kscreen - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
he: העברה למסך חיצוני

en: Switch to laptop screen
he: העברה למסך של המחשב הנייד

en: Unify outputs
he: איחוד פלטים

en: Extend to left
he: הרחבה לשמאל

en: Extend to right
he: הרחבה לימין

en: Leave unchanged
he: להשאיר ללא שינוי

en: Built-in Screen
he: מסך מובנה
