kioclient - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: 
    Syntax:
lt: 
    Sintaksė:

en: *** Examples:
lt: *** Pavyzdžiai:

en: KIO Client
lt: KIO kliento programa

en: Command-line tool for network-transparent operations
lt: Komandinų eilutės įrankis, skirtas skaidrioms tinklo operacijoms

en: Use message boxes and other native notifications
lt: Naudoti žinučių langus ir kitus savus pranešimus

en: Non-interactive use: no message boxes. If you don't want a graphical connection, use --platform offscreen
lt: Neinteraktyvus naudojimas: jokių žinučių langų. Jei nenorite grafinio ryšio, naudokite --platform offscreen

en: Overwrite destination if it exists (for copy and move)
lt: Perrašyti paskirties failą, jei toks yra (kopijavimo ir perkėlimo atveju)

en: file or URL
lt: failas arba URL

en: urls...
lt: url...

en: Source URL or URLs
lt: Vienas ar keletas šaltinio URL

en: Destination URL
lt: Paskirties URL

en: Show available commands
lt: Rodyti prieinamas komandas

en: Command (see --commands)
lt: Komanda (žr. --commands)

en: command
lt: komanda

en: Arguments for command
lt: Komandos argumentai

[ctx: @info:shell]
en: %1: Syntax error, not enough arguments
lt: %1: Sintaksės klaida: per mažai argumentų

[ctx: @info:shell]
en: %1: Syntax error, too many arguments
lt: %1: Sintaksės klaida: per daug argumentų

en: Destination where to download the files
lt: Paskirtis kur atsisiųsti failus

[ctx: @info:shell]
en: %1: Syntax error, unknown command '%2'
lt: %1: Sintaksės klaida: nežinoma komanda „%2“
