kclock - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Alarm
eu: Alarma

en: View
eu: Ikuspegia

en: Dismiss
eu: Baztertu

en: Snooze
eu: Kuluxka

[ctx: @info]
en: Alarm: <shortcut>%1 %2</shortcut>
eu: Alarma: <shortcut>%1 %2</shortcut>

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
eu: Erabilgarri badago, ez erabili PowerDevil alarmetarako

en: © 2020-2022 KDE Community
eu: © 2020-2022 KDE Komunitatea

en: Timer complete
eu: Denbora bete da

en: Your timer %1 has finished!
eu: Zure %1 tenporizadoreak amaitu du!

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
eu: Baimendu erloju prozesua atzeko planoan egoten eta abioan abiaraztea.
