kcmkwinscreenedges - en to el translation catalogue (19 entries)

en: No Action
el: Καμία ενέργεια

en: Lock Screen
el: Κλείδωμα οθόνης

en: Activity Manager
el: Διαχειριστής δραστηριοτήτων

en: Application Launcher
el: Εκτελεστής εφαρμογών

en: %1 - All Desktops
el: %1 - Όλες οι επιφάνειες εργασίας

en: %1 - Current Desktop
el: %1 - Τρέχουσα επιφάνεια εργασίας

en: %1 - Current Application
el: %1 - Τρέχουσα εφαρμογή

en: Toggle window switching
el: Εναλλαγή παραθύρων

en: Toggle alternative window switching
el: Εναλλακτική εναλλαγή παραθύρων

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: of the screen
el: της οθόνης

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: Change desktop when the mouse cursor is pushed against the edge of the screen
el: Αλλαγή επιφάνειας εργασίας όταν ο δρομέας από το ποντίκι πιέζει το άκρο της οθόνης

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: &Switch desktop on edge:
el: &Εναλλαγή επιφάνειας στο άκρο:

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
el: Ανενεργή

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only when moving windows
el: Μόνο κατά τη μετακίνηση των παραθύρων

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always enabled
el: Πάντα ενεργοποιημένο

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Amount of time required for the mouse cursor to be pushed against the edge of the screen before the action is triggered
el: Διάρκεια χρόνου πίεσης που χρειάζεται ο δρομέας του ποντικιού σας στο άκρο της οθόνης πριν η ενέργεια ενεργοποιηθεί

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Activation &delay:
el: &Καθυστέρηση ενεργοποίησης:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: Amount of time required after triggering an action until the next trigger can occur
el: Διάρκεια χρόνου μετά από την ενεργοποίηση μιας ενέργειας προτού μια άλλη μπορεί να ενεργοποιηθεί

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: &Reactivation delay:
el: &Καθυστέρηση επανενεργοποίησης:
