kioclient - en to be translation catalogue (6 entries)

en: 
    Syntax:
be: 
    Сінтаксіс:

en: KIO Client
be: Кліент KIO

en: Command-line tool for network-transparent operations
be: Празрыстыя сеткавыя аперацыі з каманднага радку

en: Show available commands
be: Паказаць даступныя каманды

en: Command (see --commands)
be: Каманда (гл. --commands)

en: Arguments for command
be: Аргументы для каманды
