kwin - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
bg: Автор: %1
    Лиценз: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
bg: Показване/скриване на видео

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
bg: Конфигуриране…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
bg: Изтегляне на нови…

en: Configure Filter
bg: Конфигуриране на филтъра

en: Exclude unsupported effects
bg: Изключване на неподдържаните ефекти
