kioclient - en to bn_IN translation catalogue (7 entries)

en: 
    Syntax:
bn_IN: 
    সিন্টেক্স:

en: KIO Client
bn_IN: KIO ক্লায়েন্ট

en: Source URL or URLs
bn_IN: উৎসের URL অথবা URLগুলি

en: Destination URL
bn_IN: উদ্দিষ্ট URL

en: Show available commands
bn_IN: উপলব্ধ কমান্ড প্রদর্শন করা হবে

en: Command (see --commands)
bn_IN: কমান্ড (--commands দেখুন)

en: Arguments for command
bn_IN: কমান্ডের আর্গুমেন্ট
