kio_man - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
lv: Piezīme. Ja lasāt "man" lapu valodā, kas nav angļu valoda, tad ņemiet vērā, ka tajā var būt kļūdas un novecojušas ziņas. Ja ir šaubas, jāskatās angliski!

en: User Commands
lv: Lietotāja komandas

en: System Calls
lv: Sistēmas izsaukumi

en: Subroutines
lv: Subrutīnas

en: Perl Modules
lv: "Perl" moduļi

en: Network Functions
lv: Tīkla funkcijas

en: Devices
lv: Ierīces

en: File Formats
lv: Failu formāti

en: Games
lv: Spēles

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: System Administration
lv: Sistēmas administrēšana

en: Kernel
lv: Kodols

en: Local Documentation
lv: Vietēja dokumentācija

en: New
lv: Jauns

en: Section %1
lv: Sekcija %1

en: Generating Index
lv: Ģenerēju indeksu
