kscreen - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
is: Nota ytri skjá

en: Switch to laptop screen
is: Nota fartölvuskjá

en: Unify outputs
is: Láta skjái sýna það sama

en: Extend to left
is: Víkka út til vinstri

en: Extend to right
is: Víkka út til hægri

en: Leave unchanged
is: Halda óbreyttu

en: Built-in Screen
is: Innbyggður skjár
