keysmith - en to ca@valencia translation catalogue (66 entries)

[ctx: @info (<uri> placeholder)]
en: Optional account to add, formatted as otpauth:// URI (e.g. from a QR code)
ca@valencia: Compte opcional que s'afegirà, amb format «otpauth:// URI» (p. ex., a partir d'un codi QR)

[ctx: @title:window]
en: Invalid account
ca@valencia: Compte no vàlid

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. You can either quit the app, or continue without adding the account.
ca@valencia: El compte que s'intenta afegir no és vàlid. Podeu eixir de l'aplicació, o continuar sense afegir el compte.

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. Continue without adding the account.
ca@valencia: El compte que s'intenta afegir no és vàlid. Continueu sense afegir el compte.

[ctx: Details dialog title: %1 is the name of the account]
en: Details of account: %1
ca@valencia: Detalls del compte: %1

en: Name:
ca@valencia: Nom:

en: Issuer:
ca@valencia: Emissor:

en: Epoch:
ca@valencia: Època:

en: Time Step:
ca@valencia: Pas temporal:

en: Offset:
ca@valencia: Desplaçament:

en: Token Length:
ca@valencia: Llargària del testimoni:

en: Hash:
ca@valencia: Resum:

[ctx: Confirm dialog title: %1 is the name of the account to remove]
en: Removing account: %1
ca@valencia: S'elimina el compte: %1

en: <p><ul><li>Account name: %1</li><li>Account issuer: %2</li></ul></p><p>Removing this account from Keysmith will not disable two-factor authentication (2FA). Make sure you can still access your account without using Keysmith before proceeding:</p><ul><li>Make sure you have another 2FA app set up for your account, or:</li><li>Make sure you have recovery codes for your account, or:</li><li>Disable two-factor authentication on your account</li></ul>
ca@valencia: <p><ul><li>Nom de compte: %1</li><li>Emissor del compte: %2</li></ul></p><p>En eliminar este compte de Keysmith no es desactivarà l'autenticació de dos factors (2FA). Comproveu que encara podeu accedir al compte sense utilitzar Keysmith abans de continuar:</p><ul><li>Assegureu-vos que hi ha una altra aplicació de 2FA configurada per al compte, o:</li><li>Assegureu-vos que teniu els codis de recuperació del compte, o:</li><li>Desactiveu l'autenticació de dos factors el compte</li></ul>

[ctx: Button confirming account removal]
en: Delete Account
ca@valencia: Suprimix el compte

[ctx: Notification shown in a passive notification]
en: Token copied to clipboard!
ca@valencia: El testimoni s'ha copiat a dins del porta-retalls!

[ctx: @label:textbox]
en: Account name:
ca@valencia: Nom del compte:

[ctx: @label:textbox]
en: Account issuer:
ca@valencia: Emissor del compte:

[ctx: @title:window]
en: Accounts
ca@valencia: Comptes

[ctx: generic error shown when adding or updating an account failed]
en: Failed to update accounts
ca@valencia: No s'han pogut actualitzar els comptes

[ctx: error message shown when loading accounts from storage failed]
en: Some accounts failed to load.
ca@valencia: No s'ha pogut carregar alguns comptes.

en: No accounts added
ca@valencia: No s'ha afegit cap compte

[ctx: @action:button add new account, shown instead of overview list when no accounts have been added yet]
en: Add Account
ca@valencia: Afig un compte

[ctx: @action:button add new account, shown in toolbar]
en: Add
ca@valencia: Afig

[ctx: @title:window]
en: Add new account
ca@valencia: Afig un compte nou

[ctx: @action:button cancel and dismiss the add account form]
en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmith]
en: Quit
ca@valencia: Ix

[ctx: @action:button]
en: Add
ca@valencia: Afig

[ctx: @label:chooser]
en: Account type:
ca@valencia: Tipus de compte:

[ctx: @option:radio]
en: Time-based OTP
ca@valencia: OTP basat en l'hora

[ctx: @option:radio]
en: Hash-based OTP
ca@valencia: OTP basat en el resum

en: Token secret
ca@valencia: Secret del testimoni

[ctx: @label:textbox]
en: Secret key:
ca@valencia: Clau secreta:

[ctx: Button to reveal form for configuring additional token details]
en: Details
ca@valencia: Detalls

[ctx: @title:group]
en: HOTP Details:
ca@valencia: Detalls d'HOTP:

[ctx: @label]
en: TOTP Details:
ca@valencia: Detalls de TOTP:

[ctx: @action:button Button to dismiss the error page]
en: Continue
ca@valencia: Continua

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmtih]
en: Quit
ca@valencia: Ix

[ctx: Button to show details of a single account]
en: Show details
ca@valencia: Mostra els detalls

[ctx: Button for removal of a single account]
en: Delete account
ca@valencia: Suprimix el compte

[ctx: @label:textbox]
en: Counter:
ca@valencia: Comptador:

[ctx: @label:spinbox]
en: Token length:
ca@valencia: Llargària del testimoni:

[ctx: @option:check]
en: Add checksum digit
ca@valencia: Afig un dígit de suma de verificació

[ctx: @option:check]
en: Use custom truncation offset
ca@valencia: Utilitza un desplaçament personalitzat de truncament

[ctx: @label:spinbox]
en: Truncation offset:
ca@valencia: Desplaçament de truncament:

en: About Keysmith
ca@valencia: Quant a Keysmith

[ctx: @title:window]
en: Rename account to add
ca@valencia: Canvia el nom del compte que s'ha d'afegir

[ctx: @info:label Keysmith received an account to add via URI on e.g. commandline which is already in use]
en: Another account with the same name already exists. Please correct the name or issuer for the new account.
ca@valencia: Ja existix un altre compte amb el mateix nom. Corregiu el nom o l'emissor del compte nou.

[ctx: @action:button cancel and dismiss the rename account form]
en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Add
ca@valencia: Afig

[ctx: @title:window]
en: Password
ca@valencia: Contrasenya

en: Failed to set up your password
ca@valencia: No s'ha pogut establir la contrasenya

en: Choose a password to protect your accounts
ca@valencia: Seleccioneu una contrasenya per a protegir els comptes

[ctx: @label:textbox]
en: New Password:
ca@valencia: Contrasenya nova:

[ctx: @label:textbox]
en: Verify password:
ca@valencia: Verifiqueu la contrasenya:

[ctx: @action:button]
en: Apply
ca@valencia: Aplica

[ctx: placeholder text if no token is available]
en: (refresh)
ca@valencia: (actualitza)

[ctx: @label:textbox]
en: Timer:
ca@valencia: Temporitzador:

[ctx: @label:textbox]
en: Starting at:
ca@valencia: Començant a:

[ctx: @label:chooser]
en: Hash algorithm:
ca@valencia: Algorisme de resum:

en: Failed to unlock your accounts
ca@valencia: No s'han pogut desblocar els comptes

en: Please provide the password to unlock your accounts
ca@valencia: Proporcioneu la contrasenya per a desblocar els comptes

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
ca@valencia: Contrasenya:

[ctx: @action:button]
en: Unlock
ca@valencia: Desbloca

en: generate two-factor authentication (2FA) tokens
ca@valencia: genera testimonis d'autenticació de 2 factors (2FA)

en: © 2019 KDE Community
ca@valencia: © 2019 Comunitat KDE
