

[ctx: @title:column]
en: Owner
fa: مالک

[ctx: @title:column]
en: Group
fa: گروه

[ctx: @title:column]
en: Type
fa: نوع

en: Open &with %1
fa: &باز کردن %1 با

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
fa: &کنش‌ها‌

en: &Open folder with %1
fa: &گشودن پوشه با %1

en: &Open with %1
fa: &باز کردن %1 با‌

[ctx: @title:menu]
en: &Open Folder With
fa: &گشودن پوشه با

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
fa: &گشودن با

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
fa: ناشناخته

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, stopCalculateSizeBtn)
en: Stop
fa: ایست

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountSrcLabel_Left)
en: Mounted From:
fa: سوار شده از:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, freespaceLabel)
en: Free Space:
fa: فضای خالی:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
fa: نوع:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel_Left)
en: Location:
fa: محل:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabelLeft)
en: Size:
fa: اندازه:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureMimeBtn)
en: Change...
fa: تغییر…‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contentLabel)
en: Content:
fa: محتوا:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, symlinkTargetLabel)
en: Points to:
fa: اشاره به:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modifiedTimeLabel_Left)
en: Modified:
fa: تغییریافته:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, createdTimeLabel_Left)
en: Created:
fa: ایجادشده:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fsLabel_Left)
en: File System:
fa: سامانهٔ پرونده:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCapacityBar, capacityBar)
en: Unknown size
fa: اندازهٔ ناشناخته

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountPointLabel_Left)
en: Mounted On:
fa: سوار شده در:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accessTimeLabel_Left)
en: Accessed:
fa: به دست آمده:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultHandlerLabel_Left)
en: Open With:
fa: گشودن با:

en: Known Applications
fa: کاربردهای شناخته‌شده

en: Open With
fa: باز کردن با

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
fa: <qt>برنامه‌ای که برای باز کردن <b>%1</b> باید استفاده شود را برگزینید. اگر برنامه فهرست شده است، نام را وارد کنید یا دکمه مرور را فشار دهید.</qt>

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
fa: نام برنامه‌ای که برای باز کردن پرونده‌های برگزیده استفاده می‌شود را انتخاب کنید.

en: <qt>Select the program you want to use to open the file<br/>%1</qt>
fa: <qt>برنامه‌ای که می‌خواهید برای گشودن پرونده استفاده کنید را برگزینید<br/>%1</qt>

en: Choose Application
fa: انتخاب کاربرد

en: Choose Application for %1
fa: انتخاب کاربرد برای  %1

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
fa: <qt> گزینش برنامه برای نوع پرونده: <b>%1</b>. اگر برنامه فهرست نشده است، نام را وارد کنید یا دکمه مرور را فشار دهید.</qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
fa: <qt>گزینش یک برنامه. اگر برنامه فهرست نشده است، نام را وارد کنید یا دکمه مرور را فشار دهید.</qt>

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
fa: با پیروی از فرمان، می‌توانید چندین جاگیرنده داشته باشید، که هنگام اجرای برنامه واقعی با مقادیر واقعی جایگزین می‌شود:
    %f - یک تک نام پرونده
    %F - فهرستی از پرونده‌ها؛ برای کاربردهایی که می‌توانند چندین پرونده محلی را به طور همزمان باز کنند، استفاده می‌شود
    %u - یک تک نشانی وب
    %U - فهرستی از نشانیهای وب
    %d - فهرست راهنمای پرونده برای باز کردن
    %D - فهرستی از فهرستهای راهنما
    %i - نقشک
    %m - ریزنقشک
    %c - توضیح

en: Terminal options
fa: گزینه‌های پایانه:‌

en: Run in &terminal
fa: اجرا در  &پایانه‌

en: &Do not close when command exits
fa: هنگام وجود فرمان نبندید

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Terminal
fa: پایانه

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
fa: اگر کاربردی که می‌خواهید اجرا شود، کار‌برد حالت متن است، یا اگر اطلاعاتی که توسط پایانه پنجره مقلد فراهم می‌شود را می‌‌‌خواهید، این گزینه را علامت بزنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Run in terminal
fa: اجرا در پایانه‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, terminalEditLabel)
en: Terminal options:
fa: گزینه‌های پایانه:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
fa: اگر کاربرد حالت متن، هنگام خروج، اطلاعات مناسبی را ارائه می‌کند، این گزینه را علامت بزنید. با نگه داشتن پایانه مقلد، اجازه می‌یابید که این اطلاعات را باز‌یابی کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Do not close when command exits
fa:  هنگام خروج فرمان، بسته نشود‌

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2_2)
en: User
fa: کار‌بر

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
fa: اگر می‌خواهید این کاربرد را با شناسه کار‌بری متفاوت اجرا کنید، این گزینه را علامت بزنید. هر فرآیند، یک شناسه کار‌بر متفاوت دارد که به آن وابسته است. این کد شناسه، دستیابی به پرونده و مجوزهای دیگر را تعیین می‌کند. برای استفاده از این گزینه، به اسم رمز کار‌بر نیاز است.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Run as a different user
fa: اجرا به عنوان یک کار‌بر متفاوت

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Enter the user name you want to run the application as.
fa: نام کار‌بری که می‌خواهید کار‌برد را به عنوان آن اجرا کنید را وارد نمایید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Username:
fa: نام کاربر:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, suidEdit)
en: Enter the user name you want to run the application as here.
fa: نام کار‌بری که می‌خواهید کار‌برد را به عنوان آن اجرا کنید را در این‌جا وارد کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, discreteGpuCheck)
en: Run using dedicated graphics card
fa: اجرا با کارت گرافیک جداگانه

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regarding program startup]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Startup
fa: شروع

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
fa: اگر می‌خواهید آشکار کنید که کار‌بردتان آغاز شده است، این گزینه را علامت بزنید. ممکن است این باز خورد تصویری به عنوان یک مکان‌نمای مشغول یا در میله تکلیف ظاهر شود.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Enable launch feedback
fa: به کار انداختن بازخورد اجرا

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nameEdit)
en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
fa: نامی که می‌خواهید به این کار‌برد بدهید را در این‌جا تحریر کنید. این کار‌برد طبق این نام در گزینگان کار‌بردها و در تابلو ظاهر می‌شود.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, genNameEdit)
en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
fa: توصیف این کار‌برد را بر اساس استفاده آن، در این‌جا تحریر کنید. مثال‌ها: یک کاربرد شماره‌گیری (KPPP)، «ابزار شماره‌گیری» می‌باشد.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
fa: شرح:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, commentEdit)
en: Type any comment you think is useful here.
fa: هر توضیحی که فکر می‌کنید مفید است را در این‌جا تحریر کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
fa: &توضیح:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, browseButton)
en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
fa: برای مرور سامانه پرونده خود به منظور یافتن پرونده قابل اجرای مطلوب، این‌جا را فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton)
en: &Browse...
fa: &مرور…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathEdit)
en: Sets the working directory for your application.
fa: فهرست راهنمای در حال کار را برای کار‌بردتان تنظیم می‌کند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Work path:
fa: مسیر &کار:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
fa: <qt><p> این فهرست، باید انواع پرونده که کار‌بردتان می‌تواند به کار ببرد را نمایش دهد. این فهرست توسط <u> انواع مایم </u>سازمان می‌یابد.</p>
    <p> مایم، پسوند چند منظوره رایانامه اینترنتی، یک قرارداد استاندارد برای تشخیص نوع داده بر اساس پسوندهای نام پرونده و <u> انواع مایم </u> مطابق می‌باشد. مثال: جزء «bmp» که در flower.bmp  بعد از نقطه می‌آید، نشان می‌دهد که نوع مشخصی از تصویر است، <u>image/x-bmp</u>. برای آگاهی از این که کدام کار‌برد باید هر نوع پرونده را باز کند، سامانه باید در مورد تواناییهای هر کار‌بردی که این پسوندها و انواع مایم را به کار می‌برد، آگاه شود.</p>
    <p> اگر می‌خواهید این کار‌برد را با یک یا چند نوع مایمی که در فهرست نیستند ارتباط دهید، روی دکمه <b> افزودن </b> در زیر فشار دهید. اگر یک یا چند نوع پرونده وجود دارد که این کار‌برد نمی‌تواند به کار ببرد، ممکن است بخواهید آن‌ها را با فشار دکمه <b>حذف</b> در زیر، حذف کنید.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Supported file types:
fa: انواع پرونده &پشتیبانی‌شده:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Mimetype
fa: نوع مایم

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
fa: توصیف

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
fa: اگر می‌خواهید یک نوع پرونده (نوع میم) اضافه کنید که کار‌بردتان بتواند آن را بگرداند، روی این دکمه فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
fa: افزودن…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
fa: اگر می‌خواهید یک نوع پرونده (نوع میم) که کار‌بردتان نمی‌تواند بگرداند را حذف کنید، در فهرست بالا نوع مایم را برگزینید و روی این دکمه فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
fa: حذف

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
fa: برای تغییر روشی که این برنامه اجرا می‌شود، اجرای بازخورد، گزینه‌های D-BUS یا اجرای آن به عنوان یک کاربر متفاوت، این‌جا را کلیک کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Ad&vanced Options
fa: گزینه‌های &پیشرفته‌

en: Properties for %1
fa: ویژگیها برای %1

[ctx: @title:tab]
en: Share
fa: هم‌رسانی

[ctx: @info]
en: Could not save properties due to insufficient write access to:<nl/><filename>%1</filename>.
fa: ناتوانی در ذخیرهٔ ويزگی‌ها به دلیل عدم دسترسی نوشتن:<nl/><filename>%1</filename>.

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
fa: &عمومی‌

[ctx: @action:button]
en: Explore in %1
fa: کاوش در %1

en: Refresh
fa: بازآوری

[ctx: @info:status]
en: Unknown size
fa: اندازهٔ ناشناخته

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
fa: محاسبه… %1 (%2)
    %3، %4

en: Calculating...
fa: محاسبه…

en: At least %1
fa: کمینه %1

en: The new file name is empty.
fa: نام پرونده جدید خالی است.

en: No registered file type
fa: بدون گونهٔ پروندهٔ ثبت شده

en: No associated application
fa: برنامه‌ای نسبت داده نشده است

[ctx: @action:button Create new file type]
en: Create…
fa: ایجاد…

[ctx: @action:button]
en: Change…
fa: تغییر…

en: No Access
fa: بدون دسترسی

en: Can Only View
fa: فقط می‌توان دید

en: Can View & Modify
fa: می‌تواند ببیند و تغییر دهد

en: Can Only View Content
fa: فقط می‌تواند محتوا را ببیند

en: Can View & Modify Content
fa: می‌توان محتوا را دید و تغییر داد

en: Can Only View/Read Content
fa: فقط می‌تواند محتوا را ببیند/بخواند

en: Can View/Read & Modify/Write
fa: می‌توان دید/خواند و تغییر داد/نوشت

en: &Permissions
fa: &مجوزها‌

en: Access Permissions
fa: دستیابی به مجوزها

en: Only the owner can change permissions.
fa: فقط مالک می‌تواند مجوزها را تغییر دهد.

en: O&wner:
fa: &مالک:

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
fa: کنشهایی که مالک اجازه دارد انجام دهد را مشخص می‌کند.

en: Gro&up:
fa: &گروه:

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
fa: کنشهایی که اعضا گروه اجازه دارند انجام دهند را مشخص می‌کند.

en: O&thers:
fa: &دیگران:

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
fa: کنشهایی که تمام کاربران،که نه مالکند و نه در گروه، اجازه دارند آن‌ها را انجام دهند، مشخص می‌کند.

en: Only own&er can rename and delete folder content
fa: فقط &مالک می‌تواند نام محتوای پوشه را تغییر دهد یا حذف کند‌

en: Is &executable
fa: &قابل‌‌ اجراست‌

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
fa: این گزینه را فعال کنید، تا فقط مالک پوشه اجازه داشته باشد که پرونده‌ها و پوشه‌های شامل را حذف کند، یا تغییر نام دهد.کار‌بران دیگر، فقط می‌توانند پرونده‌های جدیدی را اضافه کنند که به مجوز «تغییر محتوا» نیاز دارند.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
fa: فعال‌سازی این گزینه برای مشخص کردن پرونده به عنوان قابل اجرا. این کار فقط در مورد برنامه‌ها و دست‌نوشته‌ها منطقی است. زمانی که می‌خواهید آن‌ها را اجرا کنید، مورد نیاز است.

en: A&dvanced Permissions
fa: مجوزهای &پیشرفته‌

en: Ownership
fa: مالکیت

en: User:
fa: کاربر:

en: Group:
fa: گروه:

en: Apply changes to all subfolders and their contents
fa: اعمال تغییرات برای تمام زیرپوشه‌ها و محتویاتشان

en: Advanced Permissions
fa: مجوزهای پیشرفته

en: Class
fa: رده

en: Show
    Entries
fa: نمایش
    مدخلها

en: This flag allows viewing the content of the folder.
fa: این پرچم اجازه می‌دهد که محتوای پوشه را ببینید.

en: Read
fa: خواندن

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
fa: پرچم خواندن اجازه می‌دهد که محتوای پرونده دیده شود.

en: Write
    Entries
fa: نوشتن
    مدخلها

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
fa: این پرچم اجازه افزودن، تغییر نام و حذف پرونده‌ها را می‌دهد. توجه داشته باشید که حذف و تغییر نام را می‌توان با استفاده از پرچم چسبناک محدود کرد.

en: Write
fa: نوشتن

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
fa: پرچم نوشتن، اجازه تغییر محتوای پرونده را می‌دهد.

[ctx: Enter folder]
en: Enter
fa: وارد کردن

en: Enable this flag to allow entering the folder.
fa: این پرچم را فعال کنید، تا وارد کردن پوشه اجازه داده شود.

en: Exec
fa: اجرا

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
fa: این پرچم را فعال کنید، تا اجرای پرونده به عنوان یک برنامه اجازه داده شود.

en: Special
fa: ویژه

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
fa: پرچم ویژه. اگر برای کل پوشه معتبر باشد، مفهوم دقیق پرچم را می‌توان در ستون سمت راست دید.

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
fa: پرچم ویژه. مفهوم دقیق پرچم را می‌توان در ستون سمت راست دید.

en: User
fa: کار‌بر

en: Group
fa: گروه

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
fa: اگر این پرچم تنظیم شود، مالک این پوشه، مالک تمام پرونده‌های جدید می‌شود.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
fa: اگر این پرونده قابل اجرا باشد و پرچم تنظیم شده باشد، با مجوزهای مالک اجرا می‌شود.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
fa: اگر این پرچم تنظیم شود، گروه این پوشه برای تمام پرونده‌های جدید تنظیم می‌شود.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
fa: اگر این پرونده قابل اجرا باشد و پرچم تنظیم شده باشد، با مجوزهای گروه اجرا می‌شود.

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
fa: اگر پرچم چسبناک روی یک پوشه تنظیم شود، فقط مالک و کار‌بر ارشد می‌توانند پرونده‌ها را حذف کنند یا نام آن‌ها را تغییر دهند. در غیر این صورت، با مجوزهای نوشتن هر کسی می‌تواند این کار را انجام دهد.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
fa: در لینوکس، پرچم چسبناک روی پرونده نادیده گرفته می‌شود، اما ممکن است در برخی سامانه‌ها استفاده شود

en: Set UID
fa: تنظیم شناسه کار‌بر

en: Set GID
fa: تنظیم شناسه گروه

[ctx: File permission]
en: Sticky
fa: چسبناک

en: Link
fa: پیوند

en: Varying (No Change)
fa: در حال تغییر (بدون تغییر)

en: These files use advanced permissions.
fa: این پرونده‌ها از اجازه‌های پیشرفته استفاده می‌کنند.

[ctx: @title:tab]
en: C&hecksums
fa: &جمع‌آزما

en: Invalid checksum.
fa: جمع‌آزمای نامعتبر.

[ctx: @info:tooltip]
en: The given input is not a valid MD5, SHA1 or SHA256 checksum.
fa: ورودی داده شده یک جمع‌آزمای معتبر MD5‏، SHA1 یا SHA256 نیست.

en: Checksums match.
fa: جمع‌آزماها یک‌سانند.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum match.
fa: جمع‌آزمای رایانش شده و جمع‌آزمای مورد انتظار، منطبقند.

en: <p>Checksums do not match.</p>This may be due to a faulty download. Try re-downloading the file.<br/>If the verification still fails, contact the source of the file.
fa: <p>جمع‌آزماها یک‌سان نیستند.</p>شاید به خاطر یک بارگیری ناموفق باشد. دوباره برای بارگیری پرونده تلاش کنید.<br/>اگر اعتبارسنجی همچنان شکست خورد، با منبع پرونده تماس بگیرید.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum differ.
fa: جمع‌آزمای رایانش شده و جمع‌آزمای مورد انتظار، منطبق نیستند.

en: U&RL
fa: &نشانی وب‌

en: URL:
fa: نشانی وب:

en: Could not save properties. Only entries on local file systems are supported.
fa: نتوانست گزینه‌ها را ذخیره کند. فقط ورودی‌های روی سامانه‌های پروندهٔ محلی پشتیبانی می‌شوند.

en: &Application
fa: &کار‌برد‌

en: Add File Type for %1
fa: افزودن نوع پرونده برای %1

en: Select one or more file types to add:
fa: گزینش یک یا چند نوع پرونده برای افزودن:

en: Only executables on local file systems are supported.
fa: فقط پرونده‌های قابل اجرا در سامانه پرونده‌های محلی پشتیبانی می‌شوند.

en: Advanced Options for %1
fa: گزینه‌های پیشرفته برای %1

en: KDE SSL Information
fa: اطلاعات SSL KDE

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
fa: موضوع

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
fa: مسئله‌گر

en: Current connection is secured with SSL.
fa: اتصال جاری، به وسیله SSL محافظت می‌شود.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
fa: جزء اصلی این سند به وسیله SSL محافظت می‌شود، اما برخی اجزای آن محافظت نمی‌شوند.

en: Current connection is not secured with SSL.
fa: اتصال جاری، به وسیله SSL محافظت نمی‌شود.

[ctx: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: %1, %2 %3
fa: %1، %2 %3

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
fa: خیر، خطاهایی وجود دارند:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
fa: بله

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
fa: %1 تا %2

en: Search for '%1' with
fa: جست‌وجو برای «%1» با

en: Open file dialog
fa: باز کردن محاوره پرونده

en: Filename for clipboard content:
fa: نام پرونده برای محتوای تخته یادداشت:

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
fa: از وقتی که از چسب استفاده کردید، تخته یادداشت تغییرکرده است: قالب داده‌های برگزیده، بیشتر از این قابل کاربرد نیست. لطفاً آنچه که می‌خواستید بچسبانید را دوباره رونوشت کنید.

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Folder
fa: جایگذاری یک پوشه

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One File
fa: جایگذاری یک پرونده

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
fa: جایگذاری

en: Data format:
fa: قالب داده‌:

en: Filename for dropped contents:
fa: نام پرونده برای محتواهای انداخته شده:

en: Date: %1
fa: تاریخ: %1

en: Size: %1
fa: اندازه: %1

en: Appl&y to All
fa: ا&عمال به همه

en: &Rename
fa: &تغییر نام‌

en: Suggest New &Name
fa: پیشنهاد &نام جدید‌

en: &Skip
fa: &پرش‌

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
fa: &نوشتن به

[ctx: Overwrite files into an existing folder when files are older]
en: &Overwrite older files
fa: &رونویسی پرونده‌های قدیمی‌تر

en: &Resume
fa: &از سرگرفتن‌

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
fa: این کنش «%1» با خودش جای‌نوشت می‌شود.
    لطفاً، یک نام پرونده جدید وارد کنید:

en: C&ontinue
fa: &ادامه‌

en: Source
fa: مبدأ

en: Destination
fa: مقصد

en: An older item named '%1' already exists.
fa: یک مورد قدیمی‌تر با نام «%1» از قبل وجود دارد.

en: A similar file named '%1' already exists.
fa: یک پروندهٔ مشابه با نام «%1» از قبل وجود دارد.

en: A more recent item named '%1' already exists.
fa: یک مورد جدیدتر با نام «%1» هم‌اکنون موجود است.

en: Rename:
fa: تغییر نام‌:

[ctx: @title:window]
en: Rename Item
fa: تغییر نام‌ مورد

[ctx: @title:window]
en: Rename Items
fa: تغییر نام‌ موارد

[ctx: @action:button]
en: &Rename
fa: &تغییر نام‌

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the item <filename>%1</filename> to:
fa: تغییر نام مورد <filename>%1</filename> به:

[ctx: This a template for new filenames, # is replaced by a number later, must be the end character]
en: New name #
fa: نام جدید #

[ctx: @info]
en: # will be replaced by ascending numbers starting with:
fa: # جایگزین خواهد شد با اعداد افزایشی با شروع از:

en: Information
fa: اطلاعات

en: Replace
fa: جایگزینی

en: Retry
fa: تلاش دوباره

en: Replace All
fa: جایگزینی همه

en: Skip
fa: پریدن

en: Skip All
fa: پرش از همه

[ctx: Web page address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressTag)
en: Address:
fa: نشانی‌ها:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipTag)
en: IP address:
fa: نشانی‌های IP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionTag)
en: Encryption:
fa: رمزنگاری:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, detailsTag)
en: Details:
fa: جزئیات:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionTag)
en: SSL version:
fa: نگارش SSL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, certSelectorTag)
en: Certificate chain:
fa: زنجیرهٔ گواهی:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedTag)
en: Trusted:
fa: معتمد:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodTag)
en: Validity period:
fa: دورهٔ اعتبار:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialTag)
en: Serial number:
fa: شمارهٔ سریال:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, digestTag)
en: MD5 digest:
fa: چکیدهٔ MD5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestTag)
en: SHA1 digest:
fa: چکیدهٔ SHA1:

en: The server failed the authenticity check (%1).
fa: کارساز در بررسی اصالتی (%1) شکست خورد.

[ctx: @option:checkbox]
en: Do not ask again
fa: دیگر نپرس

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
fa: دیگر نپرس

[ctx: @option:check]
en: Do not show this message again
fa: دیگر این پیام را نشان نده

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
fa: زنجیرهٔ گواهی‌نامهٔ SSL طرف مقابل فاسد به نظر می‌رسد.

[ctx: Warning about executing unknown program]
en: Warning
fa: هشدار

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
fa: این برنامه را اجرا خواهد کرد:
