kwin - en to kk translation catalogue (178 entries)

en: Desktop effects were restarted due to a graphics reset
kk: Үстел эффекттері графика ысыруға байланысты жаңадан басталды

en: Suspend Compositing
kk: Композициялауды аялдату

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
kk: Қажетті X кеңейтулері (XComposite пен XDamage) жоқ.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
kk: Терезелер

en: Window Manager
kk: Терезе менеджері

en: PID of the application to terminate
kk: Доғаратын қолданбаның PID коды

en: Hostname on which the application is running
kk: Қолданба орындалып жатқан хост атауы

en: hostname
kk: хост атауы

en: Caption of the window to be terminated
kk: Доғарылатын терезенің айдары

en: caption
kk: айдар

en: Name of the application to be terminated
kk: Доғарылатын қолданбаның атауы

en: name
kk: атау

en: ID of resource belonging to the application
kk: Осы қолданба ресурсының ID-і

en: Time of user action causing termination
kk: Доғару себебі амалының уақыты.

en: time
kk: уақыт

en: KWin helper utility
kk: KWin көмекші утилитасы

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
kk: Көмекші утилитасы өзі жеке орындалмайды.

en: KDE window manager
kk: KDE терезе менеджері

en: Disable configuration options
kk: Баптау параметрлерін рұқсат етпеу

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
kk: KWin өткенде n рет қирағанын көрсетеді

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
kk: KWin дұрыс істемей тұр.
    Бірнеше рет қатар қираған сияқты.
    Басқа терезелер меенеджерін жегіңіз:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
kk: kwin: менеджер бола алмады; басқа терезе менеджері орындалуда ма? (алмастыру үшін, "--replace" параметрімен жегіп көріңіз)

en: kwin: another window manager is running (try using --replace)
kk: kwin: басқа терезе менеджері жегілген бе? (--replace деп көріңіз)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
kk: Істеп тұрған ICCCM2.0-секілді терезе менеджерін алмастыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
kk: Күшті

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en:  milliseconds
kk:  милисекунд

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
kk: Жоғарда

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
kk: Төменде

en: Toggle Invert Effect
kk: Терістеу эффектін ету

en: Toggle Invert Effect on Window
kk: Терістеу эффектін терезеге істеу

en: Invert Screen Colors
kk: Экраның түстерін терістеу

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
kk: Кәдімгі

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
kk: Үлкен

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
kk: Оте үлкен

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
kk: Зор

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
kk: Баптау диалогы

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
kk: &Айдардың жазуының ығысуы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
kk: Ортаға

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
kk: Белгісі қойылса, терезенің шегі айдарымен түстес болады, әйтпесе, аясының түсімен боялады.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
kk: Батырмалар тышқан меңзері тигенде, біртіндеп өзгеріп, меңзер кеткенде біртіндеп бұрынғы түріне қайтсын десеңіз, осы құсбелгіні қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
kk: Батырмалар анимациялансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
kk: Біртіндеп қарайсын (тек толық экранды бейнепердер үшін)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
kk: Анимацияның ұзақтығы:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
kk: Әдетті

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
kk: Өлшемі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
kk: &Ені:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Height)
en:  px
kk:  пк

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
kk: Негізгі параметрлері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
kk: Шеңберлер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
kk: Сызық қалыңдығы:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
kk:  мсек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
kk: Шеңбер ұзақтығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
kk: Шеңбер радиусы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
kk: Шеңбер саны:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
kk: Жазуы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en: Font:
kk: Қаріпі:

en: Clear All Mouse Marks
kk: Тышқанның барлық белгілерін тазалау

en: Clear Last Mouse Mark
kk: Тышқанның соңғы белгісін тазалау

en: Clear Mouse Marks
kk: Тышқанның белгілерін тазалау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
kk: Көрінісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
kk: &Түсі:

en: Toggle Thumbnail for Current Window
kk: Назардағы терезенің нобайлауын терістеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
kk: &Енінің шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
kk: &Аралығы:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en:  pixels
kk:  пиксел

en: Track mouse
kk: Тышқанның іздері

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
kk: Мөлдірлік

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
kk: Жалпы мөлдірлік параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
kk: Қалқымалы ашылмалы тізімдер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
kk: Мөлдір емес

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
kk: Диалогтар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
kk: Мөлдір

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
kk: Мәзірлерінің мөлдірлігін жекелеп орнату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
kk: Ашылмалы мәзірлер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
kk: Қалқымалы мәзірлер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
kk: Тармақты мәзірллер:

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
kk: Көрсететін терезесін ауыстыру (Назардағы үстел)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
kk: Көрсететін терезесін ауыстыру (Барлық үстелдер)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
kk: Қа&таңдығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
kk: Сү&йреу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
kk: &Бұлғалақтап жылжысын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
kk: Өлшемін ө&згерткенде бұлғалақталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
kk: Қ&еңейтілген режімі рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
kk: &Бұлғалақтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
kk: Азайсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
kk: Үлғайсын

en: Move Zoomed Area Upwards
kk: Үлкейту аумағын жоғарға жылжыту

en: Move Zoomed Area Downwards
kk: Үлкейту аумағын төменге жылжыту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
kk: Масштабын үлкейткен-азайтқанда оны белгіленген мөлшерге өзгерту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
kk: Масштабтың еселеуі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
kk: Көздеген нүктені қадағалау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
kk: Тышқанның меңзері

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
kk: Тышқан меңзерінің көрінісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
kk: Масштабы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
kk: Сақтау

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
kk: Жасыру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
kk: Жылжыған меңзерінің ізі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
kk: Пропорционалды

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
kk: Басу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
kk: Тышқанның ізі

note: i18n: ectx: label, entry (shortcut), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut
kk: Тіркесім

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ShortcutDialog)
en: Dialog
kk: Диалог

[ctx: Special entry in alt+tab list for minimizing all windows]
en: Show Desktop
kk: Үстелді көрсету

en: Walk Through Windows
kk: Терезелерді аралау

en: Walk Through Windows (Reverse)
kk: Терезелерді аралау (кері)

en: Walk Through Windows Alternative
kk: Терезелерді өзгеше аралау

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
kk: Терезелерді өзгеше (кері) аралау

en: Walk Through Windows of Current Application
kk: Назардағы қолданбаның терезелерін аралау

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
kk: Назардағы қолданбаның терезелерін (кері ретімен) аралау

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
kk: Назардағы қолданбаның терезелерін басқаша аралау

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
kk: Назардағы қолданбаның терезелерін басқаша (кері ретімен) аралау

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
kk: Терезенің шегін көрсетпеуді ұйғардыңыз.
    Шегі жоқта тышқанның көмегімен қайтадан шегін көрсететін қыла алмайсыз. Оның орнына %1 перне тіркесімімен шақырылатын терезені басқару мәзірін қолдануға болады.

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
kk: Терезеңізді толық экранды режімде қолдануға ұйғардыңыз.
    Егер қолданбаның өзінің толықэкранды режімінен қайту тетігі жоқ болса, тышқанның көмегімен бұл режімінен шыға алмайсыз.Оның орнына %1 перне тіркесімімен шақырылатын терезені басқару мәзірін қолдануға болады.

en: &Move
kk: &Жылжыту

en: Keep &Above Others
kk: Барлығының &алдында ұстау

en: Keep &Below Others
kk: Барлығының а&ртында ұстау

en: &Fullscreen
kk: &Толық экранды

en: Ma&ximize
kk: &Қең жаю

en: Mi&nimize
kk: &Түю

en: &More Actions
kk: Қ&осымша әрекеттер

en: &Close
kk: &Жабу

en: &Extensions
kk: &Кеңейтулер

en: &All Desktops
kk: &Барлық үстелдер

en: &All Activities
kk: Ба&рлық тірілшіліктері

[ctx: '%1' is a keyboard shortcut like 'ctrl+w']
en: <b>%1</b> is already in use
kk: <b>%1</b> деген бар екен

[ctx: keyboard shortcut '%1' is used by action '%2' in application '%3']
en: <b>%1</b> is used by %2 in %3
kk: <b>%1</b> %3 дегенде %2 әрекетіне қолданылады

en: Window Operations Menu
kk: Терезе әрекеттер мәзірі

en: Close Window
kk: Терезені жабу

en: Maximize Window
kk: Терезені кең жаю

en: Maximize Window Vertically
kk: Терезені тігінен кең жаю

en: Maximize Window Horizontally
kk: Терезені көлденеңінен кең жаю

en: Minimize Window
kk: Терезені түю

en: Shade Window
kk: Терезені айдарға түю

en: Move Window
kk: Терезені жылжыту

en: Resize Window
kk: Терезенің өлшемін өзгерту

en: Raise Window
kk: Терезені алға шығару

en: Lower Window
kk: Терезені артқа тығу

en: Toggle Window Raise/Lower
kk: Терезені алға/артқа ауыстыру

en: Make Window Fullscreen
kk: Терезені толық экранды қылу

en: Keep Window Above Others
kk: Терезені бет алдында ұстау

en: Keep Window Below Others
kk: Терезені артында ұстау

en: Activate Window Demanding Attention
kk: Назарды сұраған терезеге ауысу

en: Setup Window Shortcut
kk: Терезеге арналған тіркесімдерді баптау

en: Move Window Right
kk: Терезені оң жағына жылжыту

en: Move Window Left
kk: Терезені сол жағына жылжыту

en: Move Window Up
kk: Терезені жоғары жағына жылжыту

en: Move Window Down
kk: Терезені төмен жағына жылжыту

en: Quick Tile Window to the Left
kk: Терезені сол жаққа қатарлау

en: Quick Tile Window to the Right
kk: Терезені оң жаққа қатарлау

en: Quick Tile Window to the Top Left
kk: Терезені жоғары сол жаққа қатарлау

en: Quick Tile Window to the Bottom Left
kk: Терезені төмен сол жаққа қатарлау

en: Quick Tile Window to the Top Right
kk: Терезені жоғары оң жаққа қатарлау

en: Quick Tile Window to the Bottom Right
kk: Терезені төмен оң жаққа қатарлау

en: Switch to Window Above
kk: Үстіңгі терезеге ауысу

en: Switch to Window Below
kk: Төменгі терезеге ауысу

en: Switch to Window to the Right
kk: Оң жақ терезеге ауысу

en: Switch to Window to the Left
kk: Сол жақ терезеге ауысу

en: Keep Window on All Desktops
kk: Терезені барлық үстелдерде көрсету

en: Window to Desktop %1
kk: Терезені %1-үстелге ауыстыру

en: Window to Next Desktop
kk: Терезені келесі үстелге ауыстыру

en: Window to Previous Desktop
kk: Терезені алдыңғы үстелге ауыстыру

en: Window One Desktop to the Right
kk: Терезені оң жақтағы үстелге ауыстыру

en: Window One Desktop to the Left
kk: Терезені сол жақтағы үстелге ауыстыру

en: Window One Desktop Up
kk: Терезені жоғары жақтағы үстелге ауыстыру

en: Window One Desktop Down
kk: Терезені төмен жақтағы үстелге ауыстыру

en: Switch to Screen %1
kk: %1-экранына ауысу

en: Switch to Next Screen
kk: Келесі экранына ауысу

en: Switch to Previous Screen
kk: Алдыңғы экранына ауысу

en: Kill Window
kk: Терезені құрту

en: Activate Window (%1)
kk: Терезені белсендету (%1)

en: Desktop %1
kk: %1-үстел

en: Switch to Next Desktop
kk: Келесі үстелге ауысу

en: Switch to Previous Desktop
kk: Алдыңғы үстелге ауысу

en: Switch One Desktop to the Right
kk: Оң жақтағы үстелге ауысу

en: Switch One Desktop to the Left
kk: Сол жақтағы үстелге ауысу

en: Switch One Desktop Up
kk: Жоғары жақтағы үстелге ауысу

en: Switch One Desktop Down
kk: Төмен жақтағы үстелге ауысу

en: Switch to Desktop %1
kk: %1-үстелге ауысу
