kscreen - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
it: Passa allo schermo esterno

en: Switch to laptop screen
it: Passa allo schermo del portatile

en: Unify outputs
it: Unifica le uscite

en: Extend to left
it: Estendi a sinistra

en: Extend to right
it: Estendi a destra

en: Leave unchanged
it: Lascia invariato

en: Built-in Screen
it: Schermo integrato
