kclock - en to lt translation catalogue (125 entries)

en: Select opened page
lt: Pasirinkite atveriamą puslapį

en: Set alarms and timers, use a stopwatch, and manage world clocks
lt: Nustatykite žadintuvus ir laikmačius, naudokite chronometrą ir tvarkykite pasaulio laikrodžius

en: © 2020-2024 KDE Community
lt: © 2020–2024 KDE bendruomenė

en: Days to repeat:
lt: Dienos, kuriomis kartoti:

en: Select Days to Repeat
lt: Pažymėkite dienas, kuriomis kartoti

en: Alarm Name (optional):
lt: Žadintuvo pavadinimas (nebūtina):

en: Wake Up
lt: Keltis

en: Ring Duration:
lt: Skambučio trukmė:

en: None
lt: Nėra

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: %1 minutes
lt: %1 min.

en: Select Ring Duration
lt: Pasirinkite skambučio trukmę

en: 2 minutes
lt: 2 minutės

en: 5 minutes
lt: 5 minutės

en: 10 minutes
lt: 10 minučių

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: 30 minutes
lt: 30 minučių

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: Snooze Length:
lt: Snaudimo trukmė:

en: Select Snooze Length
lt: Pasirinkite snaudimo trukmę

en: Ring Sound:
lt: Skambučio garsas:

en: Default Sound
lt: Numatytasis garsas

en: Alarm
lt: Žadintuvas

[ctx: Edit alarm page title]
en: Editing %1
lt: Taisomas %1

en: New Alarm
lt: Naujas žadintuvas

en: Done
lt: Atlikta

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Snoozed %1 minute | Snoozed %1 minutes
lt[0]: Nusnausta %1 minutei
lt[1]: Nusnausta %1 minutėms
lt[2]: Nusnausta %1 minučių
lt[3]: Nusnausta %1 minutei

[ctx: @action:button]
en: Delete
lt: Ištrinti

en: Alarms
lt: Žadintuvai

en: Edit
lt: Taisyti

en: Settings
lt: Nuostatos

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have alarm functionality.
lt: Nerasta laikrodžio tarnybos. Paleiskite kclockd, kad galėtumėte naudotis žadintuvo funkcionalumu.

en: No alarms configured
lt: Nėra sukonfigūruotų žadintuvų

en: Add alarm
lt: Pridėti žadintuvą

en: alarm
lt: žadintuvas

en: Deleted %1
lt: Ištrintas %1

en: Alarm is ringing
lt: Skambina žadintuvas

en: Snooze
lt: Snausti

en: Dismiss
lt: Atmesti

en: Select Alarm Sound
lt: Pasirinkite žadintuvo garsą

en: Select from files…
lt: Pasirinkti iš failų…

en: Default
lt: Numatytasis

en: Choose an audio
lt: Pasirinkite garso įrašą

en: Audio files (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)
lt: Garso įrašo failai (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)

en: All files (*)
lt: Visi failai (*)

en: Time
lt: Laikas

en: Timers
lt: Laikmačiai

en: Stopwatch
lt: Chronometras

en: Only once
lt: Tik kartą

en: Everyday
lt: Kasdieną

en: Weekdays
lt: Šiokiadieniais

en: Mon,
lt: Pir,

en: Tue,
lt: Ant,

en: Wed,
lt: Tre,

en: Thu,
lt: Ket,

en: Fri,
lt: Pen,

en: Sat,
lt: Šeš,

en: Sun,
lt: Sek,

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Use System Default
lt: Naudoti sistemos numatytąjį

en: 12 Hour Time
lt: 12 valandų laikas

en: 24 Hour Time
lt: 24 valandų laikas

en: About Clock
lt: Apie laikrodį

en: About KDE
lt: Apie KDE

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Resume
lt: Pratęsti

en: Start
lt: Paleisti

en: Lap
lt: Ratas

en: Lap Time
lt: Rato laikas

en: Total
lt: Iš viso

en: No locations found
lt: Nerasta vietų

en: Add Location
lt: Pridėti vietą

en: Add
lt: Pridėti

en: 1 m
lt: 1 min.

en: 5 m
lt: 5 min.

en: 10 m
lt: 10 min.

en: 15 m
lt: 15 min.

en: 30 m
lt: 30 min.

en: 1 h
lt: 1 val.

en: <b>Duration:</b>
lt: <b>Trukmė:</b>

en: hours
lt: valandos

en: minutes
lt: minutės

en: seconds
lt: sekundės

en: <b>Label:</b>
lt: <b>Etiketė:</b>

en: Timer
lt: Laikmatis

en: <b>Command at timeout:</b>
lt: <b>Komanda pasibaigus laikui:</b>

en: optional
lt: nebūtina

en: Hide Presets
lt: Slėpti išankstines nuostatas

en: Show Presets
lt: Rodyti išankstines nuostatas

en: Toggle Delete
lt: Perjungti ištrynimą

en: Create timer
lt: Sukurti laikmatį

en: Save As Preset
lt: Įrašyti kaip išankstinę nuostatą

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop timer
lt: Kartoti laikmatį

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: @info:tooltip]
en: Start
lt: Paleisti

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset
lt: Atstatyti

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
lt: Ištrinti

en: New Timer
lt: Naujas laikmatis

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have timer functionality.
lt: Nerasta laikrodžio tarnybos. Paleiskite kclockd, kad galėtumėte naudotis laikmačio funkcionalumu.

en: No timers configured
lt: Nėra sukonfigūruotų laikmačių

en: Add timer
lt: Pridėti laikmatį

en: New timer
lt: Naujas laikmatis

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Loop Timer
lt: Kartoti laikmatį

en: Timer has finished
lt: Pasibaigė nustatyto laikmačio laikas

en: %1 has completed.
lt: %1 laikas pasibaigė.

en: The timer has completed.
lt: Pasibaigė nustatyto laikmačio laikas.

en: %1 hour and 30 minutes ahead
lt: %1 val. ir 30 min. skuba

en: %1 hours and 30 minutes ahead
lt: %1 val. ir 30 min. skuba

en: %1 hour ahead
lt: %1 val. skuba

en: %1 hours ahead
lt: %1 val. skuba

en: %1 hour and 30 minutes behind
lt: %1 val. ir 30 min. atsilieka

en: %1 hours and 30 minutes behind
lt: %1 val. ir 30 min. atsilieka

en: %1 hour behind
lt: %1 val. atsilieka

en: %1 hours behind
lt: %1 val. atsilieka

en: Local time
lt: Vietinis laikas

en: %1 day | %1 days
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

en:  and
lt:  ir

en: %1 hour | %1 hours
lt[0]: %1 valanda
lt[1]: %1 valandos
lt[2]: %1 valandų
lt[3]: %1 valanda

en: %1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutė
lt[1]: %1 minutės
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutė

en: Alarm will ring in under a minute
lt: Žadintuvas skambės po mažiau nei minutės

en: Alarm will ring in %1
lt: Žadintuvas skambės po %1
