kio_fish - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
fi: Yhdistetään…

en: Initiating protocol...
fi: Alustetaan yhteyskäytäntöä…

en: Local Login
fi: Paikallinen kirjautuminen

en: SSH Authentication
fi: SSH-tunnistautuminen

[ctx: @action:button]
en: Yes
fi: Kyllä

[ctx: @action:button]
en: No
fi: Ei

en: Disconnected.
fi: Yhteys katkaistiin.
