kscreen - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
ar: بدّل إلى شاشة خارجية

en: Switch to laptop screen
ar: بدّل إلى شاشة محمول

en: Unify outputs
ar: وحد المخرجات

en: Extend to left
ar: مدد إلى اليسار

en: Extend to right
ar: مدد إلى اليمين

en: Leave unchanged
ar: اتركه بدون تغيير

en: Built-in Screen
ar: الشاشة المُدْمَجة
