kstart - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Utility to launch applications
bg: Инструмент за стратиране на приложения

en: Command to execute
bg: Команда за изпълнение

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
bg: Алтернатива на <command>:  desktop файл за стартиране, напр.  org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
bg: Опционален адрес за подаване към приложението, когато се използва --application

en: No command specified
bg: Не е указана команда
