kscreen - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
ja: 外部スクリーンに切り替え

en: Switch to laptop screen
ja: ラップトップのスクリーンに切り替え

en: Unify outputs
ja: 出力を統一

en: Extend to left
ja: 左に拡大

en: Extend to right
ja: 右に拡大

en: Leave unchanged
ja: 変更しない

en: Built-in Screen
ja: 内蔵スクリーン
