kclock - en to pl translation catalogue (117 entries)

en: Select opened page
pl: Wybierz otwartą stronę

en: Set alarms and timers, use a stopwatch, and manage world clocks
pl: Ustawiaj alarmy i minutniki, używaj stopera oraz zarządzaj zegarami z innych stron świata

en: © 2020-2024 KDE Community
pl: © 2020-2024 Społeczność KDE

en: Days to repeat:
pl: Dni do powtórzenia:

en: Select Days to Repeat
pl: Wybierz dni do powtórzenia

en: Alarm Name (optional):
pl: Nazwa alarmu (opcjonalnie):

en: Wake Up
pl: Pobudka

en: Ring Duration:
pl: Długość dzwonka:

en: None
pl: Brak

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: %1 minutes
pl: %1 minut

en: Select Ring Duration
pl: Wybierz czas trwania dzwonka

en: 2 minutes
pl: 2 minuty

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Snooze Length:
pl: Długość drzemki:

en: Select Snooze Length
pl: Wybierz długość drzemki

en: Ring Sound:
pl: Dźwięk dzwonka:

en: Default Sound
pl: Domyślny dźwięk

[ctx: Edit alarm page title]
en: Editing %1
pl: Edycja %1

en: New Alarm
pl: Nowy alarm

en: Done
pl: Gotowe

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Snoozed %1 minute | Snoozed %1 minutes
pl[0]: Drzemał %1 minutę
pl[1]: Drzemał %1 minuty
pl[2]: Drzemał %1 minut

[ctx: @action:button]
en: Delete
pl: Usuń

en: Alarms
pl: Alarmy

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have alarm functionality.
pl: Nie znaleziono usługi zegara. Proszę uruchomić kclockd, aby mieć  funkcjonalność alarmu.

en: No alarms configured
pl: Brak ustawionych alarmów

en: Add alarm
pl: Dodaj alarm

en: Deleted %1
pl: Usunięto %1

en: Alarm is ringing
pl: Dzwoni alarm

en: Snooze
pl: Drzemka

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Select Alarm Sound
pl: Wybierz dźwięk dla alarmu

en: Select from files…
pl: Wybierz z pliku...

en: Default
pl: Domyślny

en: Choose an audio
pl: Wybierz dźwięk

en: Audio files (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)
pl: Pliki dźwiękowe (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)

en: All files (*)
pl: Wszystkie pliki (*)

en: Time
pl: Czas

en: Timers
pl: Minutnik

en: Stopwatch
pl: Stoper

en: Only once
pl: Tylko raz

en: Everyday
pl: Każdy dzień

en: Weekdays
pl: Dni powszednie

en: Mon,
pl: Pon,

en: Tue,
pl: Wt,

en: Wed,
pl: Śr,

en: Thu,
pl: Czw,

en: Fri,
pl: Pią,

en: Sat,
pl: Sob,

en: Sun,
pl: Słońce,

en: Clock
pl: Zegar

en: Time Format
pl: Zapis czasu

en: Use System Default
pl: Użyj domyślnych ustawień systemu

en: 12 Hour Time
pl: 12-godzinny format

en: 24 Hour Time
pl: 24-godzinny format

en: About Clock
pl: O Zegarze

en: About KDE
pl: O KDE

en: Reset
pl: Wyzeruj

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Resume
pl: Wznów

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Lap
pl: Międzyczas

en: Lap Time
pl: Czas okrążenia

en: Total
pl: Łącznie

en: No locations found
pl: Nie odnaleziono żadnych lokalizacji

en: Add Location
pl: Dodaj lokalizacje

en: Add
pl: Dodaj

en: <b>Duration:</b>
pl: <b>Czas trwania:</b>

en: hours
pl: godzin

en: minutes
pl: minut

en: seconds
pl: sekund

en: <b>Label:</b>
pl: <b>Etykieta:</b>

en: Timer
pl: Czasomierz

en: <b>Command at timeout:</b>
pl: <b>Polecenie o czasie:</b>

en: optional
pl: opcjonalnie

en: Hide Presets
pl: Ukryj nastawy

en: Show Presets
pl: Pokaż nastawy

en: Toggle Delete
pl: Przełącz usuwanie

en: Create timer
pl: Utwórz czasomierz

en: Save As Preset
pl: Zapisz jako nastawę

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop timer
pl: Zapętl minutnik

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause
pl: Wstrzymaj

[ctx: @info:tooltip]
en: Start
pl: Rozpocznij

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset
pl: Wyzeruj

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
pl: Usuń

en: New Timer
pl: Nowy czasomierz

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have timer functionality.
pl: Nie znaleziono usługi zegara. Proszę uruchomić kclockd, aby mieć funkcjonalność zegara.

en: No timers configured
pl: Brak ustawionych czasomierzy

en: Add timer
pl: Dodaj czasomierz

en: New timer
pl: Nowy czasomierz

en: Delete
pl: Usuń

en: Loop Timer
pl: Zapętl minutnik

en: Timer has finished
pl: Czasomierz zakończył pracę

en: %1 has completed.
pl: %1 zakończył pracę.

en: The timer has completed.
pl: Czasomierz zakończył pracę.

en: %1 hour and 30 minutes ahead
pl: %1 godzina i 30 minut do przodu

en: %1 hours and 30 minutes ahead
pl: %1 godzin i 30 minut do przodu

en: %1 hour ahead
pl: %1 godzina do przodu

en: %1 hours ahead
pl: %1 godzin do przodu

en: %1 hour and 30 minutes behind
pl: %1 godzina i 30 minut do tyłu

en: %1 hours and 30 minutes behind
pl: %1 godzin i 30 minut do tyłu

en: %1 hour behind
pl: %1 godzina do tyłu

en: %1 hours behind
pl: %1 godzin do tyłu

en: Local time
pl: Czas lokalny

en: %1 day | %1 days
pl[0]: %1 dzień
pl[1]: %1 dni
pl[2]: %1 dni

en:  and
pl: oraz

en: %1 hour | %1 hours
pl[0]: %1 godzina
pl[1]: %1 godziny
pl[2]: %1 godzin

en: %1 minute | %1 minutes
pl[0]: %1 minuta
pl[1]: %1 minuty
pl[2]: %1 minut

en: Alarm will ring in under a minute
pl: Alarm zadzwoni za mniej niż minutę

en: Alarm will ring in %1
pl: Alarm zadzwoni za %1
