kcmutils - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: A tool to start single system settings modules
fi: Järjestelmäasetusten osioiden työkalu

en: (c) 1999-2023, The KDE Developers
fi: © 1999–2023 KDE-kehittäjät

en: Maintainer
fi: Ylläpitäjä

en: List all possible modules
fi: Luettelo mahdollisista moduuleista

en: Configuration module to open
fi: Avattava asetusmoduuli

en: Space separated arguments for the module
fi: Moduulin parametrit välilyönnein erotettuna

en: Use a specific icon for the window
fi: Käytä määräkuvaketta ikkunalle

en: Use a specific caption for the window
fi: Käytä määräotsikkoa ikkunalle

en: Show an indicator when settings have changed from their default value
fi: Näytä osoitin asetusten muututtua oletusarvoistaan

en: The following modules are available:
fi: Seuraavat moduulit ovat saatavilla:

en: No description available
fi: Ei kuvausta saatavilla
