kscreen - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Switch to external screen
az: Xarici ekrana keçin

en: Switch to laptop screen
az: Noutbuk ekranına keçin

en: Unify outputs
az: Çıxışları birləşdirin

en: Extend to left
az: Sola genişləndirin

en: Extend to right
az: Sağa genişləndiirn

en: Leave unchanged
az: Dəyişdirmədən çıxın
