kscreen - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
es: Cambiar a la pantalla externa

en: Switch to laptop screen
es: Cambiar a la pantalla del portátil

en: Unify outputs
es: Unificar las salidas

en: Extend to left
es: Extender hacia la izquierda

en: Extend to right
es: Extender hacia la derecha

en: Leave unchanged
es: Dejar sin cambios

en: Built-in Screen
es: Pantalla integrada
