kio_fish - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
ta: இணைக்கிறது...

en: Initiating protocol...
ta: நெறிமுறையை துவக்கப்படுகிறது...

en: Local Login
ta: உள்ளமை நுழைவு

en: SSH Authentication
ta: SSH சான்றளிப்பு

[ctx: @action:button]
en: Yes
ta: ஆம்

[ctx: @action:button]
en: No
ta: இல்லை

en: Disconnected.
ta: துண்டிக்கபட்டது.
