kdesu - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
bg: Изпълнение на програма с администраторски права.

en: Maintainer
bg: Поддръжка

en: Original author
bg: Първоначален автор

en: Specifies the command to run as separate arguments
bg: Определяне на команда за изпълнение като отделни параметри

en: Specifies the command to run as one string
bg: Определяне на команда за изпълнение като един цял низ

en: Run command under target uid if <file> is not writable
bg: Изпълнение на команда под целеви uid ако <file> не е записваем

en: Specifies the target uid
bg: Определяне на целеви uid

en: Do not keep password
bg: Без запомняне на паролата

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
bg: Спиране на демона (изчистване на всички пароли)

en: Enable terminal output (no password keeping)
bg: Терминални изходни данни (не се запазват пароли)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
bg: Посочете приоритет: 0 <= prio <= 100, 0 е най-нисък

en: Use realtime scheduling
bg: Планиране в реално време

en: Do not display ignore button
bg: Без показване на бутона "Игнориране"

en: Specify icon to use in the password dialog
bg: Посочете икона за прозореца с паролите

en: Do not show the command to be run in the dialog
bg: Без показване на командата, която да бъде стартирана в прозореца

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
bg: Прозорецът става вътрешен за програмата, зададена с winid

en: Embed into a window
bg: Вграден в прозорец

en: Cannot execute command '%1'.
bg: Грешка при изпълнение на командата "%1".

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
bg: Не може да се изпълни команда '%1'. Съдържа невалидни знаци.

en: Illegal priority: %1
bg: Неверен приоритет: %1

en: No command specified.
bg: Не е посочена команда.

en: Su returned with an error.
bg: Su приключи с грешка.

en: Command:
bg: Команда:

en: realtime:
bg: реално време:

en: Priority:
bg: Приоритет:

en: Run as %1
bg: Изпълнение като %1

en: Please enter your password below.
bg: Моля, въведете паролата.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
bg: За това действие са необходими <b>права на администратор</b>. Моля, въведете <b>администраторската</b> парола. За да продължите с текущите си права, натиснете бутона "Игнориране".

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
bg: За това действие са необходими <b>права на администратор</b>. Моля, въведете <b>администраторската</b> парола.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
bg: За това действие са необходими допълнителни права. Моля, въведете паролата на "%1". За да продължите с текущите си права, натиснете бутона "Игнориране".

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
bg: За това действие са необходими допълнителни права. Моля, въведете паролата на <b>%1</b>

en: Conversation with su failed.
bg: Грешка при комуникацията с програмата "su".

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
bg: Програмата "su" не е намерена.<br />Проверете дали ПЪТЯТ е зададен правилно.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
bg: Отказан достъп.<br />Възможно е паролата да е грешна, опитайте отново.<br />При някои системи трябва да сте в определена група (напр. "wheel"), за да използвате тази програма.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
bg: Вътрешна грешка: SuProcess::checkInstall() върна недопустима информация
