discover - en to my translation catalogue (284 entries)

en: Unknown
my: မသိ

en: Error while submitting usefulness: %1
my: အသုံးဝင်မှုတင်ပြရာတွင်အခက်အခဲဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်- %1

en: Error while submitting review: %1
my: သုံးသပ်ချက်တင်ပြရာတွင်အခက်အခဲဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်- %1

[ctx: Category]
en: Dummy Category
my: အတု အမျိုးအစား

[ctx: Category]
en: dummy
my: အတု

[ctx: Category]
en: dummy addons
my: အတု အက်အွန်များ

[ctx: Category]
en: dummy 1
my: အတု ၁

[ctx: Category]
en: dummy with stuff
my: အတုပစ္စည်း

[ctx: Category]
en: dummy 2.1
my: အတု ၂.၁

[ctx: Category]
en: dummy with quite some stuff
my: အတုပစ္စည်းများ

[ctx: Category]
en: dummy 3
my: အတု ၃

[ctx: Category]
en: dummy 4
my: အတု ၄

[ctx: Category]
en: Accessories
my: အသုံးဆောင်များ

[ctx: Category]
en: Accessibility
my: သုံးရန်လွယ်ကူစေသည်များ

[ctx: Category]
en: Developer Tools
my: ပရိုဂရမ်မာသုံးကိရိယာများ

[ctx: Category]
en: Debugging
my: ဒီဘက်ဂင်

[ctx: Category]
en: Graphic Interface Design
my: ဂရပ်ဖစ်အင်တာဖေ့စ်ဒီဇိုင်း

[ctx: Category]
en: IDEs
my: အိုင်ဒီအီးများ

[ctx: Category]
en: Localization
my: မြန်မာမှုပြုခြင်း သို့ ဒေသခံမှုပြုခြင်း

[ctx: Category]
en: Profiling
my: ပရိုဖိုင်လင်း

[ctx: Category]
en: Web Development
my: ဝက်ဘ်ဆိုက်ရေးသားမှုဆိုင်ရာ

[ctx: Category]
en: Education
my: ပညာရေး

[ctx: Category]
en: Science and Engineering
my: သိပ္ပံနှင့်အင်ဂျင်နီယာပညာ

[ctx: Category]
en: Astronomy
my: နက္ခတ္တဗေဒ

[ctx: Category]
en: Biology
my: ဇီဝဗေဒ

[ctx: Category]
en: Chemistry
my: ဓာတုဗေဒ

[ctx: Category]
en: Computer Science and Robotics
my: ကွန်ပြူတာသိပ္ပံနှင့်စက်ရုပ်ဆိုင်ရာနည်းပညာ

[ctx: Category]
en: Electronics
my: အီလက်ထရောနစ်

[ctx: Category]
en: Engineering
my: အင်ဂျင်နီယာပညာ

[ctx: Category]
en: Geography
my: ပထဝီ

[ctx: Category]
en: Geology
my: ဘူမိဗေဒ

[ctx: Category]
en: Mathematics
my: သင်္ချာ

[ctx: Category]
en: Physics
my: ရူပဗေဒ

[ctx: Category]
en: Games
my: ဂိမ်းများ

[ctx: Category]
en: Arcade
my: အာကိတ်

[ctx: Category]
en: Board Games
my: ဘုတ်ပြားတင်ဂိမ်းများ

[ctx: Category]
en: Card Games
my: ကတ်ဂိမ်းများ

[ctx: Category]
en: Puzzles
my: ပဟေဠိဂိမ်းများ

[ctx: Category]
en: Role Playing
my: ဇာတ်ကောင်နေရာမှခံစား၍ဆော့ရသော ဂိမ်းများ

[ctx: Category]
en: Simulation
my: သရုပ်သကန် ဂိမ်းများ

[ctx: Category]
en: Strategy
my: မဟာဗျူဟာဂိမ်းများ

[ctx: Category]
en: Sports
my: အားကစားဂိမ်းများ

[ctx: Category]
en: Action
my: အက်ရှင်ဂိမ်းများ

[ctx: Category]
en: Emulators
my: အီမျူလေတာများ

[ctx: Category]
en: Graphics
my: ဂရပ်ဖစ်

[ctx: Category]
en: 3D
my: ၃ဒီ

[ctx: Category]
en: Drawing
my: ပုံဆွဲ

[ctx: Category]
en: Painting and Editing
my: ပန်းချီရေးဆွဲတည်းဖြတ်မှုဆိုင်ရာ

[ctx: Category]
en: Photography
my: ဓာတ်ပုံပညာ

[ctx: Category]
en: Publishing
my: ထုတ်ဝေမှုဆိုင်ရာ

[ctx: Category]
en: Scanning and OCR
my: စကန်ဖတ်ခြင်းနှင့် အိုစီအာ

[ctx: Category]
en: Viewers
my: ပုံကြည့်ကိရိယာများ

[ctx: Category]
en: Internet
my: အင်တာနက်

[ctx: Category]
en: Chat
my: အာလာပသလ္လာပ

[ctx: Category]
en: File Sharing
my: ဖိုင်လ်ဝေမျှမှုဆိုင်ရာ

[ctx: Category]
en: Mail
my: မေးလ်

[ctx: Category]
en: Web Browsers
my: ဝက်ဘ်ဘရောက်ဇာများ

[ctx: Category]
en: Multimedia
my: မီဒီယာအစုံ

[ctx: Category]
en: Audio and Video Editors
my: အော်ဒီယိုနှင့်ဗီဒီယိုတည်းဖြတ်ကိရိယာများ

[ctx: Category]
en: Audio Players
my: အော်ဒီယိုနားဆင်ရန်ကိရိယာများ

[ctx: Category]
en: Video Players
my: ဗီဒီယိုကြည့်ရန် ကိရိယာများ

[ctx: Category]
en: CD and DVD
my: စီဒီနှင့်ဒီဗီဒီ

[ctx: Category]
en: Office
my: ရုံးသုံးကိရိယာများ

[ctx: Category]
en: System Settings
my: စစ်စတမ်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Local bundle
my: စက်တွင်းအထုပ်

en: Malformed appstream url '%1'
my: ပုံပျက်-အပ်စထရင်း-ယူအာအယ်လ် '%1'

en: Retrieving size information
my: အရွယ်အစားအချက်အလက်ရယူနေသည်

en: Add Flathub
my: ဖလက်ဟပ်ဘ် ထည့်သွင်းမည်

en: Makes it possible to easily install the applications listed in https://flathub.org
my: ယင်းသည် https://flathub.org တွင် ပြထားသော အပ္ပလီကေးရှင်းများကို အလွယ်တကူ တပ်ဆင်နိုင်စေသည်

en: Could not add the source %1
my: ပရိုဂရမ်ဇစ်မြစ် %1 ကို မထည့်သွင်းနိုင်ပါ

en: Removing '%1'
my: '%1' ကိုဖယ်ရှားနေသည်

en: To remove this repository, the following applications must be uninstalled:<ul><li>%1</li></ul>
my: ဤရီပိုစစ်တိုရီကို ဖယ်ရှာရန် အောက်ပါအပ္ပလီကေးရှင်းများကို ဖယ်ရှားပစ်ရမည်-<ul><li>%1</li></ul>

en: Failed to remove %1 remote repository: %2
my: %1 အဝေးရီပိုစစ်တိုရီ ကိုမဖယ်ရှားနိုင်ခဲ့ပါ - %2

en: Could not find %1
my: %1ကိုရှာမတွေ့ခဲ့ပါ

en: %1 (user)
my: %1 (အသုံးပြုသူ)

en: Enter a Flatpak repository URI (*.flatpakrepo):
my: ဖလက်ပတ်ခ် ရီပိုစစ်တိုရီ ယူအာအိုင် (*.flatpakrepo) ရေးသွင်းပါ-

en: Adding remote '%1' in %2 from %3
my: %3 မှ %2 တွင် အဝေး '%1' ထည့်သွင်းနေသည်

en: The remote %1 require that you accept their license:
     %2
my: အဝေး %1 က သင်အနေဖြင့် ယင်းတို့၏လိုင်စင်ကို လက်ခံရန် လိုအပ်သည်။
    %2

en: Review EULA
my: အီးယူအယ်အေ ကိုသုံးသပ်မည်

en: Backend %1 took too long to initialize
my: အုတ်မြစ်ပရိုဂရမ် %1 သည် စတင်ရန် အချိန်အရမ်းကြာနေသည်။

en: Applications
my: အပ္ပလီကေးရှင်းများ

en: Plasma Addons
my: ပလက်စမာ အက်အွန်များ

en: Application Addons
my: အပ္ပလီကေးရှင်း အက်အွန်များ

en: Network error in backend %1: %2
my: %1 အုတ်မြစ်ပရိုဂရမ်တွင် ဆ.သ.ရ-ကွန်ရက်ဆိုင်ရာအမှား %2 ဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်

en: Too many requests sent to the server for backend %1. Please try again in a few minutes.
my: အုတ်မြစ်ပရိုဂရမ် %1 အတွက် ဆာဗာသို့ တောင်းခံမှု အများအပြားပို့ခဲ့ပြီးဖြစ်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ခေတ္တခဏစောင့်ဆိုင်းပြီးမှ ပြန်ကြိုးစားပါ။

en: Invalid %1 backend, contact your distributor.
my: မမှန်ကန်သော %1 အုတ်မြစ်ပရိုဂရမ်ဖြစ်သည်။ ဖြန့်ဝေသူထံ ဆက်သွယ်ပါ။

en: Unhandled error in %1 backend. Contact your distributor.
my: %1 အုတ်မြစ်ပရိုဂရမ်တွင် မကိုင်တွယ်ခဲ့သော အမှားဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်။ ဖြန့်ဝေသူထံ ဆက်သွယ်ပါ။

en: Wrong KNewStuff URI: %1
my: မှားနေသော ကေနယူးစတပ်ဖ် ယူအာအိုင်- %1

en: Log in information for %1
my: %1အတွက် အချက်အလက်

en: Cannot launch %1
my: %1 ကိုမလွှင့်တင်နိုင်ပါ

[ctx: Category]
en: Plasma Addons
my: ပလက်စမာ အက်အွန်များ

[ctx: Category]
en: Plasma Widgets
my: ပလက်စမာ ဝစ်ဂတ်များ

[ctx: Category]
en: Fonts
my: ဖောင့်များ

en: Please make sure that Appstream is properly set up on your system
my: ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏စစ်စတမ်တွင် အပ်စထရင်းအား မှန်ကန်စွာပြင်ဆင်ပါ

en: Cannot remove '%1'
my: '%1' ကိုမဖယ်ရှားနိုင်ပါ

en: Out of memory
my: မန်မိုရီကုန်ပြီ

en: No network connection available
my: အင်တာနက်မရှိပါ

en: Operation not supported
my: လုပ်မရပါ

en: Internal error
my: စနစ်အတွင်းပိုင်းဆိုင်ရာအမှား

en: GPG failure
my: ဂျီပီဂျီ ရှုံးနိမ့်မှု

en: PackageID invalid
my: ပတ်ကေ့ချ်အိုင်ဒီ မမှန်ပါ

en: Package not installed
my: ပတ်ကေ့ချ် မတပ်ဆင်ဖြစ်ခဲ့ပါ

en: Package not found
my: ပတ်ကေ့ချ် ရှာမတွေ့ပါ

en: Package is already installed
my: ပတ်ကေ့ချ်ကို တပ်ဆင်ပြီးဖြစ်သည်

en: Package download failed
my: ပတ်ကေ့ချ်ဒေါင်းလုတ်ဆွဲမှုမအောင်မြင်ခဲ့ပါ

en: Package group not found
my: ပတ်ကေ့ချ်အုပ်စုရှာမတွေ့ပါ

en: Package group list invalid
my: ပတ်ကေ့ချ်အုပ်စုစာရင်း မမှန်ပါ

en: Dependency resolution failed
my: မှီခိုပရိုဂရမ်ဖြေရှင်းချက် မအောင်မြင်ခဲ့ပါ

en: Filter invalid
my: စစ်ထုတ်မှုမမှန်ပါ

en: Transaction failure
my: လွှဲပြောင်းမှု မအောင်မြင်

en: Transaction canceled
my: လွှဲပြောင်းမှု ပယ်ဖျက်ခဲ့သည်

en: No Cache available
my: ကတ့်ချ် မရှိပါ

en: Cannot find repository
my: ရီပိုစစ်တိုရီကို မရှာနိုင်ပါ

en: Cannot remove system package
my: စစ်စတမ်ပတ်ကေ့ချ်ကို မဖယ်ရှားနိုင်ပါ

en: The PackageKit daemon has crashed
my: ပတ်ကေ့ချ်ကစ် နောက်ကွယ်လုပ်ဆောင်ချက် ရပ်တန့်သွားခဲ့သည်

en: Initialization failure
my: စတင်ခြင်း ရှုံးနိမ့်မှု

en: Failed to finalize transaction
my: လွှဲပြောင်းမှုအဆုံးသတ်ရန်ကျရှုံးခဲ့သည်

en: Config parsing failed
my: ကွန်ဖစ် ပေးချက်ရယူမှု ကျရှုံးခဲ့သည်

en: Cannot cancel transaction
my: လွှဲပြောင်းမှု မပယ်ဖျက်နိုင်ခဲ့ပါ

en: Cannot obtain lock
my: သော့ကို မရယူနိုင်ခဲ့ပါ

en: No packages to update
my: အပ်ဒိတ်တင်ရမည့် ပတ်ကေ့ချ်မရှိပါ

en: Cannot write repo config
my: ရီပို ကွန်ဖစ်ဖိုင်လ် မရေးနိုင်ပါ

en: Local install failed
my: စက်တွင်းတပ်ဆင်ခြင်း မအောင်မြင်ပါ

en: Bad GPG signature found
my: မကောင်းသော ဂျီပီဂျီ လက်မှတ်ကို တွေ့ခဲ့သည်

en: No GPG signature found
my: မည်သည့် ဂျီပီဂျီ လက်မှတ်မှ မတွေ့ပါ

en: Cannot install source package
my: ဇစ်မြစ်ပတ်ကေ့ချ်ကို မတပ်ဆင်နိုင်ပါ

en: Repo configuration error
my: ရီပို ပြင်ဆင်ထားမှုဆိုင်ရာ အမှား

en: No license agreement
my: လိုင်စင်သဘောတူညီချက်မရှိပါ

en: File conflicts found
my: ဖိုင်လ် ဆိုင်ရာအငြင်းပွားဖွယ် တွေ့ရှိသည်

en: Package conflict found
my: ပတ်ကေ့ချ် ဆိုင်ရာအငြင်းပွားဖွယ် တွေ့ရှိသည်

en: Repo not available
my: ရီပို သုံး၍မရသေးပါ

en: Invalid package file
my: မမှန်ကန်သော ပတ်ကေ့ချ်ဖိုင်လ်

en: Package install blocked
my: ပတ်ကေ့ချ်တပ်ဆင်ခြင်း ပိတ်ပင်ခံခဲ့ရသည်

en: Corrupt package found
my: ပျက်စီးနေသော ပတ်ကေ့ချ် ရှာတွေ့ခဲ့သည်

en: All packages already installed
my: ပတ်ကေ့ချ်အားလုံးတပ်ဆင်ပြီးဖြစ်သည်

en: File not found
my: ဖိုင်လ်မတွေ့ပါ

en: No more mirrors available
my: အရံများ မရှိတော့ပါ

en: No distro upgrade data
my: ဒစ်စထရို အပ်ဂရိတ် ဒေတာ မရှိပါ

en: Incompatible architecture
my: ကိုက်ညီမှုမရှိသော ကွန်ပြူတာဖွဲ့စည်းပုံအခြေခံ

en: No space on device left
my: စက်တွင် နေရာလွတ်မကျန်တော့ပါ

en: A media change is required
my: မီဒီယာပြောင်းလဲရန်လိုသည်

en: You have no authorization to execute this operation
my: ဤလုပ်ဆောင်ချက်ကို ဆောင်ရွက်ရန် သင်၌ အခွင့်မရှိပါ

en: Update not found
my: အပ်ဒိတ်ရှာမတွေ့ပါ

en: Cannot install from unsigned repo
my: မယုံကြည်ရသော ရီပိုမှ မတပ်ဆင်နိုင်ပါ

en: Cannot update from unsigned repo
my: မယုံကြည်ရသော ရီပိုမှ အပ်ဒိတ်များ မတပ်ဆင်နိုင်ပါ

en: Cannot get file list
my: ဖိုင်လ်စာရင်း မရယူနိုင်ပါ

en: Cannot get requires
my: လိုအပ်သည်များ မရယူနိုင်ပါ

en: Cannot disable repository
my: ရီပိုစစ်တိုရီကို မပိတ်နိုင်ပါ

en: Restricted download detected
my: ဒေါင်းလုတ်ဆွဲမှုကန့်သတ်ထားခြင်းတွေ့ရှိရသည်

en: Package failed to configure
my: ပတ်ကေ့ချ်ကို မပြင်ဆင်နိုင်ခဲ့ပါ

en: Package failed to build
my: ပတ်ကေ့ချ်ကို မဆောက်နိုင်ခဲ့ပါ

en: Package failed to install
my: ပတ်ကေ့ချ်ကို မတပ်ဆင်နိုင်ခဲ့ပါ

en: Package failed to remove
my: ပတ်ကေ့ချ်ကို မဖယ်ရှားနိုင်ခဲ့ပါ

en: Update failed due to running process
my: ဆောင်ရွက်ဆဲအလုပ်များကြောင့် အပ်ဒိတ်တင်ခြင်းမအောင်မြင်ခဲ့ပါ

en: The package database changed
my: ပတ်ကေ့ချ်ဒေတာဘေ့စ် ပြောင်းလဲသွားပြီ

en: The provided type is not supported
my: ပေးခဲ့သော အမျိုးအစားကို လုပ်မရပါ

en: Install root is invalid
my: Rootအဖြစ်တပ်ဆင်ခြင်းသည် မမှန်ကန်ပါ

[ctx: Failed to sync your Linux distro repositories or other sources of packages]
en: Cannot fetch sources
my: ပရိုဂရမ်စာရင်းများ မရယူနိုင်ခဲ့ပါ

en: Canceled priority
my: ဦးစားပေးမှု ပယ်ဖျက်ခဲ့သည်

en: Unfinished transaction
my: မပြီးပြတ်သေးသော လွှဲပြောင်းမှု

en: Lock required
my: သော့ခတ်ရန်လိုအပ်သည်

en: Unknown error %1.
my: မသိသောအမှား %1။

en: '%1' was changed and suggests to be restarted.
my: '%1' ပြောင်းလဲသွားသောကြောင့် စစ်စတမ်ကို ပြန်လည်စတင်စေလိုသည်။

en: A change by '%1' suggests your session to be restarted.
my: '%1' ပြောင်းလဲသွားသောကြောင့် လုပ်ငန်းဆောင်ရွက်မှုခန်းကို ပြန်လည်စတင်စေလိုသည်။

en: '%1' was updated for security reasons, a restart of the session is recommended.
my: လုံခြုံရေးအရ '%1'ကို အပ်ဒိတ်တင်ခဲ့သည်။ လုပ်ငန်းဆောင်ရွက်မှုခန်း ပြန်စတင်ရန်လိုသည်။

en: '%1' was updated for security reasons, a restart of the system is recommended.
my: လုံခြုံရေးအရ '%1'ကို အပ်ဒိတ်တင်ခဲ့သည်။ စစ်စတမ်ကို ပြန်စတင်ပါ။

en: A change by '%1' suggests your system to be restarted.
my: '%1' ပြောင်းလဲသွားသောကြောင့် စစ်စတမ်ကို ပြန်လည်စတင်စေလိုသည်။

en: The application will have to be restarted.
my: အပ္ပလီကေးရှင်းကို ပြန်စတင်ရန်လိုသည်။

en: The session will have to be restarted
my: ဆက်ရှင်ကို ပြန်စတင်ရန်လိုသည်

en: The system will have to be restarted.
my: စစ်စတမ်ကို ပြန်စတင်ရန်လိုသည်။

en: For security, the session will have to be restarted.
my: လုံခြုံရေးအရ လုပ်ငန်းဆောင်ရွက်မှုခန်းကို ပြန်စတင်ရန်လိုသည်

en: For security, the system will have to be restarted.
my: လုံခြုံရေးအရ စစ်စတမ်ကို ပြန်စတင်ရန်လိုသည်။

en: Waiting…
my: စောင့်ဆိုင်းနေသည်...

en: Refreshing Cache…
my: ကတ့်ချ်ဆိုင်ရာအချက်အလက်အသစ်ရယူနေသည်

en: Setup…
my: စီစဥ်မည်...

en: Processing…
my: လုပ်ဆောင်နေသည်...

en: Remove…
my: ဖယ်ရှားမည်...

en: Downloading…
my: ဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်...

en: Installing…
my: တပ်ဆင်နေသည်…

en: Updating…
my: အပ်ဒိတ်တင်နေသည်

en: Cleaning up…
my: ရှင်းနေသည်...

en: Resolving dependencies…
my: မှီခိုပရိုဂရမ်များ ဖြေရှင်းနေသည်

en: Checking signatures…
my: လက်မှတ်များ စစ်ဆေးနေသည်...

en: Test committing…
my: ပေးအပ်မှုကိုစစ်ဆေးမည်...

en: Committing…
my: ပေးအပ်နေသည်...

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ

en: Canceled
my: ပယ်ဖျက်ခဲ့သည်

en: Waiting for lock…
my: သော့ကိုစောင့်ဆိုင်းနေသည်...

en: Waiting for authorization…
my: ခွင့်ပြုချက်ရရန်စောင့်ဆိုင်းနေသည်...

en: Copying files…
my: ဖိုင်လ်များကူးယူနေသည်...

en: Unknown Status
my: အခြေအနေဘာမှန်းမသိ

en: We are waiting for something.
my: တစ်စုံတစ်ခုကိုစောင့်ဆိုင်းနေသည်။

en: Setting up transaction…
my: လွဲပြောင်းမှုကို ပြင်ဆင်နေသည်...

en: The transaction is currently working…
my: လုပ်နေသည်...

en: The transaction is currently removing packages…
my: ပတ်ကေ့ချ်များဖယ်ရှားနေသည်...

en: The transaction is currently downloading packages…
my: ပတ်ကေ့ချ်များဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်...

en: The transactions is currently installing packages…
my: ပတ်ကေ့ချ်များတပ်ဆင်နေသည်...

en: The transaction is currently updating packages…
my: ပတ်ကေ့ချ်များအပ်ဒိတ်တင်နေသည်

en: The transaction is currently cleaning up…
my: ရှင်းနေသည်...

en: The transaction is currently resolving the dependencies of the packages it will install…
my: တပ်ဆင်မည့် ပတ်ကေ့ချ်များ၏ မှီခိုပရိုဂရမ်များကို ဖြေရှင်းနေသည်...

en: The transaction is currently checking the signatures of the packages…
my: ပတ်ကေ့ချ်များ၏လက်မှတ်များကို စစ်ဆေးနေသည်...

en: The transaction is currently testing the commit of this set of packages…
my: ပတ်ကေ့ချ်အစုများ ပေးအပ်မှုကို စစ်ဆေးနေသည်...

en: The transaction is currently committing its set of packages…
my: ပတ်ကေ့ချ်အစုများကို ပေးအပ်နေသည်...

en: The transaction has finished!
my: ပြီးပါပြီ။

en: The transaction was canceled
my: ပယ်ဖျက်ခဲ့သည်

en: The transaction is currently waiting for the lock…
my: သော့ကိုစောင့်ဆိုင်းနေသည်...

en: Waiting for the user to authorize the transaction…
my: အသုံးပြုသူအတည်ပြုရန် စောင့်ဆိုင်းနေသည်...

en: The transaction is currently copying files…
my: ဖိုင်လ်များကူးယူနေသည်...

en: Currently refreshing the repository cache…
my: ကတ့်ချ်ဆိုင်ရာအချက်အလက်အသစ်ရယူနေသည်

en: Unknown status %1.
my: အခြေအနေဘာမှန်းမသိ %1။

[ctx: update state]
en: Stable
my: တည်ငြိမ်

[ctx: update state]
en: Unstable
my: မတည်ငြိမ်

[ctx: update state]
en: Testing
my: စမ်းသပ်ဆဲ

en: Installed
my: တပ်ဆင်ပြီး

en: Not Installed
my: မတပ်ဆင်ရသေး

en: Low
my: အနည်းအကျဥ်း

en: Enhancement
my: စွမ်းဆောင်ရည်မြင့်တင်မှု

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Bugfix
my: ဆော့ဖ်ဝဲလ်ပြစ်ချက်ပြင်ဆင်မှု

en: Important
my: အရေးကြီး

en: Security
my: လုံခြုံရေးဆိုင်ရာ

en: Blocked
my: ပိတ်ပင်ခဲ့သည်

en: Downloading
my: ဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်

en: Updating
my: အပ်ဒိတ်တင်နေသည်

en: Installing
my: တပ်ဆင်နေသည်

en: Removing
my: ဖယ်ရှားနေသည်

en: Cleanup
my: ရှင်းမည်

en: Obsoleting
my: ခေတ်ကုန်

en: Collection Installed
my: စုစည်းမှုတပ်ဆင်ပြီး

en: Collection Available
my: စုစည်းမှုရရှိပါပြီ

en: Reinstalling
my: ပြန်လည်တပ်ဆင်နေသည်

en: Downgrading
my: ဗားရှင်းချနေသည်

en: Preparing
my: ပြင်ဆင်နေသည်

en: Decompressing
my: ဖိုင်လ်ချုံ့ထားသည်ကိုပြန်လျော့နေသည်

en: Untrusted
my: မယုံကြည်ရသော

en: Trusted
my: ယုံကြည်ရသော

en: Unavailable
my: မရရှိသေး

en: Failed to update %1 package
    %2 | Failed to update %1 packages
    %2
my[0]: ပတ်ကေ့ချ် %1ခု ကိုအပ်ဒိတ်မတင်နိုင်ခဲ့ပါ
    %2

[ctx: @action:button]
en: Open Discover
my: ဒစ်(စ)ကာဗာ ဖွင့်မည်

[ctx: @action:button]
en: Repair System
my: စစ်စတမ်ကို ပြန်ပြင်မည်

en: Repair Failed
my: ပြန်ပြင်မှုမအောင်မြင်ပါ

[ctx: @info]
en: %1<nl/>Please report this error to your distribution.
my: %1<nl/>ကျေးဇူးပြု၍ ဤအမှားကို သင်၏ဒစ်စထရီဗျူးရှင်းထံ တင်ပြပါ။

en: Offline Updates
my: အော့ဖ်လိုင်း အပ်ဒိတ်များ

en: Successfully updated %1 package | Successfully updated %1 packages
my[0]: ပတ်ကေ့ချ် %1ခု ကိုအောင်မြင်စွာအပ်ဒိတ်တင်နိုင်ခဲ့သည်

[ctx: comma separating package names]
en: ,
my: ၊

en: Obsoletes:
my: အသုံးမလို -

en: Release Notes:
my: ထုတ်လွှင့်မှုဆိုင်ရာမှတ်စုများ -

en: Update State:
my: အပ်ဒိတ်အခြေအနေ -

en: Restart:
my: ပြန်စတင်မှု -

en: Vendor:
my: ရောင်းချသူ -

en: %2 (plus %1 dependency) | %2 (plus %1 dependencies)
my[0]: %2 (အပေါင်း %1 မှီခိုပရိုဂရမ်)

en: Repository URL:
my: ရီပိုစစ်တိုရီယူအာအယ် -

en: System upgrade
my: စစ်စတမ် အပ်ဂရိတ်

en: Present
my: လက်ရှိ

en: Future
my: အနာဂတ်

en: The following packages will be removed by the update:<ul><li>%1</li></ul><br/>in order to install:<ul><li>%2</li></ul>
my: အောက်ပါပတ်ကေ့ချ်များကို အပ်ဒိတ် <ul><li>%2</li></ul> တင်ရန် ဖယ်ရှားမည်-<ul><li>%1</li></ul><br/>

en: Media Change of type '%1' is requested.
    %2
my: မီဒီယာပြောင်းလဲမှုအမျိုးအစား '%1' ကိုတောင်းဆိုထားသည်။
    %2

en: Accept EULA
my: အီးယူအယ်အေ လက်ခံမည်

en: The package %1 and its vendor %2 require that you accept their license:
     %3
my: ပတ်ကေ့ချ် %1 နှင့် ၎င်း၏ရောင်းချသူ %2 က သင်ကိုလိုင်စင်အားလက်ခံရန် လိုအပ်သည်။
    %3

en: Missing signature for %1 in %2
my: %2 တွင် %1 အတွက် လက်မှတ်ပျောက်နေသည်

en: Do you trust the following key?
    
    Url: %1
    User: %2
    Key: %3
    Fingerprint: %4
    Timestamp: %4
my: သင် အောက်ပါကီးများကို ယုံကြည်ပါသလား။
    
    ယူအာအယ် - %1
    အသုံးပြုသူ - %2
    ကီး - %3
    လက်ဗွေရာ - %4
    အချိန်တံဆိပ် - %4

en: Confirm package removal
my: ပတ်ကေ့ချ်ဖယ်ရှားမှု အတည်ပြုမည်

en: This action will also remove the following package:
    %2 | This action will also remove the following packages:
    %2
my[0]: ဤလုပ်ဆောင်ချက်သည် အောက်ပါပတ်ကေ့ချ်များကို ဖယ်ရှားမည်-
    %2

[ctx: Category]
en: Operating System
my: မောင်းနှင်စနစ်

en: GPL and other licenses
my: ဂျီပီအယ်နှင့်အခြားလိုင်စင်များ

en: Snap
my: စနပ်

en: This Snap application is not compatible with security sandboxing and will have full access to this computer. Install it anyway?
my: ဤစနပ်အပ္ပလီကေးရှင်းသည် သီးသန့်ကန့်ထားခြင်း မရှိဘဲ သင်၏ကွန်ပြူတာကို အပြည့်အဝအသုံးပြုခွင့်ရရှိလိမ့်မည်။ ၎င်းကို ဘာဖြစ်ဖြစ်တပ်ဆင်မှာလား။

en: List all the backends we'll want to have loaded, separated by comma ','.
my: အသုံးပြုလိုသော အုတ်မြစ်ပရိုဂရမ်များအားလုံးကို '၊' ခြားပြီး ရိုက်သွင်းပါ

en: Broken
my: ပျက်နေသည်

en: Available
my: ရရှိနိုင်သော

en: Upgradeable
my: အပ်ဒိတ်တင်၍ရသော

en: Launch
my: လွှင့်တင်မည်

en: Updates
my: အပ်ဒိတ်များ

[ctx: @label Download rate]
en: %1/s
my: %1/စက္ကန့်

[ctx: @info:status]
en: Starting
my: စတင်နေသည်

[ctx: @info:status]
en: Waiting
my: စောင့်ဆိုင်းနေသည်

[ctx: @info:status]
en: Downloading
my: ဒေါင်းလုတ်ဆွဲနေသည်

[ctx: @info:status]
en: Installing
my: တပ်ဆင်နေသည်

[ctx: @info:status]
en: Removing
my: ဖယ်ရှားနေသည်

[ctx: @info:status]
en: Changing Addons
my: အက်အွန်များ ပြောင်းနေသည်။

[ctx: @info:status]
en: Done
my: ပြီးပြီ

[ctx: @info:status]
en: Failed
my: ကျရှုံးခဲ့သည်

[ctx: @info:status]
en: Cancelled
my: ပယ်ဖျက်ခဲ့သည်

[ctx: @item:inlistbox]
en: Addons
my: အက်အွန်များ
