kioclient - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: 
    Syntax:
ms: 
    Sintaks:

en: KIO Client
ms: Klien KIO

en: Command-line tool for network-transparent operations
ms: Alatan arahan-baris untuk operasi telus-rangkaian

en: Overwrite destination if it exists (for copy and move)
ms: Tulisganti destinasi jika telah wujud (untuk salin dan pindah)

en: Source URL or URLs
ms: Sumber URL atau beberapa URL

en: Destination URL
ms: Destinasi URL

en: Show available commands
ms: Papar arahan yang ada

en: Command (see --commands)
ms: Arahan (lihat --commands)

en: Arguments for command
ms: Hujah untuk arahan
